Аукціон з продажу Частки 99,96% Товариства обмеженою відповідальністю «Земкомерц» в статутному капіталі Приватного підприємства «Торговиця -1» код ЄДРПОУ 31730284 адреса: інд. код 79037 м.Львів вул. Богдана Хмельницького буд. 200,кім 128..
Аукціон з продажу Частки 99,96% Товариства обмеженою відповідальністю «Земкомерц» в статутному капіталі Приватного підприємства «Торговиця -1» код ЄДРПОУ 31730284 адреса: інд. код 79037 м.Львів вул. Богдана Хмельницького буд. 200,кім 128. Власник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Земкомерц" (33028, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Лермонтова, будинок 4-А, код ЄДРПОУ 33981329). Постановою Господарського суду Рівненської області від 25.02.2014 року по справі №918/756/13 ТОВ «Земкомерц» визнано
банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру; ліквідатор призначено арбітражного керуючого Сокольвака Михайла Васильовича (Свідоцтво про право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №16 від 01.02.2013 року видане Міністерством юстиції України. Адреса офісу: м. Вінниця, вул. Пирогова, 131, офіс №1. Адреса для листування: 21037, м.Вінниця, вул. Пирогова, 131, офіс № 1, телефон +380982720166, електронна пошта в мережі Інтернет e-mail: [email protected]. Особа, яка має намір взяти участь в аукціоні проходить реєстрацію на участь в аукціоні через електронний майданчик, який знаходиться на сторінці веб-сайту адміністратора електронної торгової системи, де розміщені посилання на сторінки веб-сайтів операторів електронних майданчиків, що мають право використовувати електронний майданчик для проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) і з якими адміністратор уклав відповідний договір, здійснює подання заявки на участь в аукціоні та заповнення електронної форми до закінчення кінцевого строку прийняття заявок на участь в аукціоні. Податкова накладна не надається. Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 "Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)" від 02 жовтня 2019 р. №865. Реквізити рахунку, на який вноситься гарантійний внесок: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Реквізити рахунку підприємства-банкрута: UA043510050000026001249107900 в АТ "УКРСИББАНК" м. Київ, МФО 351005. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після надходження на рахунок підприємства-банкрута повної суми за лот. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності на майно або майнове право в порядку, передбаченому законодавством України. Переоформлення права власності здійснюється за рахунок покупця.
320 800,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сокольвак Михайло Васильовичз 19 вер. 2025 12:58
до 5 жовт. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Аукціон з продажу Частки 99,96% Товариства обмеженою відповідальністю «Земкомерц» в статутному капіталі Приватного підприємства «Торговиця -1» код ЄДРПОУ 31730284 адреса: інд. код 79037 м.Львів вул. Богдана Хмельницького буд. 200,кім 128.
Код CAV: 08000000-6 Корпоративні права
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 Одиниця |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЖИДАЧІВСЬКИЙ РАЙОН/М.ЖИДАЧІВ, 200, вулиця Богдана Хмельницького, Личаківський район, Львів, Львівська міськрада |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 49.8673763 Довгота: 24.0566549 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 19 вер. 2025 12:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 вер. 2025 12:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 вер. 2025 12:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 вер. 2025 12:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 вер. 2025 12:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 вер. 2025 12:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 вер. 2025 12:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 вер. 2025 12:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 19 вер. 2025 12:58 | |
| Проєкт акту/договору | 19 вер. 2025 12:58 | |
| Ілюстрація | 19 вер. 2025 12:58 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сокольвак Михайло ВасильовичВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИВАТ СЕРВІС ЦЕНТР» (ЄДРПОУ 31737159, 49094, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 32) номінальною вартістю 13 155 968,00 грн.
500 000,00 грн без ПДВ
Дивитисьперший повторий аукціон з продажу майна боржника у справі №904/8484/16 про банкрутство Приватного акціонерного товариства «ПРОФІ-ПАК» (частка у статутному капіталі ТОВ «ПРОМПОЛІМЕР»)
560 000,00 грн без ПДВ
Дивитись