Право вимоги (дебіторська заборгованість) банкрута - ТОВ «БНК-УКРАЇНА» до Російської Федерації (russian federation код ISO ru/rus 643) в загальному розмірі 126 032 400,00 грн.

Провадження у справі про банкрутство № 914/2450/22 Господарського суду Львівської області. Вид аукціону: перший аукціон, який проводиться без можливості зниження початкової вартості. Відомості про замовника аукціону: Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031) арбітражний керуючий Коваль Віталій Валерійович (Свідоцтво № 122 від 07.02.2013р.), який діє на підставі Постанови господарського суду Львівської області від 24 травня 2023 року у справі №914/2450/22 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю ««БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031). Місцезнаходження контори арбітражного керуючого (офісу): м. Львів, вулиця Поповича, будинок 2, офіс 10; засоби зв’язку: +38(067)7765144, e-mail: [email protected]. Відомості про продавця майна: Товариство з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031). Документи, які підтверджують погодження умов продажу: протокол комітету кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» №26 від 23.03.2026. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: у арбітражного керуючого Коваля Віталія Валерійовича; місцезнаходження контори (офісу): м. Львів, вулиця Поповича, будинок 2, офіс 10; засоби зв’язку: +38(067)7765144, e-mail: [email protected]. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні (договір відступлення прав вимоги), якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 № 865. Активи боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031) у складі: - Право вимоги (дебіторська заборгованість) банкрута – право вимоги ТОВ «БНК-УКРАЇНА» до Російської Федерації (russian federation код ISO ru/rus 643) на відшкодування збитків (майнової шкоди), що включає : - збитки (реальні збитки) в розмірі 106 184 000,00 грн. без ПДВ , що еквівалентно 3 629 612,00 доларів США, без ПДВ; - збитки (упущена вигода) в розмірі 19 848 400,00 грн. без ПДВ, що еквівалентно 678 465,00 доларів США, без ПДВ, в загальному розмірі 126 032 400,00 грн., без можливості зниження початкової ціни на першому аукціоні. Порядок ознайомлення з документами: можна ознайомитись за їх фактичним місцезнаходженням, зазначеним в оголошенні, в узгоджений час за попередньою домовленістю з ліквідатором ТОВ "БНК-УКРАЇНА" Ковалем В.В. за тел. +38(067)7765144. Реквізити рахунку боржника на який переховуються кошти за придбане на аукціоні майно: Отримувач: Товариство з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031), Рахунок: IBAN UA863806340000026009308324001 відкритий в ПАТ «КБ «АКОРДБАНК» МФО 380634. Призначення платежу: За придбане на аукціоні майно (лот №_______).

Початкова ціна

126 032 400,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 26 бер. 19:18

до 14 квіт. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
26 бер. 19:18 – 14 квіт. 20:00
Початок аукціону:
15 квіт. 11:25
Дата публікації:
26 бер. 19:18
Період редагування:
26 бер. 19:18 – 9 квіт. 18:00
Період питань:
26 бер. 19:18 – 14 квіт. 18:00
Період відповідей:
26 бер. 19:18 – 14 квіт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260326-96757
Гарантійний внесок:
12 603 240,00 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
126 032 400,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 260 324,00 грн
№ справи про банкрутство:
914/2450/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Львівської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у арбітражного керуючого Коваля Віталія Валерійовича; місцезнаходження контори (офісу): м. Львів, вулиця Поповича, будинок 2, офіс 10; засоби зв’язку: +38(067)7765144, e-mail: [email protected]

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА»
ЄДРПОУ:
36949031
Адреса:
Україна, 79012, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги (дебіторська заборгованість) банкрута – право вимоги ТОВ «БНК-УКРАЇНА» до Російської Федерації (russian federation код ISO ru/rus 643) на відшкодування збитків (майнової шкоди), що включає : - збитки (реальні збитки) в розмірі 106 184 000,00 грн. без ПДВ , що еквівалентно 3 629 612,00 доларів США, без ПДВ; - збитки (упущена вигода) в розмірі 19 848 400,00 грн. без ПДВ, що еквівалентно 678 465,00 доларів США, без ПДВ.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 79012, Львівська область, м.Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 26 бер. 19:18
Протокол комітету кредиторів 26 бер. 19:18
Ілюстрація 26 бер. 19:18
Ілюстрація 26 бер. 19:18
Проєкт акту/договору 26 бер. 19:18

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2704410979
Адреса:
Україна, 79034, Львівська область, Львів, вул.Листопадна 11/25
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
122
Дата видачі свідоцтва:
7 лют. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Коваль Віталій Валерійович
E-mail:
Телефон:
+380677765144

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Коваль Віталій Валерійович

Вас може зацікавити

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЛАЙТТЕХ», місцезнаходження: 69001, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Перемоги, будинок 4, код ЄДРПОУ 43986606.

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЛАЙТТЕХ», місцезнаходження: 69001, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Перемоги, будинок 4, код ЄДРПОУ 43986606.
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

86 669 937,14 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАЛЯНИЦЯ МАРКЕТ», місцезнаходження: 76002, Україна, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вулиця Івасюка В., будинок 62, код ЄДРПОУ 44823875

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАЛЯНИЦЯ МАРКЕТ», місцезнаходження: 76002, Україна, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вулиця Івасюка В., будинок 62, код ЄДРПОУ 44823875
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

200 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Пул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарською спорудою (адміністративної будівлі літ-А-4, площею 2 569,1 кв. м, будівлі адміністративного корпусу літ Б-4, площею 1 091,0 кв. м з господарською спорудою: альтанкою літ В, огородження № 1-9, замощення I) за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, проспект Матросова Олександра, будинок 24а. Реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна: 64620014101. Інвентарний № 105955

Пул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарсько...
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
00039002
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

68 664 807,23 грн з ПДВ

Дивитись