Аукціон з продажу майна боржника - приватного підприємтсва "ХІЛЛ" (код ЄДРПОУ 13333298, адреса: смт. Крижопіль, вул. Чкалова, 16-Б, Крижопільський район, Вінницька область)
Арбітражний керуючий Ткачук Олександр Вікторович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 113 від 04.02.2013, що є ліквідатором у справі № 902/858/15 про банкрутство приватного підприємтсва "ХІЛЛ" (код ЄДРПОУ 13333298, адреса: смт. Крижопіль, вул. Чкалова, 16-Б, Крижопільський район, Вінницька область) та діє на підставі Постанови господарського суду Вінницької області у справі № 902/858/15 від 04.10.2016 р оголошує про
проведення аукціону з продажу майна, а саме:
1. нежитлові будівлі та споруди, загальна площа 1 195,7 кв.м., за адресою: Вінницька область, Чернівецький р., с. Моївка, вул. Леніна (Героїв України), будинок 73Б, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна № 109087005000;
2. нежитлові будівлі та споруди, загальна площа 20 675 кв.м., за адресою: Вінницька область, Чернівецький р., с. Моївка, вул. Леніна (Героїв України), будинок 73А, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна № 109088805000;
3. нежитлові будівлі та споруди, загальна площа 5 663,9 кв.м., за адресою: Вінницька область, Чернівецький р., с. Моївка, вул. 50-років Радянської влади (вулиця Рудика І.К.), будинок 1А, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна № 109095805000;
4. газопровід високого тиску (1,2 м.Па) ДУ 325 х 6L 28172м та спорудами на ньому від засувки Ду200 перед АГРС «Томашпіль» Томашпільського району, Вінницької області, до засувки перед ГПР ТЕЦ ПП «КРЯЖ» в с. Моївка Чернівецького району Вінницької області з перетворювачами катодного захисту ПКЗ-3,0-7 штук, за адресою: Вінницька область, Чернівецький р., с. Моївка, вул. Леніна (Героїв України), будинок 73-В, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна № 207965405249;
5. газопровід високого тиску (1,2 мПа) ДУ 273 х 6L 9246 м, ДУ 219х6L 10522 м., з відводами 22 м., високого тиску першої категорії із спорудами на ньому від с. Буди Тростянецького р-ну до с. Соколівка Крижопільського р-ну, що розташований за адресою: Вінницька область, Крижопільський район, село Соколівка, вулиця Службова, 1А; реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 216939805219;
6. обладнання у загальній кількості 491 одиниць, згідно з переліками, наведеними у звітах про оцінку № 26072023О/1-1від 22.01.2024 року та №26072023О/1 від 22.01.2024 року (складених суб'єктом оціночної діяльності ТОВ «Експерт Компані+» (Сертифікат СОД №200/2022 виданого ФДМ України від 16.05.2022 року)
56 641 344,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Ткачук Олександр Вікторовичз 14 лист. 2024 18:20
до 3 груд. 2024 20:00
(один учасник)
з 3 груд. 2024 20:00
до 17 груд. 2024 17:39
17 груд. 2024 17:39
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові будівлі та споруди, загальна площа 1 195,7 кв.м., за адресою: Вінницька область, Чернівецький р., с. Моївка, вул. Леніна (Героїв України), будинок 73Б, реєстраційний № 109087005000; територія, на якій розташовані нежитлові будівлі та споруди, не заасфальтована та частково обгороджена парканом з воротами.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 1 195,7 метри квадратні |
Адреса: Україна, 24133, Вінницька область, Моївка, вул. Леніна (Героїв України), будинок 73Б |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
328874022
Дата реєстрації:
4 груд. 2023 00:00
Координати:
Широта: 48.4617887 Довгота: 28.2210565
|
|||
| 2 |
Нежитлові будівлі та споруди, загальна площа 20 675 кв.м., за адресою: Вінницька область, Чернівецький р., с. Моївка, вул. Леніна (Героїв України), будинок 73А, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна № 109088805000; територія, на якій розташовані нежитлові будівлі та споруди, частково заасфальтована та обгороджена парканом з воротами.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 20 675 метри квадратні |
Адреса: Україна, 24133, Вінницька область, с. Моївка, вул. Леніна (Героїв України), будинок 73А |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
357243279
Дата реєстрації:
6 груд. 2023 00:00
Координати:
Широта: 48.4617887 Довгота: 28.2210565
|
|||
| 3 |
Нежитлові будівлі та споруди, загальна площа 5 663,9 кв.м., за адресою: Вінницька область, Чернівецький р., с. Моївка, вул. 50-років Радянської влади (вулиця Рудика І.К.), будинок 1А, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна № 109095805000; територія, на якій розташовані нежитлові будівлі та споруди, частково заасфальтована та частково обгороджена парканом з воротами.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 5 663,9 метри квадратні |
Адреса: Україна, 24133, Вінницька область, с. Моївка, вул. 50-років Радянської влади (вулиця Рудика І.К.), будинок 1А |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
353106541
Дата реєстрації:
4 лист. 2023 00:00
Координати:
Широта: 48.4617887 Довгота: 28.2210565
|
|||
| 4 |
