Аукціон з продажу майна ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОРПОРАЦІЯ «АГРО-СОЮЗ» (ідентифікаційний код 31761141) в межах справи про банкрутство №909/82/16, Господарський суд Івано-Франківської області: Лот №1-ТОВ КОРП АС(31761141): «Дебіторська заборгованість ТОВ «КОРПОРАЦІЯ «АГРО-СОЮЗ»

ОПИС АУКЦІОНУ: На даному аукціоні пропонується до продажу майно ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОРПОРАЦІЯ «АГРО-СОЮЗ» (ідентифікаційний код 31761141), в склад якого входять дебіторська заборгованість: борг/право вимоги до ТОВ «Компанія «Агро-Союз» (код ЄДРПОУ 25008215, адреса: 79034, Україна, Львівська обл., місто Львів, вулиця Навроцького, будинок, 25) у розмірі 1 436 340,98 грн.., що підтверджується документами, які наведено в додатках до оголошення у розділі – Документація аукціону. Вид аукціону: перший аукціон. Спосіб проведення аукціону: без можливості зниження початкової ціни. Форма власності: приватна. Відомості щодо дебіторської заборгованості, право вимоги за якою є предметом лоту, а також копії документів, необхідних для визначення змісту права наведені в даному оголошенні у розділі – Документація аукціону. Початкова ціна лоту: 1 436 340,98 грн. (ціна без ПДВ). Податкова накладна не видається. Гарантійний внесок: грошова сума у розмірі 10 відсотків початкової ціни лота (143 634,10 грн.) Адреса: - місцезнаходження боржника: 03150, місто Київ, вулиця Предславинська, будинок 28 Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: Відомості про обтяження та обмеження майна відсутні. Копії документів, які підтверджують надання згоди на продаж майна (Протокол комітету кредиторів боржника та умови його продажу) наведено в даному оголошенні у розділі – Документація аукціону. Додаткові відомості до оголошення про проведення аукціону, а також додаткові відомості про аукціон наведено в даному оголошенні у розділі – Документація аукціону. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: Документи розміщаються в вигляді pdf файлів. У випадку наявності будь-яких негативних обставин, пов’язаних із неможливістю отримання доступу до файлів/неможливістю відкриття файлів/документів які завантажені у даному оголошенні, особи, можуть звернутись до Керуючого санацією Боржника - КАСАТКІН ДЕНИС МИКОЛАЙОВИЧ за телефоном: +38 (097) 835 77 13, адреса електронної пошти: [email protected]

Початкова ціна

1 436 340,98 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 лип. 2025 15:34

до 28 лип. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
9 лип. 2025 15:34 – 28 лип. 2025 20:00
Початок аукціону:
29 лип. 2025 12:10
Дата публікації:
9 лип. 2025 15:34
Період редагування:
9 лип. 2025 15:34 – 23 лип. 2025 18:00
Період питань:
9 лип. 2025 15:34 – 28 лип. 2025 18:00
Період відповідей:
9 лип. 2025 15:34 – 28 лип. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20250709-32060
Гарантійний внесок:
143 634,10 грн
Номер лоту:
Лот №1_ТОВ КОРП АС(31761141)
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
1 436 340,98 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
14 363,41 грн
Обмеження:
Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: Відомості про обтяження та обмеження майна відсутні.
№ справи про банкрутство:
№909/82/16
Найменування господарського суду:
Господарський суд Івано-Франківської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном по лоту та його якісними характеристиками, а також іншими відомостями можливо за його місцезнаходженням. Час ознайомлення: в робочі дні з 09 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин за попередньою домовленістю із замовником аукціону за місцезнаходженням майна. Контактна особа: арбітражний керуючий КАСАТКІН ДЕНИС МИКОЛАЙОВИЧ. Засоби зв’язку: Контактний телефон: +38(097)8357713, адреса електронної пошти: [email protected]
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до частини 1 статті 87 Кодексу, придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Відповідно до частини 2 статті 88 Кодексу, акт про придбання майна на аукціоні складається у простій письмовій формі та не потребує нотаріального посвідчення. Такий акт підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОРПОРАЦІЯ «АГРО-СОЮЗ»
ЄДРПОУ:
31761141
Адреса:
Україна, 03150, Київ, Київ, 03150, місто Київ, вулиця Предславинська, будинок 28

