Аукціон з продажу майна ТОВ «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» (ідентифікаційний код 32853429), яке увійшло до ліквідаційної маси банкрута, в межах справи про банкрутство №904/8336/21, Господарський суд Дніпропетровської області, ЛОТ №3_32853429
На даному аукціоні пропонується до продажу майно ТОВ «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» (ідентифікаційний код 32853429) в склад якого входять:
(1). Свиноферма, південна частина села, загальна площа (кв.м): 2259.4, місцезнаходження: Херсонська обл., Скадовський р., сщ. Благодатне, Ферма, об'єкт № 2. Опис об’єкта: Зазначений об’єкт нерухомого майна у цілому складається із Будинку тваринника літ. «А» загальною площею 54,7 кв.м., Свинарнику літ. «Б» загальною площею 1098,4 кв.м., Свинарнику, літ. «В» загальною площею 1106,3
кв.м. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 405682465247.
(2). Нежитлова будівля вагова, Загальна площа (кв.м): 14.2, місцезнаходження: Херсонська обл., Олешківський р., с. Виноградове, вулиця Виноградівська, будинок 1а. Складові частини об’єкта нерухомого майна: будівля вагової А, вагова Б. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 53675565250.
ТОВ «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» (код ЄДРПОУ 32853429; місцезнаходження: 49006, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, проспект ПУШКІНА, будинок 55, офіс 423)
Початкова ціна лоту: 3 352 632,00 грн. (ціна без ПДВ). Податкова накладна не видається.
Спосіб проведення аукціону: без можливості зниження початкової ціни.
Крок аукціону: 1 відсоток початкової ціни лота (33 526,30 грн.)
Гарантійний внесок: грошова сума у розмірі 10 відсотків початкової ціни лота (335 263,20 грн.)
Вид аукціону: перший аукціон.
Форма власності: приватна.
Фотографічне зображення майна, що продається, в даному оголошенні не надається оскільки майно знаходиться на тимчасово окупованій території Україні.
У випадку наявності будь-яких негативних обставин, пов’язаних із неможливістю отримання доступу до файлів/неможливістю відкриття файлів/документів які завантажені у даному оголошенні, особи, можуть звернутись до ліквідатора банкрута – Касаткіна Дениса Миколайовича за телефоном: +38 (097) 835 77 13, адреса електронної пошти: [email protected].
3 352 632,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Касаткін Денис Миколайовичз 16 квіт. 2024 10:39
до 5 трав. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
ЛОТ №3_32853429: (1). Свиноферма, південна частина села, загальна площа (кв.м): 2259.4, місцезнаходження: Херсонська обл., Скадовський р., сщ. Благодатне, Ферма, об'єкт № 2. Опис об’єкта: Зазначений об’єкт нерухомого майна у цілому складається із Будинку тваринника літ. «А» загальною площею 54,7 кв.м., Свинарнику літ. «Б» загальною площею 1098,4 кв.м., Свинарнику, літ. «В» загальною площею 1106,3 кв.м. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 405682465247. (2). Нежитлова будівля вагова, Загальна площа (кв.м): 14.2, місцезнаходження: Херсонська обл., Олешківський р., с. Виноградове, вулиця Виноградівська, будинок 1а. Складові частини об’єкта нерухомого майна: будівля вагової А, вагова Б. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 53675565250.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 75743, Херсонська область, Благодатне, Ферма, об'єкт № 2 |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
405682465247
Дата реєстрації:
23 серп. 2016 12:01
Площа ділянки, кв. м:
2273.6
Координати:
Широта: 46.23788958116123 Довгота: 33.14410346163958
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 16 квіт. 2024 10:39 | |
| Протокол комітету кредиторів | 16 квіт. 2024 10:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 16 квіт. 2024 10:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 16 квіт. 2024 10:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 16 квіт. 2024 10:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 16 квіт. 2024 10:39 | |
| Ілюстрація | 16 квіт. 2024 10:39 | |
| Ілюстрація | 16 квіт. 2024 10:39 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Касаткін Денис МиколайовичВас може зацікавити
будівля, загальною площею 327,00 кв.м., що знаходиться за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Сторожинець, вул. Кобилянської, 2-Г
2 036 611,00 грн без ПДВ
ДивитисьЖитловий будинок загальною площею 176 кв.м, житловою площею 134,2 кв.м, за адресою: Київська обл, м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), будинок 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921344332103. Інвентарний № 10046. Опис майна: житловий будинок з господарськими та побутовими спорудами та будівлями складається з житлового будинку під літерою ``А``, сараю під літерою ``Б``, вбиральні під літерою ``В``, огорожі ``1,2``, вимощення ``3``. Земельна ділянка площею 0,0723 га (кадастровий номер 3210300000:07:019:0119), за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вулиця Любомира Гузара (колишня назва Осипенко), земельна ділянка 157. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1921366632103. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10044.
2 960 280,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж нежитлових будівель загальною площею 213,9 кв.м., що знаходяться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, селище Ладан, вулиця Зайця Петра, 2.
1 761 000,00 грн без ПДВ
Дивитись