Газопровід високого тиску (1,2 м.Па) ДУ 325 х 6L 28172м та спорудами на ньому від засувки Ду200 перед АГРС «Томашпіль» Томашпільського району, Вінницької області, до засувки перед ГПР ТЕЦ ПП «КРЯЖ» в с. Моївка Чернівецького району Вінницької області з перетворювачами катодного захисту ПКЗ-3,0-7 штук, за адресою: Вінницька область, Чернівецький р., с. Моївка, вул. Леніна (Героїв України), будинок 73-В, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна № 207965405249;
Код CAV: 44161100-7 Магістральні газопроводи
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 1 лот |
Адреса: Україна, 24133, Вінницька область, с. Моївка, вул. Леніна (Героїв України), будинок 73-В |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
328954380
Дата реєстрації:
12 квіт. 2023 00:00
Координати:
Широта: 48.4617887 Довгота: 28.2210565
|
|||
| 5 |
Газопровід високого тиску (1,2 мПа) ДУ 273 х 6L 9246 м, ДУ 219х6L 10522 м., з відводами 22 м., високого тиску першої категорії із спорудами на ньому від с. Буди Тростянецького р-ну до с. Соколівка Крижопільського р-ну, що розташований за адресою: Вінницька область, Крижопільський район, село Соколівка, вулиця Службова, 1А; реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 216939805219;
Код CAV: 44161100-7 Магістральні газопроводи
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 1 лот |
Адреса: Україна, 24635, Вінницька область, село Соколівка, вулиця Службова, 1А |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
358299572
Дата реєстрації:
13 груд. 2023 00:00
Координати:
Широта: 48.4424113 Довгота: 28.9948786
|
|||
| 6 |
Обладнання у загальній кількості 491 одиниць, згідно з переліками, наведеними у звітах про оцінку № 26072023О/1-1від 22.01.2024 року та №26072023О/1 від 22.01.2024 року (складених суб'єктом оціночної діяльності ТОВ «Експерт Компані+» (Сертифікат СОД №200/2022 виданого ФДМ України від 16.05.2022 року)
Код CAV: 42122000-0 Насоси
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 491 штуки |
Адреса: Україна, 24133, Вінницька область, с. Моївка, ївул. Леніна (Героїв України), будинок 73А, |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Координати:
Широта: 48.4617887 Довгота: 28.2210565
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 38 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Ілюстрація | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Рішення суду | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Ілюстрація | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Ілюстрація | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Ілюстрація | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Ілюстрація | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Ілюстрація | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Ілюстрація | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Протокол комітету кредиторів | 14 лист. 2024 18:20 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 18:46 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 18:47 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 18:49 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 18:55 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 18:55 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 18:58 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 18:59 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 18:59 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 19:03 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 19:04 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 19:04 | |
| Ілюстрація | 27 лист. 2024 19:04 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Дідик Анатолій Павлович
ЄДРПОУ:
41851359
|
Пропозиція: 80 000 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Акт про передачу проданого майна забезпеченому кредитору
Опис договору:
Акт про передачу проданого майна забезпеченому кредитору (в порядку ст. 85 Кодексу України з процедур банкрутства)
Вартість договору
80 000 000,00 грн
Заключна вартість договору:
80 000 000,00 грн
Дата підписання договору:
11 груд. 2024 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
3 груд. 2024 20:00 – 11 груд. 2024 20:00
Період оплати:
3 груд. 2024 20:00 – 24 груд. 2024 14:02
Період підписання договору:
24 груд. 2024 14:02 – 1 січ. 2025 14:02
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Ткачук Олександр ВікторовичВас може зацікавити
Вбудовані нежитлові приміщення першого, другого та третього поверхів, загальною площею 966,9 кв.м., що становлять 22/100 частини багатоквартирного житлового будинку, що розташований за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Генерала Свободи, буд. 9а
38 037 500,00 грн з ПДВ
ДивитисьКіровоградська область, Кропивницький район, м.Долинська, вул.Нова, будинок 1-В, «Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, готельний комплекс», загальною площею 6951,8 кв.м.
34 429 137,00 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж офісного комплексу площею 1974,3 кв.м. у центрі Івано-Франківська на вул. Галицькій, буд. 22, 22б, 22в.
51 154 000,00 грн без ПДВ
Дивитись