Продаж майна за згодою Банку АТ "УКРЕКСІМБАНК" на продаж майна банкрута у межах справи №911/4921/15 про банкрутство ТОВ "Компанія "ВТК Відродження"

Продаж майна за згодою Банку АТ "УКРЕКСІМБАНК" на продаж майна банкрута у межах справи №911/4921/15 про банкрутство ТОВ "Компанія "ВТК Відродження". Права вимоги: - про відшкодування майнової та моральної шкоди у кримінальному провадженні №42019111200000318 на суму 77 млн. грн; - про витребування майна з чужого незаконного володіння, у кримінальному провадженні №12018100030002499. Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Капля Сергій Васильович, що діє на підставі Свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 154 від 19.02.2013 року та Постанови Господарського суду Київської області від 03 лютого 2016 року по справі № 911/4921/15 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "ВТК Відродження", код ЄДРПОУ: 35256333, місцезнаходження юридичної особи: Україна, 08010, Київська обл., Макарівський р-н, смт. Кодра, вул. Ковпака, будинок 2. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №865 від 02.10.2019р., з наступними змінами (далі - Порядок). Відповідно до п.39. Перелік та реквізити авторизованих електронних майданчиків для сплати гарантійного внеску: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2 Можливість надання переможцю податкової накладної відсутня.

Початкова ціна

369 600,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 груд. 2024 10:45

до 2 січ. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
23 груд. 2024 10:45 – 2 січ. 2025 20:00
Початок аукціону:
3 січ. 2025 11:00
Дата публікації:
23 груд. 2024 10:45
Період редагування:
23 груд. 2024 10:45 – 28 груд. 2024 18:00
Період питань:
23 груд. 2024 10:45 – 2 січ. 2025 18:00
Період відповідей:
23 груд. 2024 10:45 – 2 січ. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20241223-02565
Гарантійний внесок:
36 960,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
369 600,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
3 696,00 грн
Обмеження:
Без обмежень
№ справи про банкрутство:
№ 911/4921/15
Найменування господарського суду:
Господарський суд Київської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати в робочі дні з 09-00 до 17-00 годин за тел. +38 (097) 506 4131, електронна адреса: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №865 від 02.10.2019р., з наступними змінами (далі - Порядок). Відповідно до п.60.
Додаткова інформація:
Перелік та реквізити авторизованих електронних майданчиків для сплати гарантійного внеску: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІД­ПО­ВІД­АЛЬ­НІ­СТЮ "КОМПАНІЯ „ВТК ВІДРОДЖЕННЯ“
ЄДРПОУ:
35256333
Адреса:
Україна, 08010, Київська область, Макарівський р-н, смт. Кодра, вул. Ковпака, 2

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Капля Сергій Васильович
E-mail:
Телефон:
+380975064131

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Права вимоги: - про відшкодування майнової та моральної шкоди у кримінальному провадженні №42019111200000318 на суму 77 млн. грн; - про витребування майна з чужого незаконного володіння, у кримінальному провадженні №12018100030002499.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 08010, Київська область, смт. Кодра, вул. Ковпака, 2

Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Координати:
Широта: 50.588443597035564 Довгота: 29.557429659775586

Розташування на мапі

Документи аукціону 15 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 23 груд. 2024 10:45
Ілюстрація 23 груд. 2024 10:45
Ілюстрація 23 груд. 2024 10:45
Рішення суду 23 груд. 2024 10:45
Лист забезпеченого кредитора 23 груд. 2024 10:45
Копії документів та матеріалів на лот 23 груд. 2024 10:45
Копії документів та матеріалів на лот 23 груд. 2024 10:45
Копії документів та матеріалів на лот 23 груд. 2024 10:45
Копії документів та матеріалів на лот 23 груд. 2024 10:45
Копії документів та матеріалів на лот 23 груд. 2024 10:45
Копії документів та матеріалів на лот 23 груд. 2024 10:45
Копії документів та матеріалів на лот 23 груд. 2024 10:45
Копії документів та матеріалів на лот 23 груд. 2024 10:45
Копії документів та матеріалів на лот 23 груд. 2024 10:45
Проєкт акту/договору 23 груд. 2024 10:45

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2307002294
Адреса:
Україна, 18031, Черкаська область, м. Черкаси, Бульвар Шевченка, 69/1
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
154
Дата видачі свідоцтва:
13 лют. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Капля Сергій Васильович
E-mail:
Телефон:
+380975064131

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Капля Сергій Васильович

Вас може зацікавити

Аукціон (другий повторний) з продажу майна боржника (права вимоги) – ТОВ «Поліссягаз» (12501, Житомирська область, Коростишівський район, м.Коростишів, вул.Київська, б.55, код ЄДРПОУ 39809534) в рамках ліквідаційної процедури у справі про банкрутство №906/939/23, яка перебуває в провадженні Господарського суду Житомирської області.

Аукціон (другий повторний) з продажу майна боржника (права вимоги) – ТОВ «Поліссягаз» (12501, Житомирська область, Коростишівський район, м.Коростишів, вул.Київська, б.55, код ЄДРПОУ 39809534) в рамках ліквідаційної процедури у справі про банкрутство №906/939/...
Ім'я:
Арбітражний керуючий (ліквідатор) Віскунов Олександр Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380508655434 Факс:
+380508655434
ІПН/РНОКПП:
2913421092
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

275 813,02 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Арбітражний керуючий Лященко Павло Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503811103 ІПН/РНОКПП:
2907002034
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

349 669,17 грн без ПДВ

Дивитись

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспект Петра Григоренка, буд. 3-В, кв. 38, м. Київ, 02068) у розмірі 3180000,00 грн.

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФКТН АГРО ПЛЮС» щодо погашення дебіторської заборгованості до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ «АКТС» (код ЄДРПОУ 38747960, адреса: проспек...
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

254 400,00 грн без ПДВ

Дивитись