Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: транспортний засіб :Вантажний фургон Ford Transit АР9407АМ рік випуску 2009, ідентифікаційний номер (VIN), WF0XXXTTFX9R21115 Vдвиг.=2198 см. куб., тип палива – дизель, колір - жовтий. Місце знаходження майна: Дніпропетровська обл. Нікопольський р-н, с. Веселе, вул. Яблунева 2Б. Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: перший повторний аукціон, проводиться без можливості зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі . Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

157 420,30 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 квіт. 19:12

до 26 квіт. 20:00

Аукціон

з 27 квіт. 11:45

до 27 квіт. 12:14

Кваліфікація

з 27 квіт. 12:14

до 6 трав. 19:47

Аукціон завершено

6 трав. 19:47

Подача пропозицій:
16 квіт. 19:12 – 26 квіт. 20:00
Період аукціону:
27 квіт. 11:45 – 27 квіт. 12:14
Дата публікації:
16 квіт. 19:12
Період редагування:
16 квіт. 19:12 – 21 квіт. 18:00
Період питань:
16 квіт. 19:12 – 26 квіт. 18:00
Період відповідей:
16 квіт. 19:12 – 26 квіт. 18:00
Період кваліфікації:
27 квіт. 12:14 – 31 трав. 12:14

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260416-17031
Гарантійний внесок:
15 742,03 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
196 775,38 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
123
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
157 420,30 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 574,20 грн
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0669331541 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Вантажний фургон Ford Transit АР9407АМ рік випуску 2009, ідентифікаційний номер (VIN), WF0XXXTTFX9R21115 Vдвиг.=2198 см. куб., тип палива – дизель, колір - жовтий.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Ford
Модель транспортного засобу:
Transit
Рік випуску:
2009
Об'єм двигуна, см³:
2198.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
жовтий
Пробіг, км:
286996.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
WF0XXXTTFX9R21115
Технічний стан:
потребує поточного ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ потребує поточного ремонту
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 16 квіт. 19:12
Ілюстрація 16 квіт. 19:12
Ілюстрація 16 квіт. 19:12
Ілюстрація 16 квіт. 19:12
Ілюстрація 16 квіт. 19:12
Лист забезпеченого кредитора 16 квіт. 19:12
Лист забезпеченого кредитора 16 квіт. 19:12

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Зуйченко Юрій Васильович
ІПН/РНОКПП:
3135907237

Пропозиція:

165 992,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 квіт. 09:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 квіт. 10:33
Протокол аукціону 28 квіт. 12:11

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 28 квіт. 12:11
Інформація про часткову оплату 4 трав. 19:41
Інформація про повний розрахунок 6 трав. 19:41

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 6 трав. 19:44

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 квіт. 09:52
Документи що підтверджують відповідність вимогам 25 квіт. 10:33
Протокол аукціону 28 квіт. 12:11

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 28 квіт. 12:11
Інформація про часткову оплату 4 трав. 19:41
Інформація про повний розрахунок 6 трав. 19:41

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 6 трав. 19:44
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
бн
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
договір/акт
Вартість договору
165 992,00 грн
Дата підписання договору:
5 трав. 19:46
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 6 трав. 19:44

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
27 квіт. 12:14 – 5 трав. 12:14
Період оплати:
27 квіт. 12:14 – 21 трав. 12:14
Період підписання договору:
21 трав. 12:14 – 31 трав. 12:14

Учасник:

Ім'я:
БЛОШКО ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
ЄДРПОУ:
38158897

Пропозиція:

161 301,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 26 квіт. 18:42
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 квіт. 18:42
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 квіт. 18:42
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 квіт. 18:42

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 26 квіт. 18:42
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 квіт. 18:42
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 квіт. 18:42
Документи що підтверджують відповідність вимогам 26 квіт. 18:42

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
8 квіт. 2013 15:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "Райффайзен банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA403003350000000260082203710
Найменування одержувача:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ одержувача:
34216986

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись