Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
Леговий транспортний засіб : легковий універсал-В; Марка:TOYOTA LAND CRUISER ; VIN JTEHT05J302020528 -,
рік випуску-2001; реєстраційний номер-АР7489ЕА; тип палива -бензин; колір-чорний;
Місце знаходження майна: Дніпропетровська обл., с. Веселе, вул. Яблунева, 1
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Вид аукціону: перший аукціон, що проводиться без можливості зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Майно знаходиться у заставі.
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
337 713,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 9 вер. 2024 12:02
до 23 вер. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Леговий транспортний засіб : легковий універсал-В; Марка:TOYOTA LAND CRUISER ; VIN JTEHT05J302020528 -, рік випуску-2001; реєстраційний номер-АР7489ЕА; тип палива -бензин; колір-чорний
Код CAV: 34100000-8 Мототранспортні засоби
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
TOYOTA
Модель транспортного засобу:
LAND CRUISER
Рік випуску:
2001
Об'єм двигуна, см³:
4664.0
Тип палива:
Інше
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
чорний
Номер кузова або шасі (VIN-код):
JTEHT05J302020528
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
потребує поточного ремонту.
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 9 вер. 2024 12:02 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 9 вер. 2024 12:02 | |
| Ілюстрація | 9 вер. 2024 12:02 | |
| Ілюстрація | 9 вер. 2024 12:02 | |
| Ілюстрація | 9 вер. 2024 12:02 | |
| Ілюстрація | 9 вер. 2024 12:02 | |
| Ілюстрація | 9 вер. 2024 12:02 | |
| Ілюстрація | 9 вер. 2024 12:02 | |
| Ілюстрація | 9 вер. 2024 12:02 | |
| Ілюстрація | 9 вер. 2024 12:02 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
643 248,00 грн з ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
305 800,00 грн з ПДВ
Дивитись558 633,60 грн з ПДВ
Дивитись