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий КАСАТКІН ДЕНИС МИКОЛАЙОВИЧ
E-mail:
Телефон:
+380978357713

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Номер лоту: Лот №1-ТОВ КОРП АС(31761141): «Дебіторська заборгованість ТОВ «КОРПОРАЦІЯ «АГРО-СОЮЗ» Вид майна, найменування майна: борг/право вимоги до ТОВ «Компанія «Агро-Союз» (код ЄДРПОУ 25008215) у розмірі 1 436 340,98 грн., що підтверджується документами, які наведено в додатках до оголошення у розділі – Документація аукціону. Вид аукціону: перший аукціон. Початкова ціна лоту: 1 436 340,98 грн. (ціна без ПДВ). Податкова накладна не видається. Спосіб проведення аукціону: без можливості зниження початкової ціни Гарантійний внесок: грошова сума у розмірі 10 відсотків початкової ціни лота (143 634,10 грн.)

Код CAV: 07100000-0 Кредити Юридичних осіб
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 03150, Київ, Київ, вулиця Предславинська, будинок 28

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол комітету кредиторів 9 лип. 2025 15:34
Кваліфікаційні вимоги 9 лип. 2025 15:34
Рішення суду 9 лип. 2025 15:34
Рішення суду 9 лип. 2025 15:34
Кваліфікаційні вимоги 9 лип. 2025 15:34
Рішення суду 9 лип. 2025 15:34
Проєкт акту/договору 9 лип. 2025 15:34
Проєкт акту/договору 9 лип. 2025 15:34
Копії документів та матеріалів на лот 9 лип. 2025 15:34
Кваліфікаційні вимоги 9 лип. 2025 15:34

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3100713297
Адреса:
Україна, 49006, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Степана Бандери, будинок 21, офіс 1
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1802
Дата видачі свідоцтва:
22 черв. 2017 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Касаткін Денис Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380978357713

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Касаткін Денис Миколайович

Вас може зацікавити

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ВБС-ТРЕЙД" щодо погашення дебіторської заборгованості до до Товариства з обмеженою відповідальністю «УКР АЛЬЯНС ТОРГ» (код ЄДРПОУ 43881810) у розмірі 10125000,00 грн.

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ВБС-ТРЕЙД" щодо погашення дебіторської заборгованості до до Товариства з обмеженою відповідальністю «УКР АЛЬЯНС ТОРГ» (код ЄДРПОУ 43881810) у розмірі 10125...
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

810 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Перший Аукціон з продажу рухомого майна ТОВ «ДІВА-АГРОЛАН» (код ЄДРПОУ 39268782), а саме: Культиватор польовий CASE IH Tiger Mate II, заводский Nº YCD063951, 2012 року випуску

Перший Аукціон з продажу рухомого майна ТОВ «ДІВА-АГРОЛАН» (код ЄДРПОУ 39268782), а саме: Культиватор польовий CASE IH Tiger Mate II, заводский Nº YCD063951, 2012 року випуску
Ім'я:
Бурцева Ірина Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0508522789 ІПН/РНОКПП:
3198712249
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 167 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Перший повторний аукціон з продажу майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕВЕЙЛ» (ідентифікаційний код юридичної особи 32371958) у справі про банкрутство №910/2146/20

Перший повторний аукціон з продажу майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕВЕЙЛ» (ідентифікаційний код юридичної особи 32371958) у справі про банкрутство №910/2146/20
Ім'я:
Надтока Олена Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675628476 ІПН/РНОКПП:
3048508045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 353 641,42 грн без ПДВ

Дивитись