Аукціон з продажу майна банкрута – КП «Первомайськводоканал» (ідентифікаційний код 42700456)
Арбітражний керуючий Лозова Олена Миколаївна (Свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого №1926 від 19.12.2019 року; Місцезнаходження контори (офісу) арбітражного керуючого: індекс 55213, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Івана Гонти, 5/3), що є ліквідатором у справі № 915/28/24 про банкрутство КП «Первомайськводоканал» оголошує про проведення аукціону з продажу майна банкрута. Вид аукціону: Перший. Спосіб проведення аукціону: без можливості зниження початкової ціни.
Майно КП
«Первомайськводоканал», до складу якого входить: 1. Обладнання екскаватора ЮМЗ-6; 2. Подрібнювач гілок АМ-120 БД, 2018 р.; 3. Автомобіль ГАЗ-53, 1988 р.; 4.Автомобіль ЗІЛ ММЗ - 555, 1975 р.
97 340,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Лозова Олена Миколаївназ 18 лип. 2025 11:18
до 3 серп. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Майно КП «Первомайськводоканал», до складу якого входить: 1. Обладнання екскаватора ЮМЗ-6; 2. Подрібнювач гілок АМ-120 БД, 2018 р.; 3. Автомобіль ГАЗ-53, 1988 р.; 4.Автомобіль ЗІЛ ММЗ - 555, 1975 р.
Відомості про майно, що виставляється на аукціоні, його склад, характеристики, опис, наявність дефектів:
1. Обладнання екскаватора ЮМЗ-6.
Ківш 0,5 куб.м., дві стріли, рама, відвал 2x0,7 м.
2. Подрібнювач гілок АМ-120 БД, 2018 р.
Ріжучий механізм - ножова система. Продуктивність - 6 м.куб./год. Довжина отриманої заготовки 9-18 см. Сталь ножа - 40Х. Максимальний діаметр гілок - 120 мм. Кількість ножів - 6 шт. Матеріал корпусу - сталь.
3. Автомобіль ГАЗ-53, 1988 р.в., реєстр. № 32-73 НИН, шасі № 1239343, двигун № 0270240, Об’єм двигуна 4250 см3, вид пального бензин, колір синій. Пробіг встановити неможливо. Автомобіль знаходиться в незадовільному стані, вимагає капітального ремонту двигуна, ходової. Зовнішні поверхні двигуна забруднені мастилом. КТЗ має сліди вм'ятин, корозійні ураження і пошкоджень
фарбувального шару на кузові, крилах і дверях. Оббивка салону і сидінь має потертості і забруднення матеріалу. Наскрізна корозія на крилах. Без документів, в розукомплектованому та неробочому стані.
4. Автомобіль ЗІЛ ММЗ - 555, 1975 р.
Вантажний автомобіль ЗІЛ-555К, 1975 р.в., реєстр. № 93-55 НИК, шасі № 1086130, кузов № 1421, колір синій. Об’єм двигуна 6000 см.3, вид пального бензин, пробіг встановити неможливо. Автомобіль знаходиться в незадовільному стані, вимагає капітального ремонту двигуна, ходової. Зовнішні поверхні двигуна забруднені мастилом.
КТЗ має сліди вм'ятин, корозійні ураження і пошкоджень фарбувального шару на кузові, крилах і дверях. Оббивка салону і сидінь має потертості і забруднення матеріалу. Наскрізна корозія на крилах. Без документів, в розукомплектованому та неробочому стані.
Код CAV: 42000000-6 Промислова техніка
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 3 штуки |
Адреса: Україна, 55210, Миколаївська область, Первомайськ, вул. Київська, 129-В |
|
Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 48.067225264082474 Довгота: 30.863921642303467
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 18 лип. 2025 11:18 | |
| Протокол комітету кредиторів | 18 лип. 2025 11:18 | |
| Ілюстрація | 18 лип. 2025 11:18 | |
| Ілюстрація | 18 лип. 2025 11:18 | |
| Ілюстрація | 18 лип. 2025 11:18 | |
| Ілюстрація | 18 лип. 2025 11:18 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лозова Олена МиколаївнаВас може зацікавити
Орендодавець передає в оренду: Обладнання котельні за адресою: місто Тростянець (Сумська область, місто Тростянець, вулиця Миру, буд. 2а)
143 915,00 грн з ПДВ
Дивитисьаукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
60 984,00 грн без ПДВ
ДивитисьПередача в оренду через аукціон такого майна: Державне індивідуально визначене майно – Автотрансформатор типу АОДЦТГ-133000/400/220/35, однофазний, заводський №52001 (інвентарний №48-512448-01-110115, уніфікований №04003678), що знаходиться за адресою: Івано-Франківська обл., м. Бурштин (ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго»), який перебуває на балансі, але не увійшов до статутного капіталу приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «УКРЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 00100227)
71 567,00 грн без ПДВ
Дивитись