Аукціон (повторний) з продажу майна боржника (право вимоги) – ПАТ «АРТОР» (45400, Волинська область, м.Нововолинськ, вул.Шахтарська, 28Б, код ЄДРПОУ 23268076) в рамках ліквідаційної процедури у справі про банкрутство №914/2726/19, яка перебуває в
провадженні Господарського суду Львівської області.
Аукціон (повторний) з продажу майна боржника (право вимоги) – ПАТ «АРТОР» (45400, Волинська область, м.Нововолинськ, вул.Шахтарська, 28Б, код ЄДРПОУ 23268076) в рамках ліквідаційної процедури у справі про банкрутство №914/2726/19, яка перебуває в провадженні Господарського суду Львівської області.
ЛОТ №1.
Склад майна: Право вимоги (дебіторська заборгованість) до Рогуцького Богдана Богдановича (09.05.1967 року народження, реєстраційний номер облікової картки з ДРФО 2460008879, зареєстрований за адресою:
79022, м.Львів, вул.Городоцька, б.289, кв.9) та Рогуцького Миколи Богдановича (26.03.1961 року народження, реєстраційний номер облікової картки з ДРФО 2236509772 зареєстрований за адресою: 79057, м.Львів, вул.Повстанська, б.12Б) на загальну суму 11 565 406,12 грн. стягнутої на користь ПАТ «АРТОР» (код ЄДРПОУ 23268076) субсидіарної відповідальності за зобов`язаннями боржника. Сума заборгованості стягнута на підставі ухвали господарського суду Львівської області від 18.01.2023р. у справі №914/2726/19.
Виконавчі провадження з примусового виконання ухвали господарського суду Львівської області від 18.01.2023р. у справі №914/2726/19:
- ВП №71071108 відносно боржника Рогуцького М.Б.;
- ВП №71070696 відносно боржника Рогуцького Б.Б.
Початкова ціна лоту: 5 551 394,92 грн. (п’ять мільйонів п’ятсот п’ятдесят одна тисяча триста дев’яносто чотири) гривні 92 копійки без ПДВ.
Погодженні умови продажу та згода на продаж майна надані комітетом кредиторів у справі №914/2726/19 про банкрутство ПАТ «АРТОР» 13.05.2026 року.
Витрати, пов’язані з продажем майна, підлягають відшкодуванню з коштів, отриманих від реалізації такого майна.
Загальна інформація про аукціон:
1. Номер справи про банкрутство: 914/2726/19
2. Найменування господарського суду, в провадженні якого перебуває справа про банкрутство: Господарський суд Львівської області.
3. Вид аукціону: повторний аукціон.
4. Спосіб проведення аукціону: без можливості зниження початкової ціни.
Аукціон проводиться у зв’язку з визнанням попереднього аукціону таким, що не відбувся.
Відомості про проведення попереднього аукціону:
Оголошення про проведення попереднього аукціону з продажу майна банкрута ПАТ «Артор» було опубліковане на офіційному веб-сайті АТ «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (https://prozorro.sale/auction/BRE001-UA-20260513-34720/), початковою ціною 6 939 243,66 грн., без можливості зниження початкової вартості.
Відповідно до Протоколу про проведення аукціону №BRE001-UA-20260513-34720 від 31.05.2026 20:00:02, який сформований на офіційному веб-сайті АТ «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» https://procedure.prozorro.sale/api/protocol/BRE001-UA-20260513-34720/download, попередній аукціон з продажу майна ПАТ «Артор» не відбувся.
5. Відомості про продавця майна: ПАТ «АРТОР» (45400, Волинська область, м.Нововолинськ, вул.Шахтарська, 28Б, код ЄДРПОУ 23268076) IBAN UA16 3003 3500 0000 0026 0056 9675 2 в АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК».
6. Відомості про замовника аукціону: Арбітражний керуючий (ліквідатор) Віскунов Олександр Віталійович, Свідоцтво №115 від 07.02.2013р., (03035, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 32, нежиле приміщення №1-4), тел.+38 (050) 865-54-34, e-mail: [email protected].
7. Порядок оформлення участі в аукціоні: для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, подає заявку на участь в аукціоні за кожним лотом окремо, сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора. Заява на участь в аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію.
З метою реєстрації на веб-сайті заявник заповнює електронну форму, в якій зазначаються:
1) для фізичної особи:
прізвище, ім’я та по батькові (за наявності);
реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);
адреса електронної пошти;
номер контактного телефону;
2) для уповноваженого представника юридичної особи:
найменування юридичної особи;
код згідно з ЄДРПОУ;
місцезнаходження юридичної особи;
адреса електронної пошти;
прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) представника юридичної особи;
номер контактного телефону уповноваженої особи.
8. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: засобами мобільного зв’язку за номером: .+38 (050) 865-54-34 та за адресою об’єкту: м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського, 32, нежиле приміщення №1-4.
9. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: придбане на аукціоні майно передається після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні.
10. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: не видається.
11. Розмір винагороди оператора становить:
-у разі, коли ціна продажу лота становить понад 5 тис. розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 2 відсотки ціни продажу;
-у разі, коли ціна продажу лота становить від 500 до 5 тис. розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 3 відсотки ціни продажу;
-у разі, коли ціна продажу лота становить від 50 до 500 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 4 відсотки ціни продажу;
-у разі, коли ціна продажу лота становить від двох до 50 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 4,5 відсотка ціни продажу;
-у разі, коли ціна продажу лота становить до двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 5 відсотків ціни продажу.
5 551 394,92 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Віскунов Олександр Віталійовичз 1 черв. 10:16
до 9 черв. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Склад майна: Право вимоги (дебіторська заборгованість) до Рогуцького Богдана Богдановича (09.05.1967 року народження, реєстраційний номер облікової картки з ДРФО 2460008879, зареєстрований за адресою: 79022, м.Львів, вул.Городоцька, б.289, кв.9) та Рогуцького Миколи Богдановича (26.03.1961 року народження, реєстраційний номер облікової картки з ДРФО 2236509772 зареєстрований за адресою: 79057, м.Львів, вул.Повстанська, б.12Б) на загальну суму 11 565 406,12 грн. стягнутої на користь ПАТ «АРТОР» (код ЄДРПОУ 23268076) субсидіарної відповідальності за зобов`язаннями боржника. Сума заборгованості стягнута на підставі ухвали господарського суду Львівської області від 18.01.2023р. у справі №914/2726/19. Виконавчі провадження з примусового виконання ухвали господарського суду Львівської області від 18.01.2023р. у справі №914/2726/19: - ВП №71071108 відносно боржника Рогуцького М.Б.; - ВП №71070696 відносно боржника Рогуцького Б.Б.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 45400, Волинська область, м.Нововолинськ, вул.Шахтарська, 28Б |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 черв. 10:16 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 черв. 10:16 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 черв. 10:16 | |
| Протокол комітету кредиторів | 1 черв. 10:16 | |
| Проєкт акту/договору | 1 черв. 10:16 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Віскунов Олександр ВіталійовичВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БЕРСАН» Лот 1, яке складається з права вимоги (кредиторські вимоги) Приватного підприємства «Берсан» (68702, Одеська обл., Болградський район, м. Болград, вул. Леніна, буд. 107/А; код ЄДРПОУ 35697419) про солідарне стягнення грошових коштів у сумі 12 289 428,31 грн. субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями ПП "Берсан" у зв'язку з доведенням до банкрутства з Зиби Андрія Олександровича та Міневича Олександра Ігоровича, визнані Рішенням господарського суду Одеської області від 11.09.2024 по справі № 916/3176/22(916/1464/24),
9 831 542,65 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНКАМ ФІНАНС», місцезнаходження: 69096, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Каховська, будинок 11а інше КАБІНЕТ № 8, код ЄДРПОУ 40308189.
6 528 184,26 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КАРПАТИНАФТОТРЕЙД», місцезнаходження: 49101, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Кониського Олександра, будинок 1 інше 1, код ЄДРПОУ 40090786
5 144 000,00 грн без ПДВ
Дивитись