Перший аукціон без можливості зниження початкової вартості з продажу майна в процедурі банкрутства фізичної особи Кравчука Юрія Сергійовича (РНОКПП: 3299317739), а саме: Земельна ділянка, кадастровий номер: 5620455100:07:003:0100 площа 3,0462 га.,
розташована на території Березнівської міської ради Березнівського району Рівненської області.
Земельна ділянка, кадастровий номер: 5620455100:07:003:0100 площа 3,0462 га., розташована на території Березнівської
міської ради Березнівського району Рівненської області. Земельна ділянка належить Кравчуку Юрію Сергійовичу (1/2 частини) та Кравчук Ірині Сергіївні (1/2 частини) на праві спільної часткової власності. Земельна ділянка продається без виділення часток одним лотом. Цільове призначення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Правовстановлюючий документ:
Державний акт на право власності на земельну ділянку, серія ЯД № 257644 від 17.10.2008. Копія акту додається.
Номер справи про банкрутство - № 918/1220/23 Господарського суду Рівненської області.
Керуючий реструктуризацією по справі № 918/1220/23 арбітражний керуючий Біленко Роман Іванович (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 461 від 07.03.2013 року).
Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону передбачені ст. 87 та ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства. Придбане на аукціоні майно передається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Протокол про проведення аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для державної реєстрації права власності на майно в порядку, передбаченому законодавством України. Отримання майна переможцем аукціону здійснюється за його місцезнаходженням.
Видача податкової накладної за результатами проведення аукціону не передбачена.
Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» від 02.10.2019 №865.
Реалізація майна здійснюється в межах справи про банкрутство № 918/1220/23 (процедура реструктуризації боргів). Ухвала про затвердження плану реструктуризації боргів боржника прийнята 23 липня 2024 року Господарським судом Рівненької області.
Аукціон проводиться вперше, без можливості зниження початкової вартості на цьому аукціоні.
Продавець майна:
- фізична особа КРАВЧУК ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ, РНОКПП: 3299317739, Паспорт Серія МЮ 120815, виданий Березнівський РВ УМВС України в Рівненській області від 15.11.2006 року, Адреса реєстрації: Рівненська обл., Березнівський р-н., м. Березне, вул. Василя Стуса, будинок 12, Телефон: 096-73-69-082, [email protected];
- фізична особа КРАВЧУК ІРИНА СЕРГІЇВНА, РНОКПП: 3451206768; Адреса реєстрації: Рівненська обл., Березнівський р-н., м. Березне, вул. Василя Стуса, будинок 12.
830 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Біленко Роман Івановичз 24 вер. 2024 15:14
до 9 жовт. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, кадастровий номер: 5620455100:07:003:0100 площа 3,0462 га., розташована на території Березнівської міської ради Березнівського району Рівненської області. Земельна ділянка належить Кравчуку Юрію Сергійовичу (1/2 частини) та Кравчук Ірині Сергіївні (1/2 частини) на праві спільної часткової власності. Земельна ділянка продається без виділення часток одним лотом. Цільове призначення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Правовстановлюючий документ: Державний акт на право власності на земельну ділянку, серія ЯД № 257644 від 17.10.2008. Копія акту додається.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 34600, Рівненська область, м. Березне , вул. Василя Стуса, будинок 12 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Площа ділянки, га:
3.0462
Кадастровий номер:
5620455100:07:003:0100
Тип власності:
Сумісна
Інформація про співвласників:
спільна часткова власність ½
Інформація про інженерні мережі:
відсутні
Поточне використання земельної ділянки:
для ведення товарного
сільськогосподарського виробни
Цільове призначення земельної ділянки:
для ведення товарного
сільськогосподарського виробни
|
|||
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 24 вер. 2024 15:14 | |
| Протокол комітету кредиторів | 24 вер. 2024 15:14 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 вер. 2024 15:14 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 вер. 2024 15:14 | |
| Ілюстрація | 24 вер. 2024 15:14 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Біленко Роман ІвановичВас може зацікавити
Продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,1230 га, кадастровий номер: 3210945600:01:020:0001, що розташована за адресою: Київська обл., Бучанський р-н, селище Ворзель, вул. Котляревського, б/н, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (КВЦПЗ 02.01)
1 500 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродається земельна ділянка, загальною площею 6,0068 га, кадастровий номер 1225055100:01:332:0270, адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська територіальна громада, селище Солоне, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 01.01 Наразі на земельній ділянці є врожай який буде зібрано у строк до 15 жовтня 2026 року, в договрі купівлі-продажу буде зазначено в пункті 4.3.6 ( шаблон додається) щодо зобов'язання покупцем забезпечити безперешкодний доступ до ділянки для збору врожаю до 15 жовтня 2026 року
808 088,79 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,3404 га, кадастровий номер: 4625888600:03:000:2192, що розташована за адресою: Львівська область, Яворівський район, с.Терновиця, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для розміщення та експлуатації закладів з обслуговування відвідувачів об’єктів рекреаційного призначення (КВЦПЗ 03.17)
717 000,00 грн без ПДВ
Дивитись