Про проведення аукціону з продажу дебіторської заборгованості ДП “Енерготранссервіс”, в процедурі банкрутства Товариства з обмеженою відповідальністю “Карпатенерготранс”, ідентифікаційний код 39939623, відкритій Господарським судом Івано-Франківської
області, справа № 909/1070/23.
Дебіторська заборгованість ДП “Енерготранссервіс” (вул. Сергія Москаленка, 25/1, м. Бровари, 07403; код ЄДРПОУ 34943698) в розмірі 3 882 200,00 грн, яка виникла за договором Фінансової допомоги № 02/16 від 02.02.2016 р. (Дані згідно банківських виписок, інші документи відсутні).
Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після
повної сплати переможцем запропонованої ним ціни; - Переможцю аукціону податкова накладна не видається.
3 882 200,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Кобельник Олег Сергійовичз 28 січ. 2025 15:58
до 20 лют. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Дебіторська заборгованість ДП “Енерготранссервіс” (вул. Сергія Москаленка, 25/1, м. Бровари, 07403; код ЄДРПОУ 34943698) в розмірі 3 882 200,00 грн, яка виникла за договором Фінансової допомоги № 02/16 від 02.02.2016 р. (Дані згідно банківських виписок, інші документи відсутні). Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни; - Переможцю аукціону податкова накладна не видається.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 79014, Львівська область, м. Львів, вул. Б. Котика, 7, оф. 401 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 28 січ. 2025 15:58 | |
| Протокол комітету кредиторів | 28 січ. 2025 15:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 28 січ. 2025 15:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 28 січ. 2025 15:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 28 січ. 2025 15:58 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 28 січ. 2025 15:58 | |
| Проєкт акту/договору | 28 січ. 2025 15:58 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Кобельник Олег СергійовичВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/9538/21
6 856 822,40 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/9538/21
2 919 942,24 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЗЕРНОПРОМ ГРУП" (ЄДРПОУ 42471118, 25014, м. Кропивницький, пр-т ІНЖЕНЕРІВ, 2). Справа господарського суду Кіровоградської області № 912/170/22
2 716 704,00 грн без ПДВ
Дивитись