Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Вестфілд трейд» код ЄДРПОУ 43968388, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/13709/24
Ліквідатор ТОВ «Вестфілд трейд» Гусар Іван Олексійович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №143 від 15.04.2013) який діє на підставі постанови господарського суду м. Києва від 03.12.2025 у справі №910/13709/24 оголошує про проведення аукціону, з продажу майна ТОВ «Вестфілд трейд» - прав вимоги (дебіторської заборгованості) до:
Товариства з обмеженою відповідальністю «Континенталь Трейд» (код ЄДРПОУ 44125251, місцезнаходження: 04052, Україна, місто Київ, вулиця
Глибочицька, будинок 17е інше нежитлове приміщення 501) на загальну суму 10 397 424,00 (десять мільйонів триста дев’яносто сім тисяч чотириста двадцять чотири) грн. 00 коп., з яких 10 391 368,00 грн. основного боргу, що виникла на підставі договору купівлі-продажу товарів №320/03/2023 від 01.03.2023 та підтверджується ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.10.2025року у справі № 910/9771/24 та 6 056,00 грн. судового збору за подання заяви з грошовими вимогами у справі №910/9771/24, що також підтверджується ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.10.2025року у справі № 910/9771/24.
10 397 424,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Гусар Іван Олексійовичз 2 лют. 15:01
до 22 лют. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
право вимоги (дебіторської заборгованості) до: Товариства з обмеженою відповідальністю «Континенталь Трейд» (код ЄДРПОУ 44125251, місцезнаходження: 04052, Україна, місто Київ, вулиця Глибочицька, будинок 17е інше нежитлове приміщення 501) на загальну суму 10 397 424,00 (десять мільйонів триста дев’яносто сім тисяч чотириста двадцять чотири) грн. 00 коп., з яких 10 391 368,00 грн. основного боргу, що виникла на підставі договору купівлі-продажу товарів №320/03/2023 від 01.03.2023 та підтверджується ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.10.2025року у справі № 910/9771/24 та 6 056,00 грн. судового збору за подання заяви з грошовими вимогами у справі №910/9771/24, що також підтверджується ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.10.2025року у справі № 910/9771/24.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 03035, Київ, м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, буд.40, оф. 1005 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 2 лют. 15:01 | |
| Протокол комітету кредиторів | 2 лют. 15:01 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 2 лют. 15:01 | |
| Проєкт акту/договору | 2 лют. 15:01 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Гусар Іван ОлексійовичВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/9538/21
6 856 822,40 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж права вимоги дебіторської заборгованості на суму 30 478 428,67 грн. (тридцять мільйонів чотириста сімдесят вісім тисяч чотириста тридцять вісім грн.67 коп.) ) без ПДВ .
18 287 063,20 грн без ПДВ
ДивитисьПраво вимоги по Договору про надання банківських послуг №CR 16- 222/28-2 від 10.08.2016, позичальниками за яким є чотири юридичні особи (юридична адреса позичальників – місто Київ), із загальною сумою боргу 33 954 650,98. дол США
16 000 000,00 грн без ПДВ
Дивитись