Аукціон з продажу майна ТОВ «Торговий дім «Маркет-Плюс» (код ЄДРПОУ 37958115)

Грошові вимоги (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Маркет-плюс» (код ЄДРПОУ 37958115) в сумі 62 825 000,00 грн до Товариства з обмеженою відповідальністю «Квадронафта» (код ЄДРПОУ 38866984). Заборгованість підтверджується ухвалою Господарського суду Харківської області від 19.08.2019 у справі № 922/1110/19.

Початкова ціна

62 825 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 груд. 2024 11:32

до 5 січ. 2025 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
16 груд. 2024 11:32 – 5 січ. 2025 20:00
Початок аукціону:
6 січ. 2025 12:25
Дата публікації:
16 груд. 2024 11:32
Період редагування:
16 груд. 2024 11:32 – 31 груд. 2024 18:00
Період питань:
16 груд. 2024 11:32 – 5 січ. 2025 18:00
Період відповідей:
16 груд. 2024 11:32 – 5 січ. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20241216-65277
Гарантійний внесок:
6 282 500,00 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
62 825 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
628 250,00 грн
Обмеження:
Інформація про обтяження та обмеження міститься в додатках до аукціону
№ справи про банкрутство:
922/185/23
Найменування господарського суду:
Господарський суд Харківської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Контактний номер: +380503839927 Додаткову інформацію можна отримати у ліквідатора ТОВ «Торговий дім «Маркет-Плюс» (код ЄДРПОУ 37958115) арбітражного керуючого Загороднього О.М. за тел. +380503839927; E-mail: [email protected].Час отримання додаткової інформації - робочі дні з 09-00 по 16-00 години. Ознайомитися з майном та його якісними характеристиками можна за його місцезнаходженням, в робочі дні з 09:00 по 16:00 за попередньою домовленістю із замовником
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні.
Додаткова інформація:
Строк до початку проведення аукціону: визначається відповідно до чинного законодавства. Дата і час початку та закінчення аукціону: визначаються з урахуванням вимог Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 р. № 865 та відраховується з моменту опублікування оголошення про проведення аукціону в системі, з урахуванням початкової ціни майна та виду аукціону. Порядок оформлення участі в аукціоні: визначається відповідно до чинного законодавства. Строк і час подання заявок на участь в аукціоні: кінцевий строк прийняття заявок на участь в аукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного аукціону окремо та визначається Регламентом роботи системи. Дата внесення оголошення про проведення аукціону у систему: визначається відповідно до чинного законодавства. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону, в тому числі порядок передачі (відвантаження) рухомого майна, якщо воно є предметом аукціону: Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні, який підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Відповідно до ч. 3 ст. 71 Кодексу України з процедур банкрутства, переможець аукціону зобов’язаний сплатити оператору авторизованого електронного майданчика, через який переможець брав участь в аукціоні, винагороду. Винагорода сплачується виключно переможцем аукціону. Оператор обраховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» від 02 жовтня 2019 р. № 865: у разі, коли ціна продажу лота становить понад 5 тис. розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 2 відсотки ціни продажу; у разі, коли ціна продажу лота становить від 500 до 5 тис. розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 3 відсотки ціни продажу; у разі, коли ціна продажу лота становить від 50 до 500 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 4 відсотки ціни продажу; у разі, коли ціна продажу лота становить від двох до 50 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 4,5 відсотка ціни продажу; у разі, коли ціна продажу лота становить до двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, - 5 відсотків ціни продажу.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ТОВ «Торговий дім «Маркет-Плюс»
ЄДРПОУ:
37958115
Адреса:
Україна, 61001, Харківська область, Харків, майдан Захисників України, 7/8,, КОАТУУ: 6310138800, ОСНОВЯНСЬКИЙ

Основний контакт

Ім'я:
Загородній Олексій Михайлович
E-mail:
Телефон:
0503839927

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Грошові вимоги (право вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Маркет-плюс» (код ЄДРПОУ 37958115) в сумі 62 825 000,00 грн до Товариства з обмеженою відповідальністю «Квадронафта» (код ЄДРПОУ 38866984). Заборгованість підтверджується ухвалою Господарського суду Харківської області від 19.08.2019 у справі № 922/1110/19.

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, Харківська область, Харків, 61001

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 16 груд. 2024 11:32
Рішення суду 16 груд. 2024 11:32
Протокол комітету кредиторів 16 груд. 2024 11:32
Протокол комітету кредиторів 16 груд. 2024 11:32
Обмеження 16 груд. 2024 11:32
Обмеження 16 груд. 2024 11:32
Копії документів та матеріалів на лот 16 груд. 2024 11:32
Проєкт акту/договору 16 груд. 2024 11:32

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2626811112
Адреса:
Україна, 04116, Київ, Київ, вул. Коперника, 3, кв. 255, м. Київ, 04116
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1505
Дата видачі свідоцтва:
16 лип. 2013 02:00

Основний контакт

Ім'я:
Загородній Олексій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380503839927

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Загородній Олексій Михайлович

Вас може зацікавити

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.
Ім'я:
Пода Вячеслав Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 0972920489 ІПН/РНОКПП:
2779015812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

34 596 812,90 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)

Аукціон з продажу права вимоги (дебіторської заборгованості) ТОВ «КАІС АГРО», код ЄДРПОУ 35071227 до SPIKE TRADE AG (Швейцарія)
Ім'я:
Панасюк Іван Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504020310 ІПН/РНОКПП:
2377811318
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

52 994 613,91 грн з ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬБІЛЕНД ІНВЕСТ», місцезнаходження: 49000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Мандриківська, будинок 47 офіс 506, код ЄДРПОУ 40528235

Продаж права вимоги до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛЬБІЛЕНД ІНВЕСТ», місцезнаходження: 49000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Мандриківська, будинок 47 офіс 506, код ЄДРПОУ 40528235
Ім'я:
Бистров Денис Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959051316 ІПН/РНОКПП:
3335905858
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

35 597 745,60 грн без ПДВ

Дивитись