Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: транспортний засіб Легковий автомобіль Toyota Highlander АР 7111 ЕС, рік випуску 2017, ідентифікаційний номер (VIN) 5TDDZRFH70S426645, Vдвиг.=3456 см. куб., тип палива – В, колір - чорний, Авто після ДТП потребує відновленню кузовних частин та безпеки. Місце знаходження майна: Закарпатська обл., м.Мукачево, вул.Пряшівська, 11 Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: перший аукціон, проводиться без можливості зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

380 266,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 18 черв. 20:01

до 2 лип. 20:00

Аукціон

з 3 лип. 11:25

до 3 лип. 11:54

Кваліфікація

з 3 лип. 11:54

до 22 лип. 07:40

Аукціон завершено

22 лип. 07:41

Подача пропозицій:
18 черв. 20:01 – 2 лип. 20:00
Період аукціону:
3 лип. 11:25 – 3 лип. 11:54
Дата публікації:
18 черв. 20:01
Період редагування:
18 черв. 20:01 – 27 черв. 18:00
Період питань:
18 черв. 20:01 – 2 лип. 18:00
Період відповідей:
18 черв. 20:01 – 2 лип. 18:00
Період кваліфікації:
3 лип. 11:54 – 4 серп. 11:54

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260618-92136
Гарантійний внесок:
38 026,60 грн
Номер лоту:
138
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
380 266,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
3 802,66 грн
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0669331541 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Легковий автомобіль Toyota Highlander АР 7111 ЕС, рік випуску 2017, ідентифікаційний номер (VIN) 5TDDZRFH70S426645, Vдвиг.=3456 см. куб., тип палива – В, колір - чорний,

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Toyota
Модель транспортного засобу:
Highlander
Рік випуску:
2017
Об'єм двигуна, см³:
3456.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
чорний
Пробіг, км:
215751.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
5TDDZRFH70S426645
Технічний стан:
потребує відновленонно ремонту авто не находу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ потребує відновлення після ДТП
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Ілюстрація 18 черв. 20:01
Лист забезпеченого кредитора 18 черв. 20:01

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Блошко Володимир Михайлович
ІПН/РНОКПП:
2252213877

Пропозиція:

430 010,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 лип. 19:30
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 лип. 19:30
Протокол аукціону 7 лип. 22:06

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 7 лип. 22:06
Інформація про часткову оплату 14 лип. 19:20
Інформація про повний розрахунок 22 лип. 07:38

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 22 лип. 07:39

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 лип. 19:30
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 лип. 19:30
Протокол аукціону 7 лип. 22:06

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 7 лип. 22:06
Інформація про часткову оплату 14 лип. 19:20
Інформація про повний розрахунок 22 лип. 07:38

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 22 лип. 07:39
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
бн
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
430 010,00 грн
Дата підписання договору:
20 лип. 07:39
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 22 лип. 07:39

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
3 лип. 11:54 – 13 лип. 11:54
Період оплати:
3 лип. 11:54 – 27 лип. 11:54
Період підписання договору:
27 лип. 11:54 – 4 серп. 11:54

Учасник:

Ім'я:
Євгеній
ІПН/РНОКПП:
3352515730

Пропозиція:

430 009,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
9 квіт. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "Райффайзен банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA403003350000000260082203710
Найменування одержувача:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ одержувача:
34216986

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
Ім'я:
Каджоян Карен Рубенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953534688 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

643 248,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380501006016 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

558 633,60 грн з ПДВ

Дивитись