Аукціон з продажу майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Проектно-конструкторське виробниче підприємство МДС» (код ЄДРПОУ 32176292) у справі про банкрутство № 904/9958/15

Провадження у справі про банкрутство № 904/9958/15 Господарського суду Дніпропетровської області. Вид аукціону: перший аукціон, який проводиться без можливості зниження початкової вартості. Відомості про замовника аукціону: Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю «Проектно-конструкторське виробниче підприємство МДС» арбітражний керуючий Лихопьок Денис Павлович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора № 105, видане Міністерством юстиції України 04.02.2013), який діє на підставі ухвали Господарського суду Дніпропетровської області від 09.09.2022 року у справі № 904/9958/15; місцезнаходження контори (офісу): пр. Д. Яворницького, 42, оф.9, м. Дніпро, 49000; засоби зв’язку: 0503628047, e-mail: [email protected]. Відомості про продавця майна: Товариство з обмеженою відповідальністю «Проектно-конструкторське виробниче підприємство МДС» (код ЄДРПОУ 32176292); адреса: 49017, Україна, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Повітрофлотська, будинок, 2а. Документи, які підтверджують погодження умов продажу: копії наведені в Документації аукціону.

Початкова ціна

1 303 396,58 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 25 жовт. 2024 18:13

до 14 лист. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
25 жовт. 2024 18:13 – 14 лист. 2024 20:00
Початок аукціону:
15 лист. 2024 11:45
Дата публікації:
25 жовт. 2024 18:13
Період редагування:
25 жовт. 2024 18:13 – 9 лист. 2024 18:00
Період питань:
25 жовт. 2024 18:13 – 14 лист. 2024 18:00
Період відповідей:
25 жовт. 2024 18:13 – 14 лист. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20241025-82436
Гарантійний внесок:
130 339,66 грн
Номер лоту:
32176292_1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
1 303 396,58 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
13 033,97 грн
№ справи про банкрутство:
904/9958/15
Найменування господарського суду:
Господарський суд Дніпропетровської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з документами, які підтверджують право вимоги за дебіторською забогованістю можна за їх фактичним місцезнаходженням, зазначеним в оголошені, в узгоджений час за попередньою домовленістю з ліквідатором за тел. 0503628047.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства, придбане на аукціоні майно передається поку-пцю після повної сплати запропонованої ним ціни, про що складається акт про придбання майна на аукціоні, якій підписується продавцем та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Протокол про проведен-ня аукціону та акт про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) є підставою для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної ре-єстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством України. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для реєстрації права власності або іншого майнового права на рухоме майно в порядку, передбаченому законодавством.
Додаткова інформація:
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: у керуючого реалізацією майна Лихопьока Дениса Павловича; місцезнаходження контори (офісу): пр. Д. Яворницького, 42, оф.9, м. Дніпро, 49000; засоби зв’язку: 0503628047, e-mail: [email protected]. Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого постановою КМУ від 02.10.2019 № 865.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Проектно-конструкторське виробниче підприємство МДС»
ЄДРПОУ:
32176292
Адреса:
Україна, 49017, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вулиця Повітрофлотська, будинок, 2а.

Основний контакт

Ім'я:
Лихопьок Денис Павлович
E-mail:
Телефон:
0503628047

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Право вимоги на дебіторську заборгованість до ТОВ «ВЕСТДЕЙЛ» (код ЄДРПОУ 40949416), ТОВ «НЕЙТРАЛЬ» (код ЄДРПОУ 42387278) та ТОВ «ДІ-ПРАЙМ» (код ЄДРПОУ 40889010) в загальній сумі 1303396.58 грн. Фактичне місцезнаходження майна: документи, які визначають зміст права вимоги та підтверджують право вимоги за дебіторською заборгованістю знаходяться за адресою: пр. Д. Яворницького, 42, оф.9, м. Дніпро, 49000. Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: активи перебувають в заставі ПАТ «УКРЕКСІМБАНК».

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Д. Яворницького, 42, оф.9

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 25 жовт. 2024 18:13
Рішення суду 25 жовт. 2024 18:13
Лист забезпеченого кредитора 25 жовт. 2024 18:13
Копії документів та матеріалів на лот 25 жовт. 2024 18:13
Копії документів та матеріалів на лот 25 жовт. 2024 18:13
Копії документів та матеріалів на лот 25 жовт. 2024 18:13
Проєкт акту/договору 25 жовт. 2024 18:13
Рішення суду 25 жовт. 2024 18:13

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2697200458
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська область, м.Дніпро, пр. Д. Яворницького, 42, оф.9
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
105
Дата видачі свідоцтва:
4 лют. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Лихопьок Денис Павлович
E-mail:
Телефон:
0503628047

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лихопьок Денис Павлович

Вас може зацікавити

Право вимоги за договором № Д-688-24Г, що укладений з юридичною особою

Право вимоги за договором № Д-688-24Г, що укладений з юридичною особою
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

752 822,86 грн без ПДВ

Дивитись

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ВБС-ТРЕЙД" щодо погашення дебіторської заборгованості до до Товариства з обмеженою відповідальністю «УКР АЛЬЯНС ТОРГ» (код ЄДРПОУ 43881810) у розмірі 10125000,00 грн.

Проведення другого повторного аукціону з продажу права вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ВБС-ТРЕЙД" щодо погашення дебіторської заборгованості до до Товариства з обмеженою відповідальністю «УКР АЛЬЯНС ТОРГ» (код ЄДРПОУ 43881810) у розмірі 10125...
Ім'я:
Арбітражна керуюча Носань Наталія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955548325 ІПН/РНОКПП:
2890508283
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

810 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна боржника ТОВ «Агро-Богуславщина» Код 32167932 (с.Медвин, Богуславського району , Київської області) в с.Чайки, вул.Центральна,20А., Обухівського району , Київської області. А саме: Корівник 4-х рядний, пл. 874,20м.кв., Задовільний, місцями пошкоджений;Вагова, площею 8,10 м.кв., Пошкоджена.

Аукціон з продажу майна боржника ТОВ «Агро-Богуславщина» Код 32167932 (с.Медвин, Богуславського району , Київської області) в с.Чайки, вул.Центральна,20А., Обухівського району , Київської області. А саме: Корівник 4-х рядний, пл. 874,20м.кв., Задовільний, міс...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Іващук Валентин Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673047074 ІПН/РНОКПП:
2106902979
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись