Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: транспортний засіб :вантажний фургон малотонажний-В Марка: FIAT NUOVO DOBLO CARGO ЗНГ ; VIN-ZFA26300009166484, рік випуску-2012; реєстраційний номер-АР5902СН; тип палива -газ-бензин; колір-білий; Місце знаходження майна: Дніпропетровська область, смт. Томаківка, вул. Ярослава Мудрого,47-а Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: перший повторний аукціон, що проводиться без можливості зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі . Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

122 818,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 лип. 2024 10:28

до 23 лип. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
8 лип. 2024 10:28 – 23 лип. 2024 20:00
Початок аукціону:
24 лип. 2024 11:25
Дата публікації:
8 лип. 2024 10:28
Період редагування:
8 лип. 2024 10:28 – 18 лип. 2024 18:00
Період питань:
8 лип. 2024 10:28 – 23 лип. 2024 18:00
Період відповідей:
8 лип. 2024 10:28 – 23 лип. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20240708-54770
Гарантійний внесок:
12 281,80 грн
Номер лоту:
79
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
122 818,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 228,18 грн
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0669331541 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

транспортний засіб FIAT NUOVO DOBLO CARGO ЗНГ ; VIN-ZFA26300009166484; рік випуску-2012; реєстраційний номер-АР5902СН; тип палива -газ-бензин; колір-білий; Тип КТЗ- вантажний фургон малотонажний-В

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
FIAT
Модель транспортного засобу:
NUOVO DOBLO CARGO ЗНГ
Рік випуску:
2012
Об'єм двигуна, см³:
1368.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
білий
Номер кузова або шасі (VIN-код):
ZFA26300009166484
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ не на ходу. Довгий час не експлуатується, знятий АКБ, значне забруднення двигуна та КПП, слідки відновлювального ремонту всієї лівої сторони кузова, пошкодження кріплення решітки радіатора.
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 8 лип. 2024 10:28
Ілюстрація 8 лип. 2024 10:28
Ілюстрація 8 лип. 2024 10:28
Ілюстрація 8 лип. 2024 10:28
Ілюстрація 8 лип. 2024 10:28
Лист забезпеченого кредитора 8 лип. 2024 10:28

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
8 квіт. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись