Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Вестфілд трейд» код ЄДРПОУ 43968388, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/13709/24

Ліквідатор ТОВ «Вестфілд трейд» Гусар Іван Олексійович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №143 від 15.04.2013), який діє на підставі постанови Господарського суду м. Києва від 03.12.2025 у справі №910/13709/24, оголошує про проведення аукціону, з продажу майна ТОВ «Вестфілд трейд», а саме, автомобіль марка: NISSAN QASHQAI; рік випуску: 2018; об’єм двигуна: 1197; вид пального: бензин; пробіг: 89032; комплектація: базова, колір: білий; номер шасі(vin номер): SJNFEAJ11U2413093.

Початкова ціна

634 380,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 лют. 15:36

до 17 лют. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
2 лют. 15:36 – 17 лют. 20:00
Початок аукціону:
18 лют. 11:10
Дата публікації:
2 лют. 15:36
Період редагування:
2 лют. 15:36 – 12 лют. 18:00
Період питань:
2 лют. 15:36 – 17 лют. 18:00
Період відповідей:
2 лют. 15:36 – 17 лют. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20260202-03102
Гарантійний внесок:
63 438,00 грн
Номер лоту:
43968388-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
634 380,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
6 343,80 грн
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
910/13709/24
Найменування господарського суду:
господарський суд м. Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з майном, що продається, можливо за адресою: м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, 40, за попередньою домовленістю з ліквідатором.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
для участі в аукціоні заявник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті, подає заявку на участь в аукціоні, сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора та виконує інші дії відповідно до вимог, які визначені Порядком організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 865.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Вестфілд трейд»
ЄДРПОУ:
43968388
Адреса:
Україна, 04070, Київ, м. Київ, вул. П. Сагайдачного, 12, офіс 103, КОАТУУ: 8030000000, РАЙОНИ М. КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Гусар Іван Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380672311521

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

автомобіль марка: NISSAN QASHQAI; рік випуску: 2018; об’єм двигуна: 1197; вид пального: бензин; пробіг: 89032; комплектація: базова, колір: білий; номер шасі(vin номер): SJNFEAJ11U2413093.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 03035, Київ, м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, буд.40,

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
NISSAN
Модель транспортного засобу:
QASHQAI
Рік випуску:
2018
Об'єм двигуна, см³:
1197.0
Тип палива:
Бензин
Колір:
білий
Пробіг, км:
89032.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
SJNFEAJ11U2413093
Комплектація:
базова
Технічний стан:
добрий
Потреба в ремонті:
Ні

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 2 лют. 15:36
Протокол комітету кредиторів 2 лют. 15:36
Проєкт акту/договору 2 лют. 15:36
Ілюстрація 2 лют. 15:36
Ілюстрація 2 лют. 15:36
Ілюстрація 2 лют. 15:36
Ілюстрація 2 лют. 15:36
Ілюстрація 2 лют. 15:36
Ілюстрація 2 лют. 15:36

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2771607693
Адреса:
Україна, 03035, Київ, м. Київ, вул. Патріарха Мстислава Скрипника, буд.40, офіс 1005
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
143
Дата видачі свідоцтва:
15 квіт. 2013 02:00

Основний контакт

Ім'я:
Гусар Іван Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380672311521

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Гусар Іван Олексійович

Вас може зацікавити

Автомобіль RENAULT MEGANE 2019 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1RFB00063800174, номер державної реєстрації: KA9201AC, інв.№ 401000002

Автомобіль RENAULT MEGANE 2019 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1RFB00063800174, номер державної реєстрації: KA9201AC, інв.№ 401000002
Ім'я:
Каджоян Карен Рубенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953534688 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

448 308,00 грн з ПДВ

Дивитись

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
Ім'я:
Каджоян Карен Рубенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953534688 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

643 248,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380501006016 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

558 633,60 грн з ПДВ

Дивитись