Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення другого повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: транспортний засіб Легковий сєдан Toyota Corolla - АР 2995 ВМ, рік випуску 2007, ідентифікаційний номер (VIN) JTNBV56E20J010593, Vдвиг.=1598 см. куб., тип палива – газ/бензин, колір - сірий, Місце знаходження майна: м. Чернігів, пр. Миру 263 Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: другий повторний аукціон, проводиться без можливості зниження початкової вартості майна на самому аукціоні. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

110 525,47 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 лип. 20:03

до 19 лип. 20:00

Аукціон

з 20 лип. 12:30

до 20 лип. 13:17

Кваліфікація

з 20 лип. 13:17

до 24 лип. 21:28

Аукціон завершено

24 лип. 21:28

Подача пропозицій:
8 лип. 20:03 – 19 лип. 20:00
Період аукціону:
20 лип. 12:30 – 20 лип. 13:17
Дата публікації:
8 лип. 20:03
Період редагування:
8 лип. 20:03 – 14 лип. 18:00
Період питань:
8 лип. 20:03 – 19 лип. 18:00
Період відповідей:
8 лип. 20:03 – 19 лип. 18:00
Період кваліфікації:
20 лип. 13:17 – 23 серп. 13:17

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260708-30955
Гарантійний внесок:
11 052,55 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
147 367,29 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
136
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
110 525,47 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 105,25 грн
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0669331541 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий сєдан Toyota Corolla - АР 2995 ВМ, рік випуску 2007, ідентифікаційний номер (VIN) JTNBV56E20J010593, Vдвиг.=1598 см. куб., тип палива – газ/бензин, колір сірий

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Toyota
Модель транспортного засобу:
Corolla
Рік випуску:
2007
Об'єм двигуна, см³:
1598.0
Тип палива:
Газ
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
сірий
Пробіг, км:
536572.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
JTNBV56E20J010593
Технічний стан:
потребує ремону
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ потребує поточного ремонту
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 8 лип. 20:03
Лист забезпеченого кредитора 8 лип. 20:03
Ілюстрація 8 лип. 20:03
Ілюстрація 8 лип. 20:03
Ілюстрація 8 лип. 20:03
Ілюстрація 8 лип. 20:03
Ілюстрація 8 лип. 20:03
Копії документів та матеріалів на лот 8 лип. 20:03
Лист забезпеченого кредитора 8 лип. 20:03
Лист забезпеченого кредитора 8 лип. 20:03

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 4 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Верхогляд Вадим Петрович
ІПН/РНОКПП:
3143311050

Пропозиція:

136 610,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 22 лип. 15:23

Рішення відповідальної особи 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 22 лип. 15:23
Інформація про часткову оплату 22 лип. 21:14
Інформація про часткову оплату 22 лип. 21:14
Інформація про повний розрахунок 24 лип. 21:26

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 24 лип. 21:27

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 22 лип. 15:23

Рішення відповідальної особи 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 22 лип. 15:23
Інформація про часткову оплату 22 лип. 21:14
Інформація про часткову оплату 22 лип. 21:14
Інформація про повний розрахунок 24 лип. 21:26

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 24 лип. 21:27
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
бн
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт/договір
Вартість договору
136 610,00 грн
Дата підписання договору:
24 лип. 21:27
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 24 лип. 21:27

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
20 лип. 13:17 – 28 лип. 13:17
Період оплати:
20 лип. 13:17 – 13 серп. 13:17
Період підписання договору:
13 серп. 13:17 – 23 серп. 13:17

Учасник:

Ім'я:
Євгеній
ІПН/РНОКПП:
3352515730

Пропозиція:

136 606,09 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Чесний Андрій Олександрович
ЄДРПОУ:
39911660

Пропозиція:

135 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 17 лип. 15:36
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 лип. 15:36

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 17 лип. 15:36
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 лип. 15:36

Учасник:

Ім'я:
Івоніченко Дар’я Віталіївна
ІПН/РНОКПП:
3840406407

Пропозиція:

111 111,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
9 квіт. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "Райффайзен банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA403003350000000260082203710
Найменування одержувача:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ одержувача:
34216986

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись