Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РОСКО ГРУП» (58000, місто Чернівці, вулиця Головна, будинок 122А; ідентифікаційний код 36063919). Справа №926/2853-б/24 розглядається Господарським судом Чернівецької області

Арбітражний керуючий Кочин Наталія Василівна (свідоцтво Міністерства юстиції про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за номером №65 від 31 січня 2013 року, адреса для листування: 08136, Київська область, Бучанський район, село Крюківщина, а/с №8) - ліквідатор у справі №926/2853-б/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «РОСКО ГРУП» (58000, місто Чернівці, вулиця Головна, будинок 122А; ідентифікаційний код 36063919), яка розглядається Господарським судом Чернівецької області, та діє на підставі Постанови Господарського суду Чернівецької області від 07 квітня 2025 року у справі №926/2853-б/24, повідомляє про проведення аукціону з продажу майна банкрута, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «РОСКО ГРУП» (58000, місто Чернівці, вулиця Головна, будинок 122А; ідентифікаційний код 36063919), а саме: - склад майна: майнові права Товариства з обмеженою відповідальністю «РОСКО ГРУП» (58000, місто Чернівці, вулиця Головна, будинок 122А; ідентифікаційний код 36063919) на частку у статутному капіталі Повного Товариства «ЛОМБАРД «СВІТ ГРОШЕЙ» Товариства з обмеженою відповідальністю «РОСКО ГРУП» і Компанія (код ЄДРПОУ 39421135), яке зареєстроване за адресою: 65101, місто Одеса, вулиця 25-Ї Чапаєвської Дивізії, будинок 6/1, квартира 130, розмір частки 297 000,00 гривень, що становить 99% його статутного капіталу. Замовником аукціону пропонується усім потенційним учасникам аукціону проявити принцип розумної обачності та перед прийняттям участі в аукціоні ознайомитись із майном (правом вимоги), що пропонується до продажу

Початкова ціна

237 600,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 трав. 15:32

до 1 черв. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
22 трав. 15:32 – 1 черв. 20:00
Початок аукціону:
2 черв. 11:25
Дата публікації:
22 трав. 15:32
Період редагування:
22 трав. 15:32 – 27 трав. 18:00
Період питань:
22 трав. 15:32 – 1 черв. 18:00
Період відповідей:
22 трав. 15:32 – 1 черв. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260522-51915
Гарантійний внесок:
47 520,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
№926/2853-б/24-1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
237 600,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
2 376,00 грн
Обмеження:
Обтяження та обмеження відсутні. Майно не є предметом забезпечення. Наявна згода комітету кредиторів на продаж майна банкрута
№ справи про банкрутство:
926/2853-б/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд Чернівецької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Спосіб отримання додаткової інформації, про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати в арбітражного керуючого – ліквідатора боржника Кочин Наталії Василівни за тел. +38(097) 374-97-78 або електронною поштою: [email protected], час та місце ознайомлення за попередньою домовленістю
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019р. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону визначено ст. ст. 87, 88 Кодексу України з процедур банкрутства – придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Розмір та порядок сплати винагороди оператора електронного майданчика визначається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2019 р. № 865. Продавець майна в процедурі ліквідації
Додаткова інформація:
Продаж здійснюється без ПДВ та без можливості видачі податкової накладної. Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» від 02.10.2019 №865

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «РОСКО ГРУП»
ЄДРПОУ:
36063919
Адреса:
Україна, 58000, Чернівецька область, Чернівці, вулиця Головна, будинок 122А, КОАТУУ: 7310100000, ЧЕРНІВЦІ

Основний контакт

Ім'я:
Кочин Наталія Василівна
E-mail:
Телефон:
+380973749778

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

майнові права Товариства з обмеженою відповідальністю «РОСКО ГРУП» (58000, місто Чернівці, вулиця Головна, будинок 122А; ідентифікаційний код 36063919) на частку у статутному капіталі Повного Товариства «ЛОМБАРД «СВІТ ГРОШЕЙ» Товариства з обмеженою відповідальністю «РОСКО ГРУП» і Компанія (код ЄДРПОУ 39421135), яке зареєстроване за адресою: 65101, місто Одеса, вулиця 25-Ї Чапаєвської Дивізії, будинок 6/1, квартира 130, розмір частки 297 000,00 гривень, що становить 99% його статутного капіталу

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 58000, Чернівецька область, Чернівці, вулиця Головна, будинок 122А

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 22 трав. 15:32
Копії документів та матеріалів на лот 22 трав. 15:32
Протокол комітету кредиторів 22 трав. 15:32
Проєкт акту/договору 22 трав. 15:32
Копії документів та матеріалів на лот 22 трав. 15:32
Копії документів та матеріалів на лот 22 трав. 15:32
Рішення суду 22 трав. 15:32
Копії документів та матеріалів на лот 22 трав. 15:32

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2999802242
Адреса:
Україна, Київська область, Крюківщина, ВУЛ. ЖУЛЯНСЬКА БУД. 1В КВ. 43., КОАТУУ: 3222484001, КРЮКІВЩИНА
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
65
Дата видачі свідоцтва:
31 січ. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Кочин Наталія Василівна
E-mail:
Телефон:
+380973749778

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Кочин Наталія Василівна

Вас може зацікавити

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МОТОР ОЙЛ», місцезнаходження: 65003, Україна, Одеська обл., місто Одеса, вулиця Чорноморського Козацтва, будинок 72 офіс 1209, код ЄДРПОУ 44292906.

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МОТОР ОЙЛ», місцезнаходження: 65003, Україна, Одеська обл., місто Одеса, вулиця Чорноморського Козацтва, будинок 72 офіс 1209, код ЄДРПОУ 44292906.
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

157 361,87 грн без ПДВ

Дивитись

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспект Петра Григоренка, буд. 3-В, кв. 38, м. Київ, 02068) у розмірі 3180000,00 грн.

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспек...
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

254 400,00 грн без ПДВ

Дивитись

Право вимоги за договором № Д-3335-18Г, що укладений з юридичною особою

Право вимоги за договором № Д-3335-18Г, що укладений з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

189 472,06 грн без ПДВ

Дивитись