Аукціон з продажу майна боржника ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГРАНД КРИСТАЛЛ» (ідентифікаційний код юридичної особи 37578878) у справі про банкрутство № 922/836/24

Провадження у справі про банкрутство № 922/836/24 Господарського суду Харківської області. Вид аукціону: перший аукціон, який проводиться без можливості зниження початкової вартості. Відомості про замовника аукціону: ліквідатор ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГРАНД КРИСТАЛЛ» арбітражний керуючий Шуба Володимир Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора № 467, видане Міністерством юстиції України 15.03.2013), який діє на підставі постанови Господарського суду Харківської області від 09.03.2026 у справі № 922/836/24; місцезнаходження контори (офісу): м. Харків, вул. Космічна 26 3 пов., к. 313; засоби зв’язку: +38 (050)–910-03-12, e-mail: [email protected]. Відомості про продавця майна: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГРАНД КРИСТАЛЛ», ідентифікаційний код юридичної особи 37578878, місцезнаходження: 61157, Україна, Харківська обл., місто Харків, провулок Монгольський, будинок 6. Документи, які підтверджують погодження умов продажу: копії наведені в Документації аукціону.

Початкова ціна

2 650 726,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 черв. 20:48

до 6 лип. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
16 черв. 20:48 – 6 лип. 20:00
Початок аукціону:
7 лип. 12:00
Дата публікації:
16 черв. 20:48
Період редагування:
16 черв. 20:48 – 1 лип. 18:00
Період питань:
16 черв. 20:48 – 6 лип. 18:00
Період відповідей:
16 черв. 20:48 – 6 лип. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260616-19141
Гарантійний внесок:
265 072,60 грн
Номер лоту:
37578878_10
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
2 650 726,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
26 507,26 грн
№ справи про банкрутство:
922/836/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд Харківської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з документами можна за їх фактичним місцезнаходженням, зазначеним в оголошені, в узгоджений час за попередньою домовленістю з ліквідатором Шубою В.І. за тел. +38 (050)–910-03-12.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності або іншого майнового права на рухоме майно в порядку, передбаченому законодавством.
Додаткова інформація:
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: у ліквідатора Шуби В.І.; місцезнаходження контори (офісу): м. Харків, вул. Космічна 26 3 пов., к. 313; засоби зв’язку: +38 (050)–910-03-12, e-mail: [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГРАНД КРИСТАЛЛ»
ЄДРПОУ:
37578878
Адреса:
Україна, 61157, Харківська область, місто Харків, провулок Монгольський, будинок 6

Основний контакт

Ім'я:
Шуба Володимир Іванович
E-mail:
Телефон:
+380509100312

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Майнові права (права вимоги) за контрактом на поставку товару №AFF-84-21 від 15.09.2021р. Фактичне місцезнаходження майна: документи, які підтверджують право вимоги фактично знаходяться за адресою: м. Харків, вул. Космічна 26 3 пов., к. 313. Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: відсутні.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 61145, Харківська область, Харків, вул. Космічна 26 3 пов., к. 313.

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 16 черв. 20:48
Протокол комітету кредиторів 16 черв. 20:48
Проєкт акту/договору 16 черв. 20:48
Копії документів та матеріалів на лот 16 черв. 20:48
Копії документів та матеріалів на лот 16 черв. 20:48
Копії документів та матеріалів на лот 16 черв. 20:48
Копії документів та матеріалів на лот 16 черв. 20:48
Копії документів та матеріалів на лот 16 черв. 20:48

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2406109837
Адреса:
Україна, Харківська область, м. Харків, Космічна 26 3 пов., к. 313
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
467
Дата видачі свідоцтва:
15 бер. 2013 01:00

Основний контакт

Ім'я:
Шуба Володимир Іванович
E-mail:
Телефон:
+380509100312

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Шуба Володимир Іванович

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/9538/21

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/953...
Ім'я:
Косякевич Сергій Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380957131003 Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3074916833
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 919 942,24 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЗЕРНОПРОМ ГРУП" (ЄДРПОУ 42471118, 25014, м. Кропивницький, пр-т ІНЖЕНЕРІВ, 2). Справа господарського суду Кіровоградської області № 912/170/22

Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЗЕРНОПРОМ ГРУП" (ЄДРПОУ 42471118, 25014, м. Кропивницький, пр-т ІНЖЕНЕРІВ, 2). Справа господарського суду Кіровоградської області № 912/1...
Ім'я:
Косякевич Сергій Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380957131003 Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3074916833
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 716 704,00 грн без ПДВ

Дивитись

Перший повторний аукціон з продажу майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕВЕЙЛ» (ідентифікаційний код юридичної особи 32371958) у справі про банкрутство №910/2146/20

Перший повторний аукціон з продажу майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕВЕЙЛ» (ідентифікаційний код юридичної особи 32371958) у справі про банкрутство №910/2146/20
Ім'я:
Надтока Олена Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675628476 ІПН/РНОКПП:
3048508045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 353 641,42 грн без ПДВ

Дивитись