Аукціон з продажу майна боржника ФОП Бондаренко. І.О. (РНОКПП 2207315428) - а саме корпоративні права ТОВ «БФ «КОНТУР-М» (код ЄДРПОУ 31990955), ТОВ «МІГОСК» (код ЄДРПОУ 21968361), ТОВ «СЛАВИЯ» (код ЄДРПОУ 31330858)
Справа про банкрутство (неплатоспроможність) № 27/104б перебуває в провадженні Господарського суду Донецької області.
- Відомості про продавця майна (боржника): Фізична особа-підприємець Бондаренко Ірина Олександрівна (РНОКПП 2207315428), адреса : Донецька обл., м. Донецьк, вул. Р. Люксембург, буд. 47, кв. 17;
- Відомості про замовника аукціону: керуюча реалізацією Карауш Юлія Вікторівна (Свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора
№ 1051 від 11.07.2013 р.) призначена Ухвалою господарського суду Донецької області від 10.08.2023 р. у справі про банкрутство № 27/104б, адреса офісу: 84313, м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 50/27, поверх 1. Тел.: +38050-931-71-27, e-mail: [email protected];
- Інформація про майно: корпоративні права, а саме: - 100% частки у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА «КОНТУР-М» (код ЄДРПОУ 31990955, 87510, Донецька обл., місто Маріуполь, пр. Луніна, будинок 21) номінальною вартістю 14000,00 грн; - 50% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «МІГОСК» (код ЄДРПОУ 21968361, ю.а.: 83000, Донецька область, місто Донецьк, проспект Комсомольський, будинок 39, квартира 35) номінальною вартістю 250000,00 грн.; - 50% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «СЛАВИЯ» (код ЄДРПОУ 31330858, ю.а.: 83050, Донецька область, місто Донецьк, проспект Ватутіна, будинок 21, квартира 1) номінальною вартістю 7 250,00 грн.
- Місцезнаходження майна: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 50/27, поверх 1;
- Згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 1. Основний вид діяльності ТОВ «БФ «КОНТУР-М» (код ЄДРПОУ 31990955) (КВЕД): 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель. Підприємство в стані припинення не перебуває, розмір статутного (складеного) капіталу: 14000,00 грн. (чотирнадцять тисяч грн. 00 коп.). ТОВ «БФ «КОНТУР-М» має Електронну ліцензію, видану Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, реєстраційний номер EL01:8020-2777-1271-7654, дата початку терміну дії – 28.02.2018, ліцензія безстрокова та має статус діючий. Середньоспискова кількість працівників: 1 особа. Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить або використовується господарським товариством: Згідно із ЄДРРПНМ земельні ділянки у власності або користуванні товариства відсутні. Фінансова звітність ТОВ «БФ «КОНТУР-М» за 2023 р. відсутня. Балансова вартість основних фондів: відомості відсутні, зношення основних фондів: відомості відсутні, балансовий прибуток: відомості відсутні, дебіторська заборгованість: відомості відсутні, кредиторська заборгованість: відомості відсутні, основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг: відомості відсутні. 2. Основний вид діяльності ТОВ «МІГОСК» (код ЄДРПОУ 21968361) (КВЕД): 15.82.0 Виробництво сухарів, печива, пирогів і тістечок тривалого зберігання. Підприємство в стані припинення не перебуває, розмір статутного (складеного) капіталу: 500 000,00 грн. Середньоспискова кількість працівників: відомості відсутні. Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить або використовується господарським товариством: відомості відсутні. Фінансова звітність ТОВ «МІГОСК» за 2024 р. відсутня. Балансова вартість основних фондів: відомості відсутні, зношення основних фондів: відомості відсутні, балансовий прибуток: відомості відсутні, дебіторська заборгованість: відомості відсутні, кредиторська заборгованість: відомості відсутні, основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг: відомості відсутні. 3. Основний вид діяльності ТОВ «СЛАВИЯ» (код ЄДРПОУ 31330858) (КВЕД): 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Підприємство в стані припинення не перебуває, розмір статутного (складеного) капіталу: 14 500,00 грн. Середньоспискова кількість працівників: відомості відсутні. Площа та правовий режим земельної ділянки, що належить або використовується господарським товариством: відомості відсутні. Фінансова звітність ТОВ «МІГОСК» за 2024 р. відсутня. Балансова вартість основних фондів: відомості відсутні, зношення основних фондів: відомості відсутні, балансовий прибуток: відомості відсутні, дебіторська заборгованість: відомості відсутні, кредиторська заборгованість: відомості відсутні, основні види продукції (робіт, послуг) та її обсяг: відомості відсутні.
- Обтяження та обмеження щодо розпорядження майном: відомості про обтяження та обмеження майна, чи права третіх осіб відсутні;
- Порядок ознайомлення з майном: за попередньою домовленістю за телефоном +38050-931-71-27;
- Можливість видачі переможцю податкової накладної – відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ;
- Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, повний перелік майна, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документи аукціону.
271 250,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Карауш Юлія Вікторівназ 14 лист. 2025 16:58
до 30 лист. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Майно боржника ФОП Бондаренко. І.О. (РНОКПП 2207315428): корпоративні права,, а саме: 100% частки у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА «КОНТУР-М» (код ЄДРПОУ 31990955, 87510, Донецька обл., місто Маріуполь, пр. Луніна, будинок 21) номінальною вартістю 14000,00 грн; - 50% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «МІГОСК» (код ЄДРПОУ 21968361, ю.а.: 83000, Донецька область, місто Донецьк, проспект Комсомольський, будинок 39, квартира 35) номінальною вартістю 250000,00 грн.; - 50% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «СЛАВИЯ» (код ЄДРПОУ 31330858, ю.а.: 83050, Донецька область, місто Донецьк, проспект Ватутіна, будинок 21, квартира 1) номінальною вартістю 7 250,00 грн.
Код CAV: 08120000-3 Корпоративні права Товариства з обмеженою відповідальністю
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 84313, Донецька область, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ/М.ДОНЕЦЬК, м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 50/27 |
|
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 48.738967 Довгота: 37.58435 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 12 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 14 лист. 2025 16:58 | |
| Рішення суду | 14 лист. 2025 16:58 | |
| Рішення суду | 14 лист. 2025 16:58 | |
| Паспорт торгів | 14 лист. 2025 16:58 | |
| Проєкт акту/договору | 14 лист. 2025 16:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2025 16:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2025 16:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2025 16:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2025 16:58 | |
| Ілюстрація | 14 лист. 2025 16:58 | |
| Ілюстрація | 14 лист. 2025 16:58 | |
| Ілюстрація | 14 лист. 2025 16:58 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Карауш Юлія ВікторівнаВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИВАТ СЕРВІС ЦЕНТР» (ЄДРПОУ 31737159, 49094, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 32) номінальною вартістю 13 155 968,00 грн.
500 000,00 грн без ПДВ
Дивитись