Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24
Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович – ліквідатор, у справі №910/3027/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу майна, що належить ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», а саме:
права вимоги до позичальників за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами в загальній кількості 9 позицій.
Сума заборгованості – 2 609
280,10 грн.
Підстава – Договір №0002/19/15 про відступлення прав вимоги від 26.03.2019р. та Договір про відступлення прав вимоги за Договорами іпотеки (Іпотечними договорами) від 26.03.2019р., посвідченого ПН КМНО Юдіним М.А. за №254 та підтверджується балансовими довідками.
з 25 бер. 17:30
до 14 квіт. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
права вимоги до позичальників за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами в загальній кількості 9 позицій. Сума заборгованості – 2 609 280,10 грн. Підстава – Договір №0002/19/15 про відступлення прав вимоги від 26.03.2019р. та Договір про відступлення прав вимоги за Договорами іпотеки (Іпотечними договорами) від 26.03.2019р., посвідченого ПН КМНО Юдіним М.А. за №254
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 03035, Київ, Київ, вул. Сурикова, буд. 3, корп. 8Б, оф.103 |
|
Обмежене в обороті майно:
Ні
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 25 бер. 17:30 | |
| Протокол комітету кредиторів | 25 бер. 17:30 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 25 бер. 17:30 | |
| Проєкт акту/договору | 25 бер. 17:30 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лозовський Володимир МиколайовичВас може зацікавити
Права вимоги за договорами № Д-2619-23Г, № Д-3486-23Г, № Д-2851-23Г, № Д-2632-23Г, що укладені з юридичною особою
1 948 741,82 грн без ПДВ
ДивитисьПро проведення Першого повтрного аукціону з продажу майна (права вимоги), в процедурі банкрутства ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ ЛІДЕР" (10029, м. Житомир, вул. Степана Бандери, 7, код ЄДРПОУ 43005604), визнаного банкрутом постановою Господарського суду Житомирської області від 08.08.2024 по справі № 906/938/23
3 797 914,88 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон з продажу майна банкрута СТОВ "Бондарівське" (код ЄДРПОУ 03743486), а саме: право вимоги до ТОВ "Солар Південь" (код ЄДРПОУ: 41891722).
2 150 320,27 грн без ПДВ
Дивитись