Про проведення аукціону з продажу рухомого майна ПП "Бізон-Тех 2006" (код ЄДРПОУ 34216986)

Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна (свідоцтво Міністерства юстиції України, 496 від 09.04.2013 р), що діє на підставі Постанови господарського суду Запорізької області від 28.12.2023, ліквідатор у справі № 908/70/22 повідомляє про проведення аукціону з реалізації майна ПП "Бізон-Тех 2006" ( 70605, Запорізька обл., м. Пологи, вул. Лесі Українки буд. 162, кв.11; код ЄДРПОУ 34216986), а саме: транспортний засіб :спеціалізований вантажний фургон Марка: MERCEDES-BENZ SPRINTER 513 CDI ;VIN-WDB9061551N501232, рік випуску-2011; реєстраційний номер-АР5160СХ; тип палива -дизель; колір-синій; Місце знаходження майна:Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Київська 133а Перереєстрація транспортного засобу здійснюється за рахунок переможця аукціону. Вид аукціону: перший аукціон, що проводиться без можливості зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Майно знаходиться у заставі. Вид аукціону: перший аукціон, що проводиться без можливості зниження початкової вартості майна. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у арбітражного керуючого. Розмір винагороди оператора: відповідно до Постанови КМУ №865 від 02.10.2019 року; Гарантійний внесок вноситься на рахунки операторів електронних майданчиків, реквізити яких знаходяться за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Порядок оформлення участі в аукціоні: порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019р. № 865 та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro. Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «Прозорро. Продажі» № 39 від 18.10.2019р.

Початкова ціна

374 666,00 грн

без ПДВ
Очікується підписання акту/договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 24 квіт. 2024 09:17

до 9 трав. 2024 20:00

Аукціон

з 10 трав. 2024 11:25

до 10 трав. 2024 11:54

Кваліфікація

з 10 трав. 2024 11:54

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
24 квіт. 2024 09:17 – 9 трав. 2024 20:00
Період аукціону:
10 трав. 2024 11:25 – 10 трав. 2024 11:54
Дата публікації:
24 квіт. 2024 09:17
Період редагування:
24 квіт. 2024 09:17 – 4 трав. 2024 18:00
Період питань:
24 квіт. 2024 09:17 – 9 трав. 2024 18:00
Період відповідей:
24 квіт. 2024 09:17 – 9 трав. 2024 18:00
Період кваліфікації:
10 трав. 2024 11:54 – 11 черв. 2024 11:54

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20240424-65872
Гарантійний внесок:
37 466,60 грн
Номер лоту:
47
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Aукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
374 666,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
3 746,66 грн
№ справи про банкрутство:
908/70/22
Найменування господарського суду:
Господарський суд Запорізької області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за попередьою домовленістю з Арбітражним керуючим за телефоном :0669331541 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17: 00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ:
34216986
Адреса:
Україна, 70605, Запорізька область, м.Пологи, вул. Лесі Українки буд.162, кв.11, КОАТУУ: 2321281200, ЗАПОРІЗЬКА/С.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Н.І.
E-mail:
Телефон:
0669331541

Показати контакти

Приховати контакти

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Марка: MERCEDES-BENZ SPRINTER 513 CDI ;VIN-WDB9061551N501232, рік випуску-2011; реєстраційний номер-АР5160СХ; тип палива - дизель; колір-синій;

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 70608, Запорізька область, Пологи, вул. Лесі Українки, буд.162, кв.11

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
MERCEDES-BENZ
Модель транспортного засобу:
SPRINTER 513 CDI
Рік випуску:
2011
Об'єм двигуна, см³:
2143.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
синій
Номер кузова або шасі (VIN-код):
WDB9061551N501232
Технічний стан:
не на ходу
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
КТЗ не на ходу, потребує ремонту. Не експлуатується значний час, знятий АКБ. Потребується ремонт ходової
Координати:
Широта: 47.4747938 Довгота: 36.2488829

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення суду 24 квіт. 2024 09:17
Ілюстрація 24 квіт. 2024 09:17
Ілюстрація 24 квіт. 2024 09:17
Ілюстрація 24 квіт. 2024 09:17
Ілюстрація 24 квіт. 2024 09:17
Лист забезпеченого кредитора 24 квіт. 2024 09:17

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Терещенко Анатолій Борисович
ІПН/РНОКПП:
2291110452

Пропозиція:

406 889,00 грн

Статус:

Очікується акт/договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 трав. 2024 09:49
Протокол аукціону 14 трав. 2024 11:35

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 14 трав. 2024 11:35
Інформація про часткову оплату 20 трав. 2024 18:02
Інформація про повний розрахунок 22 трав. 2024 14:57

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 трав. 2024 09:49
Протокол аукціону 14 трав. 2024 11:35

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 14 трав. 2024 11:35
Інформація про часткову оплату 20 трав. 2024 18:02
Інформація про повний розрахунок 22 трав. 2024 14:57
Статус договору:
Очікується акт/договір
Вартість договору
406 889,00 грн

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
10 трав. 2024 11:54 – 20 трав. 2024 11:54
Період оплати:
10 трав. 2024 11:54 – 3 черв. 2024 11:54
Період підписання договору:
3 черв. 2024 11:54 – 11 черв. 2024 11:54

Учасник:

Ім'я:
Марценюк Анатолій Олегович
ІПН/РНОКПП:
3357402558

Пропозиція:

406 888,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2750919329
Адреса:
Україна, 69001, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, оф.69
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
496
Дата видачі свідоцтва:
8 квіт. 2013 15:00

Основний контакт

Ім'я:
Сєдова Наталя Іванівна
E-mail:
Телефон:
0958307569

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ "Райффайзен банк"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA363808050000000026006185176
Найменування одержувача:
ПП "Бізон-Тех 2006"
ЄДРПОУ одержувача:
34216986

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Сєдова Наталя Іванівна

Вас може зацікавити

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006

Автомобіль RENAULT DUSTER 2022 р.в., колір білий, об’єм двигуна 1598 см куб, вид палива – бензин, номер кузова: VF1HJD20270556758, номер державної реєстрації: KA8415KC, інв.№ 401000006
Ім'я:
Каджоян Карен Рубенович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953534688 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

643 248,00 грн з ПДВ

Дивитись

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ

VOLKSWAGEN JETTA, рік випуску: 2016, VIN: WVWZZZ16ZGM013343, реєстраційний номер: АЕ7497ІВ
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

305 800,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380501006016 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

558 633,60 грн з ПДВ

Дивитись