Аукціон з продажу майна фізичної особи Тодорович Ірини Андріївни. Нерухоме майно: нежитлове приміщення загальною площею 109,8 кв.м., яке знаходиться за адресою: Київська обл., м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4. Відповідно до постанови Господарського суду м. Києва № 910/3213/24 від 02 вересня 2024 року та Кодексу України з процедур банкрутства.

Аукціон з продажу майна фізичної особи Тодорович Ірини Андріївни. Нерухоме майно: нежитлове приміщення загальною площею 109,8 кв.м., яке знаходиться за адресою: Київська обл., м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4. Відповідно до постанови Господарського суду м. Києва № 910/3213/24 від 02 вересня 2024 року та Кодексу України з процедур банкрутства.

Початкова ціна

2 544 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 27 черв. 2025 12:30

до 17 лип. 2025 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 17 лип. 2025 20:00

до 7 серп. 2025 11:17

Аукціон завершено

7 серп. 2025 11:19

Подача пропозицій:
27 черв. 2025 12:30 – 17 лип. 2025 20:00
Початок аукціону:
18 лип. 2025 11:45
Дата публікації:
27 черв. 2025 12:30
Період редагування:
27 черв. 2025 12:30 – 12 лип. 2025 18:00
Період питань:
27 черв. 2025 12:30 – 17 лип. 2025 18:00
Період відповідей:
27 черв. 2025 12:30 – 17 лип. 2025 18:00
Період кваліфікації:
17 лип. 2025 20:00 – 23 серп. 2025 13:19

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20250627-73841
Гарантійний внесок:
254 000,00 грн
Номер лоту:
3348514949
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
2 544 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
25 440,00 грн
№ справи про банкрутство:
910/3213/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд м. Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з майном Фізичної особи Тодорович Ірини Андріївни можливо за адресою: Київська обл., м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4.
Додаткова інформація:
Додаткову інформацію про проведення аукціону можливо отримати за телефоном: + 38 050 444 6340

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Тодорович Ірина Андріївна
ІПН/РНОКПП:
3348514949
Адреса:
Україна, 08151, Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4, КОАТУУ: 3200000000, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Лінкевич Олег Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380938942427

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Аукціон з продажу майна фізичної особи Тодорович Ірини Андріївни. Нерухоме майно: нежитлове приміщення загальною площею 109,8 кв.м., яке знаходиться за адресою: Київська обл., м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4. Відповідно до постанови Господарського суду м. Києва № 910/3213/24 від 02 вересня 2024 року та Кодексу України з процедур банкрутства.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 08151, Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4

Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
22646
Дата реєстрації:
15 січ. 2013 12:59
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Координати:
Широта: 50.344327901275186 Довгота: 30.277523631151027

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 27 черв. 2025 12:30
Ілюстрація 27 черв. 2025 12:30
Ілюстрація 27 черв. 2025 12:30
Ілюстрація 27 черв. 2025 12:30
Ілюстрація 27 черв. 2025 12:30
Копії документів та матеріалів на лот 27 черв. 2025 12:30
Копії документів та матеріалів на лот 27 черв. 2025 12:30
Рішення суду 27 черв. 2025 12:30
Рішення суду 27 черв. 2025 12:30

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Бишевець Ілля Русланович
ІПН/РНОКПП:
3817912852

Пропозиція:

2 607 600,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 лип. 2025 12:56
Протокол аукціону 23 лип. 2025 14:03

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 23 лип. 2025 14:03
Інформація про повний розрахунок 28 лип. 2025 13:40

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 7 серп. 2025 11:13

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 лип. 2025 12:56
Протокол аукціону 23 лип. 2025 14:03

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 23 лип. 2025 14:03
Інформація про повний розрахунок 28 лип. 2025 13:40

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 7 серп. 2025 11:13
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
Б/Н
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
продаж майна фізичної особи Тодорович Ірини Андріївни. Нерухоме майно: нежитлове приміщення загальною площею 109,8 кв.м., яке знаходиться за адресою: Київська обл., м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4.
Вартість договору
2 607 600,00 грн
Заключна вартість договору:
2 607 600,00 грн
Дата підписання договору:
28 лип. 2025 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 7 серп. 2025 11:13

Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
17 лип. 2025 20:00 – 27 лип. 2025 20:00
Період оплати:
17 лип. 2025 20:00 – 13 серп. 2025 13:19
Період підписання договору:
13 серп. 2025 13:19 – 23 серп. 2025 13:19

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2570503217
Адреса:
Україна, 08151, Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4, КОАТУУ: 3200000000, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.КИЇВ
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
35
Дата видачі свідоцтва:
15 лют. 2013 12:46

Основний контакт

Ім'я:
Лінкевич Олег Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380938942427

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ «ПриватБанк»
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA483052990000026241006200116
Найменування одержувача:
Арбітражний керуючий Лінкевич Олег Миколайович
ІПН/РНОКПП одержувача:
2570503217

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лінкевич Олег Миколайович

Вас може зацікавити

Громадський будинок, А, загальною площею 188,7 кв.м за адресою:Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Яблунька, вул. Шевченка, 13

Громадський будинок, А, загальною площею 188,7 кв.м за адресою:Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Яблунька, вул. Шевченка, 13
Ім'я:
Гавриляк Михайло Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504330668 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 310 700,00 грн без ПДВ

Дивитись

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області
Ім'я:
Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380952763202 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 000 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 055 483,47 грн без ПДВ

Дивитись