В межах справи №905/857/19 про банкрутство ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДТЕК ШАХТА КОМСОМОЛЕЦЬ ДОНБАСУ", код ЄДРПОУ 05508186, що розглядається Господарським судом Донецької області, продаж права вимоги на дебіторську заборгованість ТОВ "ТОРГОВИЙ
ДОМ "КОЛОРИТ" (код ЄДРПОУ 32727864) у розмірі 88 581 791,05 грн.
Ліквідатор банкрута ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДТЕК ШАХТА КОМСОМОЛЕЦЬ ДОНБАСУ", код ЄДРПОУ 05508186, арбітражний керуючий Паркулаб Володимир Григорович, який діє на підставі постанови Господарського суду Донецької області від 16.06.2026 по справі №905/857/19 оголошує про проведення першого аукціону із продажу майна банкрута, яке увійшло до ліквідаційної маси.
Продавець майна: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДТЕК ШАХТА КОМСОМОЛЕЦЬ ДОНБАСУ" (код ЄДРПОУ 05508186), адреса: 85000, Донецька обл., місто
Добропілля, вул. Київська, будинок 1
Замовник аукціону: ліквідатор, арбітражний керуючий Паркулаб Володимир Григорович (вул. Потебні, 6, м. Харків, 61002, свідоцтво № 983 від 23.05.2013, +380503230984, [email protected])
Порядок оформлення участі в аукціоні: згідно Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 №865.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: шляхом направлення на електрону пошту арбітражного керуючого [email protected] запиту, оформленного відповідно до вимог чинного законодавства з ЕЦП.
Склад майна: право вимоги на дебіторську заборгованість ТОВ "ТОРГОВИЙ ДОМ "КОЛОРИТ" (код ЄДРПОУ 32727864) у розмірі 88 581 791,05 грн.
Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ.
Аукціон проводиться без можливості зниження початкової ціни.
Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: перехід права вимоги здійснюється лише після його повної оплати, про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні, а також договір про відступлення права вимоги, документи на підтвердження права вимоги надаються переможцю аукціону у засвідчених ліквідатором ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДТЕК ШАХТА КОМСОМОЛЕЦЬ ДОНБАСУ" копіях.
Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: відсутня.
Розмір винагороди оператора: згідно Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 №865.
88 581 791,05 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Паркулаб Володимир Григоровичз 15 лип. 09:14
до 3 серп. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
право вимоги на дебіторську заборгованість ТОВ "ТОРГОВИЙ ДОМ "КОЛОРИТ" (код ЄДРПОУ 32727864) у розмірі 88 581 791,05 грн.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Не вказано |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 15 лип. 09:14 | |
| Проєкт акту/договору | 15 лип. 09:14 | |
| Протокол комітету кредиторів | 15 лип. 09:14 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Паркулаб Володимир ГригоровичВас може зацікавити
Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)
52 994 613,91 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЛАЙТТЕХ», місцезнаходження: 69001, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Перемоги, будинок 4, код ЄДРПОУ 43986606.
86 669 937,14 грн без ПДВ
ДивитисьПул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарською спорудою (адміністративної будівлі літ-А-4, площею 2 569,1 кв. м, будівлі адміністративного корпусу літ Б-4, площею 1 091,0 кв. м з господарською спорудою: альтанкою літ В, огородження № 1-9, замощення I) за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, проспект Матросова Олександра, будинок 24а. Реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна: 64620014101. Інвентарний № 105955
68 664 807,23 грн з ПДВ
Дивитись