Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24

Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович – ліквідатор, у справі №910/3027/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу майна, що належить ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», а саме: Земельна ділянка: кадастровий номер: 3221885600:35:152:0303, площею (га): 3,9891, цільове призначення: для індивідуального садівництва за адресою: Київська обл., Вишгородський р., с/рада. Нижчедубечанська. Наявність комунікацій: відсутні. Обмеження щодо використання земельної ділянки: відомості про обмеження у використанні земельної ділянки: не зареєстровані.

Початкова ціна

676 600,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 19 бер. 14:00

до 5 квіт. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
19 бер. 14:00 – 5 квіт. 20:00
Початок аукціону:
6 квіт. 11:45
Дата публікації:
19 бер. 14:00
Період редагування:
19 бер. 14:00 – 31 бер. 18:00
Період питань:
19 бер. 14:00 – 5 квіт. 18:00
Період відповідей:
19 бер. 14:00 – 5 квіт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260319-20550
Гарантійний внесок:
67 660,00 грн
Номер лоту:
41264766-34
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
676 600,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
6 766,00 грн
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
910/3027/24
Найменування господарського суду:
господарський суд м. Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з майном, що продається, можливо за адресою: Київська обл., Вишгородський р., с/рада. Нижчедубечанська, за попередньою домовленістю з ліквідатором
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок оформлення участі в аукціоні: для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, подає заявку на участь в аукціоні, сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора та виконує інші дії відповідно до вимог, які визначені Порядком організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста»
ЄДРПОУ:
41264766
Адреса:
Україна, 03035, Київ, Київ, вул. Сурикова, буд. 3, корп. 8Б, оф.103

Основний контакт

Ім'я:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380999038996

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка: кадастровий номер: 3221885600:35:152:0303, площею (га): 3,9891, цільове призначення: для індивідуального садівництва за адресою: Київська обл., Вишгородський р., с/рада. Нижчедубечанська. Наявність комунікацій: відсутні. Обмеження щодо використання земельної ділянки: відомості про обмеження у використанні земельної ділянки: не зареєстровані.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.05 Для індивідуального садівництва
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Площа:

3,9891 гектар

Адреса:

Україна, 07361, Київська область, с/рада. Нижчедубечанська, с/рада. Нижчедубечанська

Обмежене в обороті майно:
Ні
Площа ділянки, га:
3.9891
Кадастровий номер:
3221885600:35:152:0303
Тип власності:
Приватна
Інформація про інженерні мережі:
відсутні
Цільове призначення земельної ділянки:
для індивідуального садівництва
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 19 бер. 14:00
Протокол комітету кредиторів 19 бер. 14:00
Копії документів та матеріалів на лот 19 бер. 14:00
Проєкт акту/договору 19 бер. 14:00
Ілюстрація 19 бер. 14:00
Ілюстрація 19 бер. 14:00

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2983817897
Адреса:
Україна, 03134, Київ, Київ, м. Київ, вул. Симиренка, буд. 27, оф. 12
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
2057
Дата видачі свідоцтва:
6 січ. 2022 09:00

Основний контакт

Ім'я:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380999038996

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович

Вас може зацікавити

Продаж земельної ділянки с/г призначення БЕЗ АРЕШТІВ площею 2.9088 га, місце розташування: Полтавська область, Хорольський район, Березнякiвська сiльська рада, цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в оренді в ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРЕЗНЯКИ-АГРО" до 2027 року.

Продаж земельної ділянки с/г призначення БЕЗ АРЕШТІВ площею 2.9088 га, місце розташування: Полтавська область, Хорольський район, Березнякiвська сiльська рада, цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, в оренді в ТОВ...
Ім'я:
Козинець Ганна Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989242725 ІПН/РНОКПП:
3058013441
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

465 408,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення. Загальна площа (кв.м): 29.3, Опис: літ. "2-1" по літ."2-5". Земельна ділянка. Кадастровий номер: 7410100000:02:006:0101, площа: 0.006 га. Адреса: Чернігівська обл., м. Чернігів, проспект Миру, будинок 253

Нежитлове приміщення. Загальна площа (кв.м): 29.3, Опис: літ. "2-1" по літ."2-5". Земельна ділянка. Кадастровий номер: 7410100000:02:006:0101, площа: 0.006 га. Адреса: Чернігівська обл., м. Чернігів, проспект Миру, будинок 253
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

642 800,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 11,4919 га, кадастровий номер: 4622788800:04:000:0068, що розташована: Львівська область, Львівський район, с. Сопошин, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – (КВЦПЗ- 14.01)

Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 11,4919 га, кадастровий номер: 4622788800:04:000:0068, що розташована: Львівська область, Львівський район, с. Сопошин, категорія земель – землі промисло...
Ім'я:
Василенко Володимир Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: +380970550500 ЄДРПОУ:
04056248
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

516 902,54 грн без ПДВ

Дивитись