аукціон з продажу ваги втомобільних «УВК-А18-С80» Мах80т
У рамках справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «ПЛЮС ГУРМАН» (код за ЄДРПОУ 42169150, місцезнаходження: 23013, Вінницька обл., Барський р-н, сільрада Івановецька, (за межами населеного пункту) Урочище Гурман, буд. 1, кімн. 7), яка відкрита ухвалою Господарського суду Вінницької області від 04 листопада 2024 р. у справі № 902/1056/24 (постанова Господарського суду Вінницької області від 22.04.2025 у справі № 902/1056/24 про визнання банкрутом та призначення ліквідатором арбітражного
керуючого Карасюка О.В.) продається: ваги автомобільні «УВК-А18-С80» Мах80т, технічний стан – розкомплектований (відсутній прилад для вимірювання ваги), місцезнаходження - Вінницька обл. Жмеринський р-н, селище Бар, вулиця Центральна, буд. 50Г.
Вид аукціону: перший аукціон. Спосіб проведення аукціону: без можливості зниження початкової ціни.
280 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Карасюк Олександр Володимировичз 1 квіт. 15:24
до 3 трав. 20:00
(один учасник)
з 3 трав. 20:00
до 11 трав. 09:39
11 трав. 09:39
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
ваги автомобільні «УВК-А18-С80» Мах80т, технічний стан – розкомплектований (відсутній прилад для вимірювання ваги), місцезнаходження - Вінницька обл. Жмеринський р-н, селище Бар, вулиця Центральна, буд. 50Г.
Код CAV: 04210000-3 Промислова нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 23007, Вінницька область, селище Бар, вулиця Центральна, буд. 50Г |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 49.1009923595282 Довгота: 27.715232766127546
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 1 квіт. 15:24 | |
| Протокол комітету кредиторів | 1 квіт. 15:24 | |
| Ілюстрація | 1 квіт. 15:24 | |
| Ілюстрація | 1 квіт. 15:24 | |
| Ілюстрація | 1 квіт. 15:24 | |
| Ілюстрація | 1 квіт. 15:24 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Декалюк Роман Миколайович
ІПН/РНОКПП:
3028720417
|
Пропозиція: 280 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні від 08.05.2026
Опис договору:
Акт про придбання майна на аукціоні від 08.05.2026
Вартість договору
280 000,00 грн
Заключна вартість договору:
280 000,00 грн
Дата підписання договору:
8 трав. 09:39
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
3 трав. 20:00 – 11 трав. 20:00
Період оплати:
3 трав. 20:00 – 22 трав. 19:16
Період підписання договору:
22 трав. 19:16 – 1 черв. 19:16
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Карасюк Олександр ВолодимировичВас може зацікавити
Споруда, силосна яма загальною площею 1489,8 кв.м. за адресою: Сумська область, Конотопський район, село Михайло-Ганнівка, вул.Колективна, буд.1-Б
205 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлова будівля (млин) загальною площею 194,7м2 Адреса: Україна, Київська обл., Білоцерківський р., с.Ісайки, вул,Ленківщина, 2
250 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьНежитлова будівля, літ. А загальною площею 202,9 кв. м, будівля, літ. Б площею 145,1 кв. м, склад, літ. В площею 64,6 кв. м, будівля (пункт штучного осіменіння), літ. Г площею 29,5 кв. м, гараж (гаражі), літ. Д площею 26,0 кв. м, гараж (піднавіс для тварин), вбиральня на два входи, криниця камінна, залізо-бетонний резервуар, вигріб, огорожа сітчаста, зовнішнє водоймище, зовнішня каналізація за адресою: Дністровський р-н, с. Білоусівка, вул. Василя Стуса,3, що знаходиться на балансі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, код за ЄДРПОУ 40416813
502 447,00 грн без ПДВ
Дивитись