Аукціон з продажу майна (будівлі, споруди, обладнання) підприємства - боржника в процедурі санації у справі №926/4807-б/21 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю « АТЗТ МИРНЕ», Чернівецька область Дністрівський район, село Дністрівка.
Справа №926/4807-б/21 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю « АТЗТ МИРНЕ» порушена ухвалою господарського суду Чернівецької областіві 04.12.2021р.
Умови продажу погоджено згідно протоколу комітету кредиторів від 20.03.2023р.
Вид аукціону: перший.
Відомості про продавця: Товариство з обмеженою відповідальністю "АТЗТ МИРНЕ», адреса 60141 Чернівецька область Дністрівський район, село Дністрівка, вулиця Тиха, будинок 24, код ЄДРПОУ 35642878. Платіжні реквізити: UA693001190000026005123230001
в АТ “БАНК АЛЬЯНС”.
Відомості про замовника: арбітражний керуючий Попович Дмитро Миколайович, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1403 від 25.07.2013р., адреса офісу 58005, м. Чернівці, вул. Ясська, 13, телефон +380952117377.
Земельні ділянки, на яких розташовані заплановані для продажу об’єкти нерухомості, належать територіальній громаді та використовуються боржником на правах оренди.
Для участі в аукціоні учасник проходить процедуру реєстрації на веб-сайті (якщо не зареєстрований раніше), подає заявку на участь в аукціоні , сплачує гарантійний внесок на рахунок оператора.
Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону визначаються відповідно до розділу VIII «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» №865 від 02.10.2019. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні; майно передається переможцю аукціону після сплати ціни за місцем його знаходження. Оператор вираховує винагороду у розмірі, встановленому пунктом 39 «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» №865 від 02.10.2019.
Переможцю аукціону надається податкова накладна в установленому порядку.
257 000,00 грн
з ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Попович Дмитро Миколайовичз 31 трав. 2024 15:22
до 16 черв. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 8 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлова будівля конюшні, літ. А загальною площею 675,1 кв.м.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 60141, Чернівецька область, ДНІСТРІВКА, урочище "Ферма" 11, Дністрівка, Кельменецький район |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1036584
Дата реєстрації:
10 лип. 2015 15:55
Загальна площа будівлі, кв.м:
675.1
Поверховість будинку:
1
Координати:
Широта: 48.539712285976535 Довгота: 26.93470488231087 Висота: 17
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 16 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Ілюстрація | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Ілюстрація | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Ілюстрація | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Ілюстрація | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Ілюстрація | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Ілюстрація | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Ілюстрація | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Рішення суду | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Рішення суду | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Проєкт акту/договору | 31 трав. 2024 15:22 | |
| Протокол комітету кредиторів | 31 трав. 2024 15:22 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Попович Дмитро МиколайовичВас може зацікавити
Житловий будинок садибного типу на 4 квартири, загальною площею 121,2 кв.м, житловою площею 54,2 кв.м що розташований за адресою: вулиця Новоселів,1 село Мале Старосілля Черкаського району, Черкаської області
157 600,00 грн без ПДВ
ДивитисьБудівля амбулаторії - контори, за адресою: Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, с. Піщаний Брід, вул. Яблунева, 14
162 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлова будівля, склад №50 загальною площею 107,1 кв. м за адресою: Житомирська обл., Звягельський р-н, м.Звягель, вул. Волі, 52
136 231,00 грн без ПДВ
Дивитись