Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24

Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович – ліквідатор, у справі №910/3027/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу майна, що належить ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», а саме: Офісні приміщення, загальною площею 103,3 кв.м. за адресою: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Острозького князя, будинок 70.

Початкова ціна

5 088 600,00 грн

без ПДВ
Аукціон відмінено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 20 бер. 15:04

до 9 квіт. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
20 бер. 15:04 – 9 квіт. 20:00
Початок аукціону:
10 квіт. 12:30
Дата публікації:
20 бер. 15:04
Період редагування:
20 бер. 15:04 – 4 квіт. 18:00
Період питань:
20 бер. 15:04 – 9 квіт. 18:00
Період відповідей:
20 бер. 15:04 – 9 квіт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260320-43326
Гарантійний внесок:
508 860,00 грн
Номер лоту:
41264766-36
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
5 088 600,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
50 886,00 грн
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
910/3027/24
Найменування господарського суду:
господарський суд м. Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з майном, що продається, можливо за адресою: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Острозького князя, будинок 70, за попередньою домовленістю з ліквідатором
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок оформлення участі в аукціоні: для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, подає заявку на участь в аукціоні, сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора та виконує інші дії відповідно до вимог, які визначені Порядком організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», повідомляє про скасування аукціону з продажу майна, що належить ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», ID аукціону BRE001-UA-20260320-43326, № лоту: 41264766-36, призначеного на 10.04.2026р. о 12.30 год, на підставі Рішення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 16.06. 2023р. справа №607/11149/20.
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 31 бер. 15:14

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста»
ЄДРПОУ:
41264766
Адреса:
Україна, 03035, Київ, Київ, вул. Сурикова, буд. 3, корп. 8Б, оф.103

Основний контакт

Ім'я:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380999038996

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Офісні приміщення, загальною площею 103,3 кв.м. за адресою: Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. Острозького князя, будинок 70.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

103,3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 46008, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Острозького князя, будинок 70.

Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1912830461252
Дата реєстрації:
9 вер. 2019 15:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
103.3
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 20 бер. 15:04
Протокол комітету кредиторів 20 бер. 15:04
Копії документів та матеріалів на лот 20 бер. 15:04
Проєкт акту/договору 20 бер. 15:04
Ілюстрація 20 бер. 15:04
Ілюстрація 20 бер. 15:04
Ілюстрація 20 бер. 15:04
Ілюстрація 20 бер. 15:04
Ілюстрація 20 бер. 15:04

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2983817897
Адреса:
Україна, 03134, Київ, Київ, м. Київ, вул. Симиренка, буд. 27, оф. 12
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
2057
Дата видачі свідоцтва:
6 січ. 2022 09:00

Основний контакт

Ім'я:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380999038996

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович

Вас може зацікавити

Нежитлові будівлі у складі: службовий дім, А, загальною площею 155,8 кв.м; господарське приміщення, Б, загальною площею 332,8 кв.м; господарське приміщення, В, загальною площею 104,6 кв.м; вбиральня, Г, площею 2 кв.м; колодязь, №1, за адресою: Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, м. Тлумач, вул. Вітовського, 4

Нежитлові будівлі у складі: службовий дім, А, загальною площею 155,8 кв.м; господарське приміщення, Б, загальною площею 332,8 кв.м; господарське приміщення, В, загальною площею 104,6 кв.м; вбиральня, Г, площею 2 кв.м; колодязь, №1, за адресою: Івано-Франківськ...
Ім'я:
Гавриляк Михайло Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504330668 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 709 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

НЕРУХОМІСТЬ БІЛЯ БУКОВЕЛЯ ТА ГОВЕРЛИ ЧУДОВЕ МІСЦЕ

НЕРУХОМІСТЬ БІЛЯ БУКОВЕЛЯ ТА ГОВЕРЛИ ЧУДОВЕ МІСЦЕ
Ім'я:
Климпуш Ганна Михалівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380972344032 ІПН/РНОКПП:
2608802582
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 150 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

частина нежитлового приміщення комунальної власності (431/1000 частка будівлі бувшого кінотеатру «Ювілейний»)

частина нежитлового приміщення комунальної власності (431/1000 частка будівлі бувшого кінотеатру «Ювілейний»)
Ім'я:
Трохименко Микола Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380433321902 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04326106
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 593 136,00 грн без ПДВ

Дивитись