Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: Трактор колісний СASE IH MX 335 , реєстраційний номер 10143 АР, рік випуску 2010, заводський номер ZARZ01968, двигун номер 73077714, колір-червоний; Місце знаходження майна: Дніпропетровська обл., с. Веселе, вул. Яблунева, 1 Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: перший аукціон, що проводиться без можливості зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі. Вид аукціону: перший аукціон, що проводиться без можливості зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

1 014 287,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 лип. 2024 08:28

до 24 лип. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
9 лип. 2024 08:28 – 24 лип. 2024 20:00
Початок аукціону:
25 лип. 2024 11:05
Дата публікації:
9 лип. 2024 08:28
Період редагування:
9 лип. 2024 08:28 – 19 лип. 2024 18:00
Період питань:
9 лип. 2024 08:28 – 24 лип. 2024 18:00
Період відповідей:
9 лип. 2024 08:28 – 24 лип. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20240709-59430
Гарантійний внесок:
101 428,70 грн
Номер лоту:
102
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
1 014 287,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
10 142,87 грн
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0669331541 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Трактор колісний СASE IH MX 335 , реєстраційний номер 10143 АР, рік випуску 2010, заводський номер рама ZARZ01968, двигун номер 73077714, колір-червоний.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
СASE
Модель транспортного засобу:
IH MX 335
Рік випуску:
2010
Об'єм двигуна, см³:
9000.0
Тип палива:
Інше
Тип коробки передач:
Інше
Колір:
червоний
Номер кузова або шасі (VIN-код):
ZARZ01968
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
потребує поточного ремонту. Трактор в не робочому стані, знятий двигун та коробка передач.
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 9 лип. 2024 08:28
Ілюстрація 9 лип. 2024 08:28
Ілюстрація 9 лип. 2024 08:28
Ілюстрація 9 лип. 2024 08:28
Ілюстрація 9 лип. 2024 08:28
Лист забезпеченого кредитора 9 лип. 2024 08:28

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
9 квіт. 2013 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
Ім'я:
Каджоян Карен Рубенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953534688 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

643 248,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380501006016 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

558 633,60 грн з ПДВ

Дивитись