Другий повторний аукціон з продажу майна фізичної особи Тодорович Ірини Андріївни. Нерухоме майно: нежитлове приміщення загальною площею 109,8 кв.м., яке знаходиться за адресою: Київська обл., м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4. Відповідно до постанови Господарського суду м. Києва № 910/3213/24 від 02 вересня 2024 року та Кодексу України з процедур банкрутства.

Аукціон з продажу майна фізичної особи Тодорович Ірини Андріївни. Нерухоме майно: нежитлове приміщення загальною площею 109,8 кв.м., яке знаходиться за адресою: Київська обл., м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4. Відповідно до постанови Господарського суду м. Києва № 910/3213/24 від 02 вересня 2024 року та Кодексу України з процедур банкрутства.

Початкова ціна

3 180 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 4 лют. 2025 14:35

до 12 лют. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
4 лют. 2025 14:35 – 12 лют. 2025 20:00
Початок аукціону:
13 лют. 2025 11:30
Дата публікації:
4 лют. 2025 14:35
Період редагування:
4 лют. 2025 14:35 – 7 лют. 2025 18:00
Період питань:
4 лют. 2025 14:35 – 12 лют. 2025 18:00
Період відповідей:
4 лют. 2025 14:35 – 12 лют. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20250204-22478
Гарантійний внесок:
318 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
3348514949
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
3 180 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
31 800,00 грн
№ справи про банкрутство:
910/3213/24
Найменування господарського суду:
Господарський суд м. Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з майном Фізичної особи Тодорович Ірини Андріївни можливо за адресою: Київська обл., м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4.
Додаткова інформація:
Додаткову інформацію про проведення аукціону можливо отримати за телефоном: + 38 050 444 6340

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Тодорович Ірина Андріївна
ІПН/РНОКПП:
3348514949
Адреса:
Україна, 08151, Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4, КОАТУУ: 3200000000, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Лінкевич Олег Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380938942427

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Аукціон з продажу майна фізичної особи Тодорович Ірини Андріївни. Нерухоме майно: нежитлове приміщення загальною площею 109,8 кв.м., яке знаходиться за адресою: Київська обл., м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4. Відповідно до постанови Господарського суду м. Києва № 910/3213/24 від 02 вересня 2024 року та Кодексу України з процедур банкрутства.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 08151, Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4

Обмежене в обороті майно:
Ні
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
22646
Дата реєстрації:
15 січ. 2013 12:59
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Координати:
Широта: 50.344327901275186 Довгота: 30.277523631151027

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 4 лют. 2025 14:35
Протокол комітету кредиторів 4 лют. 2025 14:35
Копії документів та матеріалів на лот 4 лют. 2025 14:35
Рішення суду 4 лют. 2025 14:35
Ілюстрація 4 лют. 2025 14:35
Ілюстрація 4 лют. 2025 14:35
Ілюстрація 4 лют. 2025 14:35
Ілюстрація 4 лют. 2025 14:35
Ілюстрація 4 лют. 2025 14:35

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2570503217
Адреса:
Україна, 08151, Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 51, корпус 5, приміщення 4, КОАТУУ: 3200000000, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.КИЇВ
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
35
Дата видачі свідоцтва:
15 лют. 2013 12:46

Основний контакт

Ім'я:
Лінкевич Олег Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380938942427

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лінкевич Олег Миколайович

Вас може зацікавити

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області
Ім'я:
Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380952763202 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 000 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 055 483,47 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Паланкова, буд. 35

Продаж нерухомого майна державних банків за адресою: Дніпропетровська обл., м. Самар, вул. Паланкова, буд. 35
Ім'я:
Арутюнян Артур Вруйревич
E-mail: [email protected] Телефон: +380633564270 ЄДРПОУ:
00032129
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 172 400,00 грн з ПДВ

Дивитись