Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
транспортний засіб :легковий седан-В
Марка: ЗАЗ TF698P ЗНГ; VIN-Y6DTF698P80167208, рік випуску-2008;
реєстраційний номер-АР5043ВІ; тип палива -бензин; колір-сірий;
Місце знаходження майна: м. Запоріжжя, вул. Макаренка,1
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Вид аукціону: перший аукціон, що проводиться без можливості зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Майно знаходиться у заставі .
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
49 127,20 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 24 вер. 2025 18:35
до 5 жовт. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
транспортний засіб ЗАЗ TF698P ЗНГ; VIN-Y6DTF698P80167208; рік випуску-2008; реєстраційний номер-АР5043ВІ; тип палива -бензин; колір-сірий; Тип КТЗ-легковий седан-В
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
ЗАЗ
Модель транспортного засобу:
TF698P ЗНГ
Рік випуску:
2008
Об'єм двигуна, см³:
1299.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
сірий
Пробіг, км:
301900.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y6DTF698P80167208
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ не на ходу. Тріщина переднього бамперу в районі правої фари, пошкодження лакофарбового покриття заднього бамперу, сплошна корозія правого порогу, вмятина на задньому крилі діаметром до 50 мм в районі фонаря, сліди відновлювального ремонут передньої частини кузова
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 24 вер. 2025 18:35 | |
| Ілюстрація | 24 вер. 2025 18:35 | |
| Ілюстрація | 24 вер. 2025 18:35 | |
| Ілюстрація | 24 вер. 2025 18:35 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 24 вер. 2025 18:35 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385
51 758,82 грн без ПДВ
Дивитись50 096,00 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
59 760,98 грн без ПДВ
Дивитись