Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
транспортний засіб Легковий автомобіль Mitsubisgi Pajero Sport 2.4 АР 7223 ЕН, рік випуску 2017,
ідентифікаційний номер (VIN) MMCGUKS10HHZ02782, Vдвиг.=2442 см. куб., тип палива – D, колір - сірий, Місце знаходження майна: м.Запоріжжя вул. Якова Новицького/Л. Жаботинського, буд.11/51
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Вид аукціону: перший аукціон, проводиться без можливості зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Майно знаходиться у заставі.
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
571 207,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 18 черв. 19:26
до 2 лип. 20:00
(один учасник)
з 2 лип. 20:00
до 4 серп. 07:48
4 серп. 07:49
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Легковий автомобіль Mitsubisgi Pajero Sport 2.4 АР 7223 ЕН, рік випуску 2017, ідентифікаційний номер (VIN) MMCGUKS10HHZ02782, Vдвиг.=2442 см. куб., тип палива – D, колір - сірий, загальний лкгковий універсал В.
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Mitsubisgi
Модель транспортного засобу:
Pajero Sport
Рік випуску:
2017
Об'єм двигуна, см³:
2442.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
сірий
Пробіг, км:
221233.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
MMCGUKS10HHZ02782
Технічний стан:
потребує ремону
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ потребує поточного ремонту
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 18 черв. 19:26 | |
| Ілюстрація | 18 черв. 19:26 | |
| Ілюстрація | 18 черв. 19:26 | |
| Ілюстрація | 18 черв. 19:26 | |
| Ілюстрація | 18 черв. 19:26 | |
| Ілюстрація | 18 черв. 19:26 | |
| Ілюстрація | 18 черв. 19:26 | |
| Ілюстрація | 18 черв. 19:26 | |
| Ілюстрація | 18 черв. 19:26 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 18 черв. 19:26 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Русаков Олег Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2989013796
|
Пропозиція: 575 207,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 5 документів
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 5 документів
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
бн
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
575 207,00 грн
Дата підписання договору:
24 лип. 07:48
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
2 лип. 20:00 – 12 лип. 20:00
Період оплати:
2 лип. 20:00 – 26 лип. 20:00
Період підписання договору:
26 лип. 20:00 – 3 серп. 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
643 248,00 грн з ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
305 800,00 грн з ПДВ
Дивитись558 633,60 грн з ПДВ
Дивитись