Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ПАТ «Балаклавське рудоуправління ім. О.М. Горького», код ЄДРПОУ 00191906, порушеній господарським судом м. Києва, справа №910/7986/19

Арбітражний керуючий Кучак Юрій Федорович – ліквідатор, у справі №910/7986/19 про банкрутство Приватного акціонерного товариства «Балаклавське рудоуправління ім. О.М. Горького», яка розглядається Господарським судом м. Києва повідомляє, про проведення аукціону, з продажу права вимоги заборгованості до: Публічного акціонерного товариства «Херсонський суднобудівний завод» (місцезнаходження: 73019, м. Херсон, Карантинний острів, 1, код ЄДРПОУ 14308500) Сума заборгованості – 32 098 966,72 грн. Підстава – Ухвала Господарського суду Херсонської області від 22.03.2017 року у справі №923/1062/14 про банкрутство ПАТ «Херсонський суднобудівний завод»

Початкова ціна

32 098 966,72 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 15 трав. 2024 10:53

до 4 черв. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
15 трав. 2024 10:53 – 4 черв. 2024 20:00
Початок аукціону:
5 черв. 2024 11:10
Дата публікації:
15 трав. 2024 10:53
Період редагування:
15 трав. 2024 10:53 – 30 трав. 2024 18:00
Період питань:
15 трав. 2024 10:53 – 4 черв. 2024 18:00
Період відповідей:
15 трав. 2024 10:53 – 4 черв. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20240515-16779
Гарантійний внесок:
3 209 896,67 грн
Номер лоту:
00191906-1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
32 098 966,72 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
320 989,67 грн
Обмеження:
відсутні
№ справи про банкрутство:
910/7986/19
Найменування господарського суду:
Господарський суд м. Києва
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
контактна особа для ознайомлення: Кучак Ю.Ф. тел. моб. (098) 120-74-44; e-mail: [email protected]; час та місце ознайомлення: за попередньою домовленістю з ліквідатором.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро.Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Приватне акціонерне товариство «Балаклавське рудоуправління ім. О.М. Горького»
ЄДРПОУ:
00191906
Адреса:
Україна, 99042, Севастополь, місто Севастополь, вулиця Новікова, будинок, 11, КОАТУУ: 8500000000, М.СЕВАСТОПОЛЬ

Основний контакт

Ім'я:
Кучак Юрій Федорович
E-mail:
Телефон:
+380981207444

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

право вимоги заборгованості до: Публічного акціонерного товариства «Херсонський суднобудівний завод» (місцезнаходження: 73019, м. Херсон, Карантинний острів, 1, код ЄДРПОУ 14308500) Сума заборгованості – 32 098 966,72 грн. Підстава – Ухвала Господарського суду Херсонської області від 22.03.2017 року у справі №923/1062/14 про банкрутство ПАТ «Херсонський суднобудівний завод»

Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 99042, Севастополь, м. Севастополь, вулиця Новікова, будинок, 11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 15 трав. 2024 10:53
Копії документів та матеріалів на лот 15 трав. 2024 10:53
Протокол комітету кредиторів 15 трав. 2024 10:53
Проєкт акту/договору 15 трав. 2024 10:53

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2989114074
Адреса:
Україна, 08205, Київська область, м. Ірпінь, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Центральна, буд. 35-а, оф.1/2
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
149
Дата видачі свідоцтва:
18 лют. 2013 03:00

Основний контакт

Ім'я:
Кучак Юрій Федорович
E-mail:
Телефон:
+380981207444

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Кучак Юрій Федорович

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24
Ім'я:
Лозовський Володимир Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380999038996 ІПН/РНОКПП (ФОП):
2983817897
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

36 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж права вимоги дебіторської заборгованості на суму 30 478 428,67 грн. (тридцять мільйонів чотириста сімдесят вісім тисяч чотириста тридцять вісім грн.67 коп.) ) без ПДВ .

Продаж права вимоги дебіторської заборгованості на суму 30 478 428,67 грн. (тридцять мільйонів чотириста сімдесят вісім тисяч чотириста тридцять вісім грн.67 коп.) ) без ПДВ .
Ім'я:
Зубко Андрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380504229745 ІПН/РНОКПП:
2551606797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

18 287 063,20 грн без ПДВ

Дивитись

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.

Другий повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 57661354.83 грн.
Ім'я:
Пода Вячеслав Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 0972920489 ІПН/РНОКПП:
2779015812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

34 596 812,90 грн без ПДВ

Дивитись