Перший аукціон із продажу майна банкрута по справі № 918/103/25: Земельна ділянка площею 0,1012 га, що розташована: Рівненська обл., Рівненський район, Шубківська с/рада, за межами населеного пункту, кадастровий номер 5624689800:09:042:0201 без можливості
зниження початкової ціни
Постановою господарського суду Рівненської області від 28.05.2025 р. по справі № 918/103/25 визнано банкрутом та введено процедуру погашення боргів фізичної особи Мартинюк Тетяни Миколаївни (яка проживає, м. Рівне, вул. Відінська, буд. 15, кв. 59, РНОКПП: 2565410163), керуючим реалізацією банкрута призначено арбітражного керуючого Драгун І. І.
До реалізації запропоноване наступне майно банкрута: Земельна ділянка площею 0,1012 га, що розташована: Рівненська обл., Рівненський район, Шубківська с/рада, за
межами населеного пункту, кадастровий номер 5624689800:09:042:0201. Цільове призначення: для ведення індивідуального садівництва.
Номер справи про банкрутство - № 918/103/25 Господарського суду Рівненської області.
Ліквідатор по справі № 918/103/25 арбітражний керуючий Драгун Ірина Іванівна (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 255 від 02.04.2013 р).
Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону передбачені ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для державної реєстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством України. Отримання майна переможцем аукціону здійснюється за його місцезнаходженням.
Видача податкової накладної за результатами проведення аукціону не передбачена.
Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» від 02.10.2019 №865.
172 971,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Драгун Ірина Іванівназ 2 груд. 2025 16:40
до 17 груд. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Постановою господарського суду Рівненської області від 28.05.2025 р. по справі № 918/103/25 визнано банкрутом та введено процедуру погашення боргів фізичної особи Мартинюк Тетяни Миколаївни (яка проживає, м. Рівне, вул. Відінська, буд. 15, кв. 59, РНОКПП: 2565410163), керуючим реалізацією банкрута призначено арбітражного керуючого Драгун І. І.
До реалізації запропоноване наступне майно банкрута: Земельна ділянка площею 0,1012 га, що розташована: Рівненська обл., Рівненський район, Шубківська с/рада, за межами населеного пункту, кадастровий номер 5624689800:09:042:0201. Цільове призначення: для ведення індивідуального садівництва.
Номер справи про банкрутство - № 918/103/25 Господарського суду Рівненської області.
Ліквідатор по справі № 918/103/25 арбітражний керуючий Драгун Ірина Іванівна (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 255 від 02.04.2013 р).
Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону передбачені ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства. Придбане
на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для державної реєстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством України. Отримання майна переможцем аукціону здійснюється за його місцезнаходженням.
Видача податкової накладної за результатами проведення аукціону не передбачена.
Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» від 02.10.2019 №865.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.05 Для індивідуального садівництва
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 33023, Рівненська область, м. Рівне, Рівненька обл., Рівненський район, Шубківська сільська рада |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Площа ділянки, га:
0.1012
Кадастровий номер:
5624689800:09:042:0201
Тип власності:
Приватна
Інформація про інженерні мережі:
відсутні
Цільове призначення земельної ділянки:
для ведення індивідуального садівництва
|
|||
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Протокол комітету кредиторів | 2 груд. 2025 16:40 | |
| Ілюстрація | 2 груд. 2025 16:40 | |
| Ілюстрація | 2 груд. 2025 16:40 | |
| Рішення суду | 2 груд. 2025 16:40 | |
| Рішення суду | 2 груд. 2025 16:40 | |
| Рішення суду | 2 груд. 2025 16:40 | |
| Рішення суду | 2 груд. 2025 16:40 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Драгун Ірина ІванівнаВас може зацікавити
Продається земельна ділянка загальною площею 2.0304 га, кадастровий номер 0522882000:02:002:0047 адреса: Вінницька область, Мурованокуриловецький район, Галайковецька сільська рада цільове призначення: 01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
274 670,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродається земельна ділянка загальною площею 1.5649 га, кадастровий номер 0522882000:01:000:0380 адреса: Вінницька область, Мурованокуриловецький район, Галайковецька сільська рада цільове призначення: 01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
238 500,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки площею 0.2273 га, РН173867821236, КН 2123687000:06:002:0016, розташована за адресою: Закарпатська область, Рахівський район, с. Середнє Водяне, ур. " Валя лу Хетю".
171 839,00 грн без ПДВ
Дивитись