Про проведення аукціону з продажу дебіторської заборгованості засновника і учасника ЖЕО-9 - Івано – Франківської міської ради, в процедурі банкрутства ЖЕО-9, ідентифікаційний код 19400216, відкритій Господарським судом Івано-Франківської області по справі
№ 909/13/22.
Дебіторська заборгованість засновника і учасника ЖЕО-9 - Івано – Франківської міської ради, яка не повністю внесла вклад до статутного капіталу ЖЕО-9, а саме допустила заборгованість в сумі 20 074 000,00 грн (різниця між розміром статутного капіталу згідно статуту (20 339 000,00 грн) та розміром статутного капіталу згідно балансу (звіту про фінансовий стан) станом на 30.09.2015 р. (265 000,00 грн). Інші дані відсутні. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним
ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни; - Переможцю аукціону податкова накладна не видається.
20 074 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Кобельник Олег Сергійовичз 27 січ. 2025 15:34
до 20 лют. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Дебіторська заборгованість засновника і учасника ЖЕО-9 - Івано – Франківської міської ради, яка не повністю внесла вклад до статутного капіталу ЖЕО-9, а саме допустила заборгованість в сумі 20 074 000,00 грн (різниця між розміром статутного капіталу згідно статуту (20 339 000,00 грн) та розміром статутного капіталу згідно балансу (звіту про фінансовий стан) станом на 30.09.2015 р. (265 000,00 грн). Інші дані відсутні. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни; - Переможцю аукціону податкова накладна не видається.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 79014, Львівська область, м. Львів, вул. Б. Котика, 7, оф. 401 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 11 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 27 січ. 2025 15:34 | |
| Протокол комітету кредиторів | 27 січ. 2025 15:34 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 січ. 2025 15:34 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 січ. 2025 15:34 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 січ. 2025 15:34 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 січ. 2025 15:34 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 січ. 2025 15:34 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 січ. 2025 15:34 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 січ. 2025 15:34 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 27 січ. 2025 15:34 | |
| Проєкт акту/договору | 27 січ. 2025 15:34 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Кобельник Олег СергійовичВас може зацікавити
Продаж права вимоги дебіторської заборгованості на суму 30 478 428,67 грн. (тридцять мільйонів чотириста сімдесят вісім тисяч чотириста тридцять вісім грн.67 коп.) ) без ПДВ .
18 287 063,20 грн без ПДВ
ДивитисьПраво вимоги по Договору про надання банківських послуг №CR 16- 222/28-2 від 10.08.2016, позичальниками за яким є чотири юридичні особи (юридична адреса позичальників – місто Київ), із загальною сумою боргу 33 954 650,98. дол США
16 000 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьДругий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.
34 596 812,90 грн без ПДВ
Дивитись