Аукціон з продажу майна банкрута Стец Д.Г.
Справа про банкрутство (неплатоспроможність): № 916/862/24 перебуває в провадженні Господарського суду Миколаївської області.
- Відомості про продавця майна (боржника): Фізична особа Стец Дмитро Григорович (РНОКПП 2748013337), адреса: 54017, Україна, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, буд. 52, кв. 15.
- Відомості про замовника аукціону: керуючий реалізацією Пляка Сергій Валерійович, свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 465 видане Міністерством юстиції України 15.03.2013, який
діє на підставі Постанови Господарського суду Миколаївської області від 13.10.2025 р. у справі № 916/862/24. Адреса офісу арбітражного керуючого: м. Миколаїв, вул. І.Бедзая, 15, оф. 409.
- Інформація про майно: Частка в статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «ПАГАНІНІ» (код ЄДРПОУ 35828160, ю.а.: 01032, Україна, м. Київ, вулиця Комінтерна, будинок 7-9 приміщення 63). Розмір частки 50%, розмір статутного капіталу 27500,00 грн. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАГАНІНІ»: Дата заснування – 24.03.2008 р.; Основний вид діяльності – 46.47 Оптова торгівля меблями, килимами й освітлювальним приладдям; Кількість працівників – Чумаков Сергій Михайлович – керівник; Земельні ділянки у власності та/або в оренді відсутні. Основні фонди відсутні, балансова вартість 0,00 грн. Прибуток за 2025 рік – відсутній, діяльність не ведеться – 0,00 грн. Кредиторська заборгованість відсутня – 0,00 грн. Дебіторська заборгованість відсутня – 0,00 грн. За останній рік – 2025 – звітність не подавалась.
- Місцезнаходження документів: м. Київ, вулиця Комінтерна, будинок 7-9 приміщення 63.
- Порядок ознайомлення з майном: в робочі дні з 9-00 до 16-00 год. за попередньою домовленістю за телефоном: +380675146545, e-mail: [email protected].
- Можливість видачі переможцю податкової накладної: відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ;
- Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, повний перелік майна, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону.
27 500,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Пляка Сергій Валерійовичз 19 лют. 13:19
до 8 бер. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частка в статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «ПАГАНІНІ» (код ЄДРПОУ 35828160, ю.а.: 01032, Україна, м. Київ, вулиця Комінтерна, будинок 7-9 приміщення 63). Розмір частки 50%, розмір статутного капіталу 27500,00 грн.
Код CAV: 08120000-3 Корпоративні права Товариства з обмеженою відповідальністю
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 01032, Київ, М.КИЇВ, м. Київ, вулиця Комінтерна, будинок 7-9 приміщення 63 |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 50.4503596 Довгота: 30.5245025 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 19 лют. 13:19 | |
| Протокол комітету кредиторів | 19 лют. 13:19 | |
| Проєкт акту/договору | 19 лют. 13:19 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 лют. 13:19 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 лют. 13:19 | |
| Паспорт торгів | 19 лют. 13:19 | |
| Ілюстрація | 19 лют. 13:19 | |
| Ілюстрація | 19 лют. 13:19 | |
| Ілюстрація | 19 лют. 13:19 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Пляка Сергій ВалерійовичВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИВАТ-ФІНАНСИСТ» (ЄДРПОУ 35201640, 49094, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 32) номінальною вартістю 24 985,50 грн.
24 985,50 грн без ПДВ
ДивитисьКорпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІСАГРОТЕРМІНАЛ» (ЄДРПОУ 43986150, Україна, 49038, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул. Пастера, будинок 10) номінальною вартістю 35 000,00 грн.
35 000,00 грн без ПДВ
Дивитись