Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення повторного аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме:
легковий транспортний засіб ; HYUNDAI TUCSON ;VIN-TMAJ3813DHJ340956, рік випуску-2016;
реєстраційний номер-АР2114EB; колір-білий;
Місце знаходження майна: м. Київ, вул. Ломоносова, 71 г.
Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону.
Майно знаходиться у заставі.
Вид аукціону: перший повторний аукціон, що проводиться без можливості зниження початкової вартості майна.
Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого.
Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року;
Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.
Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.
437 645,60 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівназ 15 трав. 2024 13:36
до 26 трав. 2024 20:00
(один учасник)
з 26 трав. 2024 20:00
до 28 черв. 2024 19:01
28 черв. 2024 19:01
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
легковий транспортний засіб ; HYUNDAI TUCSON ;VIN-TMAJ3813DHJ340956, рік випуску-2016; реєстраційний номер-АР2114EB; колір-білий;
Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11 |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
HYUNDAI
Модель транспортного засобу:
TUCSON,
Рік випуску:
2016
Об'єм двигуна, см³:
1999.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Автоматична
Колір:
білий
Пробіг, км:
258879.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
TMAJ3813DHJ340956,
Технічний стан:
на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Потребує поточного ремону. Сколи лакофарбного покриття.
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 15 трав. 2024 13:36 | |
| Ілюстрація | 15 трав. 2024 13:36 | |
| Ілюстрація | 15 трав. 2024 13:36 | |
| Ілюстрація | 15 трав. 2024 13:36 | |
| Ілюстрація | 15 трав. 2024 13:36 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 15 трав. 2024 13:36 | |
| Ілюстрація | 15 трав. 2024 13:36 | |
| Лист забезпеченого кредитора | 15 трав. 2024 13:36 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
КУЗЧЕНКО ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ
ЄДРПОУ:
44000701
|
Пропозиція: 437 646,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
договір/акт
Опис договору:
акт
Вартість договору
437 646,00 грн
Дата підписання договору:
10 черв. 2024 19:01
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
26 трав. 2024 20:00 – 3 черв. 2024 20:00
Період оплати:
26 трав. 2024 20:00 – 17 черв. 2024 20:00
Період підписання договору:
17 черв. 2024 20:00 – 25 черв. 2024 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя ІванівнаВас може зацікавити
Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
643 248,00 грн з ПДВ
ДивитисьVOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
305 800,00 грн з ПДВ
Дивитись558 633,60 грн з ПДВ
Дивитись