Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення першого повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: транспортний засіб :спеціалізований вантажний фургон Марка: Mersedes-benz Sprinter 513 CDI; VIN-WDB9061551N501231, рік випуску-2011; реєстраційний номер-АР5162СХ; тип палива -дизель; колір-синій; Даний транспортний засіб неможливо буде зняти з обліку так як двигу з іншим номерним знаком. Місце знаходження майна: Запоріжжя, вул. Якова Новицького 11 Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: перший повторний аукціон, що проводиться без можливості зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі . Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

358 608,80 грн

без ПДВ
Очікується підписання акту/договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 вер. 2024 17:01

до 19 вер. 2024 20:00

Аукціон

з 20 вер. 2024 12:30

до 20 вер. 2024 12:59

Кваліфікація

з 20 вер. 2024 12:59

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
9 вер. 2024 17:01 – 19 вер. 2024 20:00
Період аукціону:
20 вер. 2024 12:30 – 20 вер. 2024 12:59
Дата публікації:
9 вер. 2024 17:01
Період редагування:
9 вер. 2024 17:01 – 14 вер. 2024 18:00
Період питань:
9 вер. 2024 17:01 – 19 вер. 2024 18:00
Період відповідей:
9 вер. 2024 17:01 – 19 вер. 2024 18:00
Період кваліфікації:
20 вер. 2024 12:59 – 22 жовт. 2024 12:59

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20240909-27926
Гарантійний внесок:
35 860,88 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
448 261,00 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
20 %
Номер лоту:
90-2
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
358 608,80 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
3 586,09 грн
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0669331541 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

транспортний засіб Mersedes-benz Sprinter 513 CDI; VIN-WDB9061551N501231; рік випуску-2011; реєстраційний номер-АР5162СХ; тип палива -дизель; колір-синій; Тип КТЗ-спеціалізований вантажний фургон

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Mersedes-benz
Модель транспортного засобу:
Sprinter 513 CDI
Рік випуску:
2011
Об'єм двигуна, см³:
2143.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
синій
Пробіг, км:
275006.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
WDB9061551N501231
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ не на ходу. Потребує поточного ремонту, відмічені поодинокі сколи та пошкодження лакофарбового пориття, що відноситься до експлуатаційного зносу. Також на авто встановлений інший двигун. (інший номерний знак)
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 9 вер. 2024 17:01
Ілюстрація 9 вер. 2024 17:01
Ілюстрація 9 вер. 2024 17:01
Ілюстрація 9 вер. 2024 17:01
Ілюстрація 9 вер. 2024 17:01
Лист забезпеченого кредитора 9 вер. 2024 17:01
Лист забезпеченого кредитора 9 вер. 2024 17:01

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Поронюк Михайло Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3243010430

Пропозиція:

477 500,00 грн

Статус:

Очікується акт/договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 вер. 2024 11:22
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 вер. 2024 11:22

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 25 вер. 2024 15:49
Інформація про часткову оплату 1 жовт. 2024 16:52
Інформація про повний розрахунок 1 жовт. 2024 17:07

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 вер. 2024 11:22
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 вер. 2024 11:22

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 25 вер. 2024 15:49
Інформація про часткову оплату 1 жовт. 2024 16:52
Інформація про повний розрахунок 1 жовт. 2024 17:07
Статус договору:
Очікується акт/договір
Вартість договору
477 500,00 грн

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
20 вер. 2024 12:59 – 30 вер. 2024 12:59
Період оплати:
20 вер. 2024 12:59 – 14 жовт. 2024 12:59
Період підписання договору:
14 жовт. 2024 12:59 – 22 жовт. 2024 12:59

Учасник:

Ім'я:
Марценюк Анатолій Олегович
ІПН/РНОКПП:
3357402558

Пропозиція:

450 100,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
9 квіт. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "Райффайзен банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA363808050000000026006185176
Найменування одержувача:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ одержувача:
34216986

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
Ім'я:
Каджоян Карен Рубенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953534688 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

643 248,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380501006016 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

558 633,60 грн з ПДВ

Дивитись