Продаж права вимоги ТОВ “ПРОДМАСТОЛ” до ТОВ “ІСТБУД КОМПАНІ” на повернення грошових коштів у сумі 3 198 408,80 грн.

Право вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю “ПРОДМАСТОЛ” (65000, м. Одеса, вул. Дальницька, буд. 32, офіс 6, Код ЄДРПОУ 41027626) до Товариства з обмеженою відповідальністю “ІСТБУД КОМПАНІ” (54001, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Садова, буд. 1, Код ЄДРПОУ 39999436) на повернення грошових коштів у загальній сумі 3 198 408,80 грн.

Початкова ціна

19 190,45 грн

без ПДВ
Очікується підписання акту/договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 25 лип. 10:37

до 3 серп. 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 3 серп. 20:00

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
25 лип. 10:37 – 3 серп. 20:00
Початок аукціону:
4 серп. 11:20
Дата публікації:
25 лип. 10:37
Період редагування:
25 лип. 10:37 – 29 лип. 18:00
Період питань:
25 лип. 10:37 – 3 серп. 18:00
Період відповідей:
25 лип. 10:37 – 3 серп. 18:00
Період кваліфікації:
3 серп. 20:00 – 6 вер. 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260725-94551
Гарантійний внесок:
1 919,05 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
19 190,45 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
191,90 грн
Обмеження:
ВІдсутні
№ справи про банкрутство:
916/3335/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд Одеської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Додаткову інформацію можна отримати у ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю “ПРОДМАСТОЛ” арбітражного керуючого Вернигори Володимира Петровича в робочі дні з 10-00 по 17-00 годину за тел.: +38 (066) 270-03-02, або електронною поштою: [email protected], а ознайомитися з документами можна в розділі Всі документи аукціону та пов'язані додатки.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. №865 (зі змінами та доповненнями) та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» №39 від 18.10.2019р.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариства з обмеженою відповідальністю “Продмастол”
ЄДРПОУ:
41027626
Адреса:
Україна, 65000, Одеська область, Одеса, вул. Дальницька, буд. 32, офіс 6

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю “ПРОДМАСТОЛ” (65000, м. Одеса, вул. Дальницька, буд. 32, офіс 6, Код ЄДРПОУ 41027626) до Товариства з обмеженою відповідальністю “ІСТБУД КОМПАНІ” (54001, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Садова, буд. 1, Код ЄДРПОУ 39999436) на повернення грошових коштів у загальній сумі 3 198 408,80 грн

Код CAV: 07110000-3 Кредити Юридичних осіб беззаставні
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 54009, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Садова, 1, Миколаїв

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 46.96858242444306 Довгота: 32.00322667965559

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 25 лип. 10:37
Проєкт акту/договору 25 лип. 10:37
Протокол комітету кредиторів 25 лип. 10:37
Кваліфікаційні вимоги 25 лип. 10:37
Копії документів та матеріалів на лот 25 лип. 10:37
Копії документів та матеріалів на лот 27 лип. 18:59
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 27 лип. 19:00

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Лобанов Олександр Вікторович
ЄДРПОУ:
43522414

Пропозиція:

19 490,45 грн

Статус:

Очікується акт/договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 3 серп. 14:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 серп. 14:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 серп. 14:51
Протокол аукціону 6 серп. 13:28
Протокол аукціону 6 серп. 13:28

Рішення відповідальної особи 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 6 серп. 13:28
Протокол аукціону 6 серп. 13:28
Інформація про часткову оплату 16 серп. 20:23
Інформація про повний розрахунок 25 серп. 18:59

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 3 серп. 14:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 серп. 14:51
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 серп. 14:51
Протокол аукціону 6 серп. 13:28
Протокол аукціону 6 серп. 13:28

Рішення відповідальної особи 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 6 серп. 13:28
Протокол аукціону 6 серп. 13:28
Інформація про часткову оплату 16 серп. 20:23
Інформація про повний розрахунок 25 серп. 18:59
Статус договору:
Очікується акт/договір
Вартість договору
19 490,45 грн

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
3 серп. 20:00 – 11 серп. 20:00
Період оплати:
3 серп. 20:00 – 27 серп. 20:00
Період підписання договору:
27 серп. 20:00 – 6 вер. 20:00

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2161916733
Адреса:
Україна, 50086, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 8, приміщення 1
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
573
Дата видачі свідоцтва:
5 бер. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Вернигора Володимир Петрович
E-mail:
Телефон:
+380662700302

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Вiддiлення "РЦ" / вiддiлення: ВІДДІЛЕННЯ ПУМБ В М. ЛУЦЬК АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО"ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МIЖНАРОДНИЙ БАНК"
Опис:
Вiддiлення "РЦ" / вiддiлення: ВІДДІЛЕННЯ ПУМБ В М. ЛУЦЬК, Адреса банку: 43000, Волинська область, м. Луцьк, просп. Волі, 41, АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МIЖНАРОДНИЙ БАНК" Код ID НБУ банку: 334851, ЄДРПОУ: 14282829
Призначення платежу:
Плата за Лот №1 Право вимоги ТОВ “ПРОДМАСТОЛ” до ТОВ “ІСТБУД КОМПАНІ”
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA423348510000000002600885589
Найменування одержувача:
Товариства з обмеженою відповідальністю “ПРОДМАСТОЛ”
ЄДРПОУ одержувача:
41027626

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Вернигора Володимир Петрович