Перший аукціон з продажу майна боржника у справі №910/6797/23 про неплатоспроможність фізичної особи Козіна Вадима Івановича: ЛОТ №2 - Частка у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «КИЇВДИЗАЙНБУД».
Арбітражний керуючий Вегера Андрій Анатолійович (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1837 від 01.02.2018), що діє на підставі постанови Господарського суду міста Києва від 06.09.2023 у справі №910/6797/23 та Протоколу зборів кредиторів у справі №910/6797/23 від 30.10.2023 №2-ЗК, оголошує про проведення першого аукціону з продажу майна боржника Козіна Вадима Івановича (РНОКПП 2454802354; зареєстрований за адресою: 04209,
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, буд.1, кв.56): ЛОТ №2 - Частка у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «КИЇВДИЗАЙНБУД». Код ЄДРПОУ: 33498003. Юридична адреса: 01042, м. Київ, Кловський узвіз, буд.10. Розмір частки: 29 000,00 грн. (100%). Замовник аукціону: арбітражний керуючий Вегера Андрій Анатолійович (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1837 від 01.02.2018). Власник майна: Козін Вадим Іванович (РНОКПП 2454802354; зареєстрований за адресою: 04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, буд.1, кв.56). Реквізити рахунку для гарантійного внеску: UA953348510000026248111111010 (АТ "ПУМБ"). Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону/порядку ознайомлення з майном: за допомогою електронної пошти [email protected] та/або за номером телефону +38 (095) 151-03-07.
29 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Вегера Андрій Анатолійовичз 17 лист. 2023 15:37
до 3 груд. 2023 20:00
(один учасник)
з 3 груд. 2023 20:00
до 13 груд. 2023 15:44
13 груд. 2023 15:44
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частка у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «КИЇВДИЗАЙНБУД», що належить Козіну Вадиму Івановичу. Код ЄДРПОУ: 33498003. Юридична адреса: 01042, м. Київ, Кловський узвіз, буд.10. Розмір частки: 29 000,00 грн. (100%). Статутний капітал: 29 000,00 грн. Види діяльності: Основний: 45.21.1 Будівництво будівель. Телефон: + 38 (044) 233-08-55.
Код CAV: 08000000-6 Корпоративні права
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 04209, Київ, ОБОЛОНСЬКИЙ, 04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, буд.1, кв.56. |
|
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 17 лист. 2023 15:37 | |
| Рішення суду | 17 лист. 2023 15:37 | |
| Протокол комітету кредиторів | 17 лист. 2023 15:37 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лист. 2023 15:37 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 лист. 2023 15:37 | |
| Проєкт акту/договору | 17 лист. 2023 15:37 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Власов Вадим Ярославович
ІПН/РНОКПП:
2471204711
|
Пропозиція: 29 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Рішення відповідальної особи 5 документів
Документи договору 2 документи
Рішення відповідальної особи 5 документів
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні.
Опис договору:
Відповідно до Акту про придбання майна на аукціоні, Покупець сплатив усі необхідні до сплати кошти, а Продавець передав у власність Покупця майно.
Вартість договору
29 000,00 грн
Заключна вартість договору:
29 000,00 грн
Дата підписання договору:
13 груд. 2023 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
3 груд. 2023 20:00 – 11 груд. 2023 20:00
Період оплати:
3 груд. 2023 20:00 – 25 груд. 2023 20:00
Період підписання договору:
25 груд. 2023 20:00 – 2 січ. 2024 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Вегера Андрій АнатолійовичВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна боржника Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛЖЄ» (код ЄДРПОУ 37069508) у справі про банкрутство № 910/16598/25
30 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьМайнові (корпоративні) права у вигляді частки статутного капіталу 20,18% Товариства з обмеженою відповідальністю “ДАРС-Л” (код ЄДРПОУ 34878870)
44 500,80 грн без ПДВ
ДивитисьКорпоративні права (частка) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Інгосстрах" (49100, м. Дніпро, узвіз Кодацький, буд. 2; ідентифікаційний номер юридичної особи 35201640) в статутному капіталі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРИВАТ-ФІНАНСИСТ» (ЄДРПОУ 35201640, 49094, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 32) номінальною вартістю 24 985,50 грн.
24 985,50 грн без ПДВ
Дивитись