перший аукціон

Дебіторська заборгованість Павлюк Наталії Віталіївни (81400, Львівська область, м. Самбір, пл. Замкова, буд. 8, кв. 6, РНОКПП 3019806141) перед Товариством з обмеженою відповідальністю «АГРОМАЙЗ» (81400, Львівська обл. м. Самбір, вул. Степова, будинок 11, код ЄДРПОУ 40896541) у розмірі 533 273,75 грн. на підставі  Рішення Господарського суду Львівської області від 28.05.2025 у справі № 914/2743/22 (914/2796/24)

Початкова ціна

533 273,75 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 14 трав. 12:07

до 11 черв. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
14 трав. 12:07 – 11 черв. 20:00
Початок аукціону:
12 черв. 11:25
Дата публікації:
14 трав. 12:07
Період редагування:
14 трав. 12:07 – 6 черв. 18:00
Період питань:
14 трав. 12:07 – 11 черв. 18:00
Період відповідей:
14 трав. 12:07 – 11 черв. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260514-59759
Гарантійний внесок:
53 327,38 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
533 273,75 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
5 332,74 грн
Обмеження:
аукціон проводиться без можливості зниження початкової ціни
№ справи про банкрутство:
914/2743/22
Найменування господарського суду:
господарський суд Львівської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
за попереднім узгодженням по ном. тел. 0667872927
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019 р. Відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни . Покупець зобов’язаний сплатити запропоновану ним ціну (з урахуванням різниці між розміром сплаченого гарантійного внеску і розміром винагороди оператора авторизованого електронного майданчика) на ліквідаційний рахунок боржника протягом 10 робочих днів з дня оприлюднення в електронній торговій системі інформації про результати аукціону.
Додаткова інформація:
Податкова накладна не видається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «АГРОМАЙЗ»
ЄДРПОУ:
40896541
Адреса:
Україна, Львівська область, м. Самбір, 81400, Львівська обл. м. Самбір, вул. Степова, будинок 11

Основний контакт

Ім'я:
Микитюк Анатолій Іванович
E-mail:
Телефон:
0667872927

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Дебіторська заборгованість Павлюк Наталії Віталіївни (81400, Львівська область, м. Самбір, пл. Замкова, буд. 8, кв. 6, РНОКПП 3019806141) перед Товариством з обмеженою відповідальністю «АГРОМАЙЗ» (81400, Львівська обл. м. Самбір, вул. Степова, будинок 11, код ЄДРПОУ 40896541) у розмірі 533 273,75 грн. на підставі  Рішення Господарського суду Львівської області від 28.05.2025 у справі № 914/2743/22 (914/2796/24)

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 послуга

Адреса:

Україна, 81400, Львівська область, самбір, 81400, Львівська область, м. Самбір, вул. Степова, буд. 11

Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 14 трав. 12:07
Протокол комітету кредиторів 14 трав. 12:07
Рішення суду 14 трав. 12:07
Ілюстрація 14 трав. 12:07

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3015111277
Адреса:
Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Макчимовича, 15, 59
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1335
Дата видачі свідоцтва:
11 черв. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Микитюк Анатолій Іванович
E-mail:
Телефон:
0667872927

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Микитюк Анатолій Іванович

Вас може зацікавити

Право вимоги за договором № Д-688-24Г, що укладений з юридичною особою

Право вимоги за договором № Д-688-24Г, що укладений з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

752 822,86 грн без ПДВ

Дивитись

Право вимоги за договором № Д-2111-23Г, що укладений з юридичною особою

Право вимоги за договором № Д-2111-23Г, що укладений з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

515 118,44 грн без ПДВ

Дивитись

Проведення першого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВ "ВІГ - Жашківський цукровий завод" щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВ "БУД ІНВЕСТ 2002" (код ЄДРПОУ 40182190) у розмірі 801451,00 грн.

Проведення першого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВ "ВІГ - Жашківський цукровий завод" щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВ "БУД ІНВЕСТ 2002" (код ЄДРПОУ 40182190) у розмірі 801451,00 грн.
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

641 160,80 грн без ПДВ

Дивитись