Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Наш Полюс», код ЄДРПОУ 38601043, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/2128/20
Арбітражний керуючий Каленчук Оксана Іванівна – ліквідатор, у справі №910/2128/20 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Наш Полюс», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу права вимоги заборгованості до Товариства з обмеженою відповідальністю «Клінкер-2000» (код ЄДРПОУ 37773136, місцезнаходження: 46008, м. Тернопіль, вул. Медова, буд.18).
Сума заборгованості – 13 639 124,00 грн.
Підстава – рішення Господарського суду міста Києва
від 09.08.2023 у справі №910/2128/20(910/16719/21) та ухвала Господарського суду Тернопільської області від 15 липня 2024 року у справі №921/409/24.
7 697 562,97 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Каленчук Оксана Іванівназ 24 вер. 2024 15:32
до 14 жовт. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
права вимоги заборгованості до Товариства з обмеженою відповідальністю «Клінкер-2000» (код ЄДРПОУ 37773136, місцезнаходження: 46008, м. Тернопіль, вул. Медова, буд.18). Сума заборгованості – 13 639 124,00 грн.
Код CAV: 07100000-0 Кредити Юридичних осіб
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 03038, Київ, м. Київ, вул. Миколи Грінченка, 8, офіс 1 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 24 вер. 2024 15:32 | |
| Протокол комітету кредиторів | 24 вер. 2024 15:32 | |
| Проєкт акту/договору | 24 вер. 2024 15:32 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 вер. 2024 15:32 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Каленчук Оксана ІванівнаВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна банкрута (право вимоги (дебіторська заборгованість)) - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО-СПІЛКА" (ЄДРПОУ 42735321, 49000, м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 16). Справа господарського суду Дніпропетровської області № 904/9538/21
6 856 822,40 грн без ПДВ
ДивитисьПраво вимоги за договором № Д-9855-21Г, що укладений з юридичною особою
7 881 243,66 грн без ПДВ
ДивитисьПерший аукціон з продажу дебіторської заборгованості МПП "АННА" (09634, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Синява, вул. Шевченка, буд. 3, код 32257533) у загальному розмірі 4 421 163.60 грн. (105 592.13 дол.США)
4 421 163,60 грн без ПДВ
Дивитись