Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: транспортний засіб :легковий сєдан-В Марка: RENAULT LOGAN SR ЗНГ ;VIN-VF1LSRAER46127510, рік випуску-2011; реєстраційний номер-АР3997СЕ; тип палива -змішаний; колір-червоний; Місце знаходження майна: Закарпатська обл., м.Мукачево, вул.Пряшівська, 11. Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: перший аукціон, що проводиться без можливості зниження вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

123 178,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 10 вер. 2024 13:49

до 24 вер. 2024 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 24 вер. 2024 20:00

до 16 жовт. 2024 14:46

Аукціон завершено

16 жовт. 2024 14:46

Подача пропозицій:
10 вер. 2024 13:49 – 24 вер. 2024 20:00
Початок аукціону:
25 вер. 2024 12:00
Дата публікації:
10 вер. 2024 13:49
Період редагування:
10 вер. 2024 13:49 – 19 вер. 2024 18:00
Період питань:
10 вер. 2024 13:49 – 24 вер. 2024 18:00
Період відповідей:
10 вер. 2024 13:49 – 24 вер. 2024 18:00
Період кваліфікації:
24 вер. 2024 20:00 – 28 жовт. 2024 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20240910-10156
Гарантійний внесок:
12 317,80 грн
Номер лоту:
57-2
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
123 178,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 231,78 грн
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0669331541 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Марка: RENAULT LOGAN SR ЗНГ ;VIN-VF1LSRAER46127510, рік випуску-2011; реєстраційний номер-АР3997СЕ; тип палива -змішаний; колір-червоний;

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
RENAULT
Модель транспортного засобу:
Logan SR ЗНГ
Рік випуску:
2011
Об'єм двигуна, см³:
1390.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
червоний
Номер кузова або шасі (VIN-код):
VF1LSRAER46127510
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ не на ходу, потребує поточного ремонту.
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 10 вер. 2024 13:49
Лист забезпеченого кредитора 10 вер. 2024 13:49
Ілюстрація 10 вер. 2024 13:49
Ілюстрація 10 вер. 2024 13:49
Ілюстрація 10 вер. 2024 13:49
Ілюстрація 10 вер. 2024 13:49
Лист забезпеченого кредитора 10 вер. 2024 13:49

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
КУЗЧЕНКО ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ
ЄДРПОУ:
44000701

Пропозиція:

123 178,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 вер. 2024 13:54

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 30 вер. 2024 19:16
Інформація про часткову оплату 1 жовт. 2024 16:40
Інформація про повний розрахунок 2 жовт. 2024 10:14

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 16 жовт. 2024 14:46

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 вер. 2024 13:54

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 30 вер. 2024 19:16
Інформація про часткову оплату 1 жовт. 2024 16:40
Інформація про повний розрахунок 2 жовт. 2024 10:14

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 16 жовт. 2024 14:46
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б\н
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
123 178,00 грн
Дата підписання договору:
3 жовт. 2024 14:46
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 16 жовт. 2024 14:46

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
24 вер. 2024 20:00 – 2 жовт. 2024 20:00
Період оплати:
24 вер. 2024 20:00 – 18 жовт. 2024 20:00
Період підписання договору:
18 жовт. 2024 20:00 – 28 жовт. 2024 20:00

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
8 квіт. 2013 12:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "Райффайзен банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA363808050000000026006185176
Найменування одержувача:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ одержувача:
34216986

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись