Аукціон з продажу майна (будівлі, споруди, обладнання) підприємства - боржника в процедурі санації у справі №926/4807-б/21 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю « АТЗТ МИРНЕ», Чернівецька область Дністрівський район, село Дністрівка.

Справа №926/4807-б/21 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю « АТЗТ МИРНЕ» порушена ухвалою господарського суду Чернівецької областіві 04.12.2021р. Умови продажу погоджено згідно протоколу комітету кредиторів від 20.03.2023р. Вид аукціону: перший. Відомості про продавця: Товариство з обмеженою відповідальністю "АТЗТ МИРНЕ», адреса 60141 Чернівецька область Дністрівський район, село Дністрівка, вулиця Тиха, будинок 24, код ЄДРПОУ 35642878. Платіжні реквізити: UA693001190000026005123230001 в АТ “БАНК АЛЬЯНС”. Відомості про замовника: арбітражний керуючий Попович Дмитро Миколайович, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1403 від 25.07.2013р., адреса офісу 58005, м. Чернівці, вул. Ясська, 13, телефон +380952117377. Земельні ділянки, на яких розташовані заплановані для продажу об’єкти нерухомості, належать територіальній громаді та використовуються боржником на правах оренди. Для участі в аукціоні учасник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті (якщо не зареєстрований раніше), подає заявку на участь в аукціоні , сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора. Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону визначаються відповідно до розділу VIII «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» №865 від 02.10.2019. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні; майно передається переможцю аукціону після сплати ціни за місцем його знаходження. Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» №865 від 02.10.2019. Переможцю аукціону надається податкова накладна в установленому порядку.

Початкова ціна

33 000,00 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 трав. 2024 15:32

до 16 черв. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
31 трав. 2024 15:32 – 16 черв. 2024 20:00
Початок аукціону:
17 черв. 2024 12:35
Дата публікації:
31 трав. 2024 15:32
Період редагування:
31 трав. 2024 15:32 – 11 черв. 2024 18:00
Період питань:
31 трав. 2024 15:32 – 16 черв. 2024 18:00
Період відповідей:
31 трав. 2024 15:32 – 16 черв. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20240531-66462
Гарантійний внесок:
3 300,00 грн
Номер лоту:
12-926/4807-б/21
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
33 000,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Так
Мінімальний крок аукціону:
330,00 грн
№ справи про банкрутство:
926/4807-б/21
Найменування господарського суду:
Господарський суд Чернівецької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
По місцю знаходження майна за попередньою домовленістю з замовником аукціону за телефоном +380952117377

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "АТЗТ МИРНЕ»
ЄДРПОУ:
35642878
Адреса:
Україна, 60141, Чернівецька область, с.Дністрівка, вул.Тиха 24

Основний контакт

Ім'я:
Попович Дмитро Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380952117377

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлова будівля санітарно-пропускний пункт, літ. А, загальною площею 39,3 кв.м., урочище "Ферма", 18

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 60141, Чернівецька область, ДНІСТРІВКА, урочище "Ферма", 18, Дністрівка, Кельменецький район

Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
10328184
Дата реєстрації:
1 лип. 2015 15:55
Загальна площа будівлі, кв.м:
39.3
Поверховість будинку:
1
Координати:
Широта: 48.53871196289448 Довгота: 26.93248863991111 Висота: 17

Розташування на мапі

Документи аукціону 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 31 трав. 2024 15:32
Ілюстрація 31 трав. 2024 15:32
Ілюстрація 31 трав. 2024 15:32
Ілюстрація 31 трав. 2024 15:32
Ілюстрація 31 трав. 2024 15:32
Ілюстрація 31 трав. 2024 15:32
Ілюстрація 31 трав. 2024 15:32
Копії документів та матеріалів на лот 31 трав. 2024 15:32
Копії документів та матеріалів на лот 31 трав. 2024 15:32
Кваліфікаційні вимоги 31 трав. 2024 15:32
Проєкт акту/договору 31 трав. 2024 15:32
Рішення суду 31 трав. 2024 15:32
Рішення суду 31 трав. 2024 15:32
Протокол комітету кредиторів 31 трав. 2024 15:32

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2522713870
Адреса:
Україна, 58005, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Яська 13
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1403
Дата видачі свідоцтва:
25 лип. 2013 11:00

Основний контакт

Ім'я:
Арбітражний керуючий Попович Дмитро Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380952117377

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Попович Дмитро Миколайович

Вас може зацікавити

Житловий будинок садибного типу загальною площею 49,5 м.кв., який розташований по провулку Верхній,18 в селі Балаклея Черкаського району Черкаської області

Житловий будинок садибного типу загальною площею 49,5 м.кв., який розташований по провулку Верхній,18 в селі Балаклея Черкаського району Черкаської області
Ім'я:
Благовісна Олена Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380473393000 ЄДРПОУ:
26489731
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

22 600,00 грн без ПДВ

Дивитись

Об’єкт незавершеного будівництва – 4-квартирний житловий будинок (поз. 4)

Об’єкт незавершеного будівництва – 4-квартирний житловий будинок (поз. 4)
Ім'я:
Павленко Антон
E-mail: [email protected] Телефон: +380970448161 ЄДРПОУ:
43173325
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

57 570,00 грн без ПДВ

Дивитись

Одеська обл., м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 7. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 331,15 кв.м. (В)

Одеська обл., м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 7. Оренда – група приміщень 4-го поверху загальною площею 331,15 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

23 322,89 грн з ПДВ

Дивитись