Право вимоги (дебіторська заборгованість) банкрута - ТОВ «БНК-УКРАЇНА» до ПП «ТРАНСОІЛ ГРУП» (код ЄДРПОУ 36292016) за рішенням Господарського суду Львівської області від 08.05.2025 у справі № 914/2450/22(914/2348/24) в загальному розмірі 10 283 211,05 грн.
Провадження у справі про банкрутство № 914/2450/22 Господарського суду Львівської області. Вид аукціону: перший аукціон, який проводиться без можливості зниження початкової вартості. Відомості про замовника аукціону: Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031) арбітражний керуючий Коваль Віталій Валерійович (Свідоцтво № 122 від 07.02.2013р.), який діє на підставі Постанови господарського
суду Львівської області від 24 травня 2023 року у справі №914/2450/22 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю ««БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031). Місцезнаходження контори арбітражного керуючого (офісу): м. Львів, вулиця Поповича, будинок 2, офіс 10; засоби зв’язку: +38(067)7765144, e-mail: [email protected]. Відомості про продавця майна: Товариство з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031). Документи, які підтверджують погодження умов продажу: протокол комітету кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» №25 від 10.03.2026. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: у арбітражного керуючого Коваля Віталія Валерійовича; місцезнаходження контори (офісу): м. Львів, вулиця Поповича, будинок 2, офіс 10; засоби зв’язку: +38(067)7765144, e-mail: [email protected]. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні (договір відступлення прав вимоги), якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни.
Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної: переможцю аукціону податкова накладна не надається.
Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 № 865.
Активи боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031) у складі:
- Право вимоги (дебіторська заборгованість) банкрута - ТОВ «БНК-УКРАЇНА» до ПП «ТРАНСОІЛ ГРУП» (код ЄДРПОУ 36292016) за рішенням Господарського суду Львівської області від 08.05.2025 у справі № 914/2450/22(914/2348/24) в загальному розмірі 10 283 211,05 грн. без можливості зниження початкової ціни на першому аукціоні.
Порядок ознайомлення з документами: можна ознайомитись за їх фактичним місцезнаходженням, зазначеним в оголошенні, в узгоджений час за попередньою домовленістю з ліквідатором ТОВ "БНК-УКРАЇНА" Ковалем В.В. за тел. +38(067)7765144.
Реквізити рахунку боржника на який переховуються кошти за придбане на аукціоні майно: Отримувач: Товариство з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» (79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407, ідентифікаційний код 36949031), Рахунок: IBAN UA863806340000026009308324001 відкритий в ПАТ «КБ «АКОРДБАНК» МФО 380634. Призначення платежу: За придбане на аукціоні майно (лот №_______).
10 283 211,05 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Коваль Віталій Валерійовичз 11 бер. 13:21
до 30 бер. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги (дебіторська заборгованість) банкрута - ТОВ «БНК-УКРАЇНА» до ПП «ТРАНСОІЛ ГРУП» (код ЄДРПОУ 36292016) за рішенням Господарського суду Львівської області від 08.05.2025 у справі № 914/2450/22(914/2348/24) в загальному розмірі 10 283 211,05 грн.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 79012, Львівська область, м.Львів, 79012, м. Львів, вул. Сахарова А. академіка, буд. 42, каб. 407 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 11 бер. 13:21 | |
| Ілюстрація | 11 бер. 13:21 | |
| Протокол комітету кредиторів | 11 бер. 13:21 | |
| Презентація | 11 бер. 13:21 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 11 бер. 13:21 | |
| Проєкт акту/договору | 11 бер. 13:21 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 11 бер. 13:21 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 11 бер. 13:21 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Коваль Віталій ВалерійовичВас може зацікавити
Право вимоги по Договору про надання банківських послуг №CR 16- 222/28-2 від 10.08.2016, позичальниками за яким є чотири юридичні особи (юридична адреса позичальників – місто Київ), із загальною сумою боргу 33 954 650,98. дол США
16 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьДругий повторний аукціон з продажу ліквідаційного майна ТОВ "ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ": право вимоги до ТОВ “КРИСТАЛІНДАСТРІ” (код ЄДРПОУ: 42237398) - загальна сума заборгованості 215’000,00 доларів США (двісті п’ятнадцять тисяч доларів США нуль центів), що еквівалентна сумі 8’974’100,00 грн станом на день подання позовної заяви у справі № 910/15237/23 (910/11647/25) (заборгованість, що стягнута Рішенням Господарського суду м. Києва від 29.06.2026 у справі № 910/15237/23 (910/11647/25)).
5 384 460,00 грн без ПДВ
ДивитисьДругий повторний аукціон з продажу ліквідаційного майна ТОВ "ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ": право вимоги до ТОВ “МИЛА КІЗОНЬКА ГАЙ” (КОД ЄДРПОУ: 41431598) - загальна сума заборгованості 2’513’900,00 грн; право вимоги до ТОВ "ОЗОН КОНСАЛТИНГ" (КОД ЄДРПОУ: 40554595) - загальна сума заборгованості 3’074’500,00 грн; право вимоги до БРЕТШНЕЙДЕР ТОМАС (РНОКПП: 2377521019) - загальна сума права вимоги 31’051’590,00 грн.
8 793 597,60 грн без ПДВ
Дивитись