Продаж земельної ділянки, площею 3 015 кв.м., кадастровий номер 2122755500:01:016:0282, розташована за адресою: Закарпатська обл., Мукачівський район, с-ще Чинадійово, вул. Орлятко, 28, призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд
Перший аукціон без можливості зниження початкової ціни з продажу земельної ділянки, площею 3015 м.кв., розташованої за адресою: Закарпатська обл., Мукачівський район, с-ще Чинадійово, вул. Орлятко, 28.
Вид аукціону: перший аукціон без можливості зниження початкової ціни.
Відомості про замовника аукціону: Керуючий реалізацією майна Минди Ю.В., арбітражний керуючий Беляновський Роман Юрійович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1874, видане Міністерством юстиції України
09.01.2019), який діє на підставі ухвали Господарського суду Закарпатстської області від 09.11.2022 у справі № 907/491/17; місцезнаходження офісу: м. Рівне, вул. Казимира Любомирського, буд. 7; засоби зв’язку: 067-100-88-12, e-mail: [email protected].
Відомості про продавця майна: Минда Юрій Васильович, РНОКПП 2639817656, адреса реєстрації місця проживання: 89640, Закарпатська область, Мукачівський район, смт. Чинадійово, вул. Санаторна, буд. 9.
Документи, які підтверджують погодження умов продажу: ухвала Господарського суду Закарпатської області від 05.08.2025 р. у справі №907/491/17.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: у керуючого реалізацією майна Беляновського Романа Юрійовича; місцезнаходження офісу: м. Рівне, вул. Казимира Любомирського, буд. 7; засоби зв’язку: 067-100-88-12, e-mail: [email protected].
Передача майна переможцю здійснюється після сплати його повної вартості та підписання акту приймання-передачі.
Можливість видачі переможцю податкової накладної – відсутня. Початкова вартість, а також запропонована учасником аукціону в ході торгів вартість лоту визначається без урахування ПДВ.
Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 № 865.
799 005,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Беляновський Роман Юрійовичз 1 вер. 2025 16:41
до 15 вер. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, площею 3015 м.кв. Кадастровий номер 2122755500:01:016:0282 Адреса місцезнаходження: Закарпатська обл., Мукачівський район, с-ще Чинадійово, вул. Орлятко, земельна ділянка 28 Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1264089021227 Земельна ділянка незабудована та розташована у периферійній частині населеного пункту. Інженерні комунікації відсутні. Доїзд до ділянки здійснюється по дорозі з твердим покриттям. Ділянка заросла чагарниками. Обмеження щодо використання земельної ділянки не зареєстровані. Земельна ділянка є предметом забезпечення грошових вимог ТОВ "Фінансова компанія "Інвестохіллс Веста"
Код CAV: 06111000-3 Землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше); землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва)
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Вид земельних угідь (КВЗУ): 007.00 Землі під житловою забудовою
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 3 015 метри квадратні |
Адреса: Україна, 89640, Закарпатська область, Чинадійово, вул. Орлятко, 28 |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1264089021227
Дата реєстрації:
11 лист. 2024 12:15
Площа ділянки, га:
0.3015
Кадастровий номер:
2122755500:01:016:0282
Тип власності:
Приватна
Поточне використання земельної ділянки:
Не використовується
Цільове призначення земельної ділянки:
Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
Координати:
Широта: 48.514614624124555 Довгота: 22.832031074627288
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 1 вер. 2025 16:41 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 2025 16:41 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 2025 16:41 | |
| Ілюстрація | 1 вер. 2025 16:41 | |
| Рішення суду | 1 вер. 2025 16:41 | |
| Рішення суду | 1 вер. 2025 16:41 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 вер. 2025 16:41 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 вер. 2025 16:41 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 вер. 2025 16:41 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 1 вер. 2025 16:41 | |
| Проєкт акту/договору | 1 вер. 2025 16:41 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Беляновський Роман ЮрійовичВас може зацікавити
Земельна ділянка площею 0,2184 га кадастровий номер 5322280401:01:001:1075, яка розташована по вул. Центральній, 5 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області
772 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,0348 га, кадастровий номер: 7310136600:07:002:1114, що розташована за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Олеся Гончара, 24, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код 02.01)
715 331,00 грн без ПДВ
ДивитисьПраво оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 1822384400:10:000:0258, місце розташування: вулиця Романа Шухевича місто Коростень, Житомирська область
601 846,25 грн без ПДВ
Дивитись