Аукціон з продажу майна в процедурі реалізації майна фізичної особи Василенко Наталії Леонідівни (РНОКПП 2929618029), а саме корпоративних прав у товаристві з обмеженою відповідальністю «Прокбудсервіс» (код ЄДРПОУ 36108289)
Арбітражний керуючий Унгуряну Дорін Віорелович (свідоцтво Міністерства юстиції України № 1402), що діє на підставі постанови господарського суду Чернівецької області від 09.04.2024 р. та ухвали того ж суду від 03.10.2024 р. у справі № 926/4443-б/23 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна фізичної особи Василенко Наталії Леонідівни (РНОКПП 2929618029), а саме:
Корпоративні права в товаристві з обмеженою відповідальністю «Прокбудсервіс»
(код ЄДРПОУ 36108289)
07400, м. Бровари Київської
обл., бул. Незалежності, 2.
тел. 38-096-0823029
Розмір статутного капіталу — 300 000,00 грн.
До продажу пропонується 100 (сто) процентів часток в статутного капіталі, що складає 300 000,00 грн.
Середня чисельність працівників — 0 (нуль).
Земельних ділянок у власності чи в користуванні немає.
Балансова вартість основних фондів — 0 (нуль), відсутні.
Зношення основних фондів — відсутнє.
Балансовий прибуток на кінець останнього звітного періоду 2023 року складає непокритий збиток в розмірі 408,7 тис. грн.
Дебіторська заборгованість — 70 тис. грн.
Кредиторська заборгованість — 469,2 тис. грн.
Основні види продукції (робіт, послуг) та їх обсяг – протягом останніх п’яти років товариство з обмеженою відповідальністю «Прокбудсервіс» господарською діяльністю не займалося (продукції не виробляло, робіт не проводило, послуг не надавало).
300 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Унгуряну Дорін Віореловичз 6 груд. 2024 12:17
до 22 груд. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Корпоративні права в товаристві з обмеженою відповідальністю «Прокбудсервіс» (код ЄДРПОУ 36108289) 07400, м. Бровари Київської обл., бул. Незалежності, 2 тел. 38-096-0823029 Розмір статутного капіталу — 300 000,00 грн. До продажу пропонується 100 (сто) процентів часток в статутного капіталі, що складає 300 000,00 грн. Середня чисельність працівників — 0 (нуль). Земельних ділянок у власності чи в користуванні немає. Балансова вартість основних фондів — 0 (нуль), відсутні. Зношення основних фондів — відсутнє. Балансовий прибуток на кінець останнього звітного періоду 2023 року складає непокритий збиток в розмірі 408,7 тис. грн. Дебіторська заборгованість — 70 тис. грн. Кредиторська заборгованість — 469,2 тис. грн. Основні види продукції (робіт, послуг) та їх обсяг – протягом останніх п’яти років товариство з обмеженою відповідальністю «Прокбудсервіс» господарською діяльністю не займалося (продукції не виробляло, робіт не проводило, послуг не надавало).
Код CAV: 08120000-3 Корпоративні права Товариства з обмеженою відповідальністю
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 100 відсоток |
Адреса: Україна, 07400, Київська область, Бровари, бул. Незалежності, 2 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Протокол комітету кредиторів | 6 груд. 2024 12:17 | |
| Рішення суду | 6 груд. 2024 12:17 | |
| Рішення суду | 6 груд. 2024 12:17 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 6 груд. 2024 12:17 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 6 груд. 2024 12:17 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 6 груд. 2024 12:17 | |
| Проєкт акту/договору | 6 груд. 2024 12:17 | |
| Проєкт акту/договору | 6 груд. 2024 12:17 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Унгуряну Дорін ВіореловичВас може зацікавити
Корпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 33248430) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИВАТ СЕРВІС ЦЕНТР» (ЄДРПОУ 31737159, 49094, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 32) номінальною вартістю 13 155 968,00 грн.
500 000,00 грн без ПДВ
Дивитись