Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ФОП Абраменка Олега Михайловича, код ІПН 2745507272, порушеній господарським судом Харківської області, справа №5023/3611/12.
Арбітражний керуючий Гусар Іван Олексійович – ліквідатор, у справі №5023/3611/12 про банкрутство ФОП Абраменка Олега Михайловича, яка розглядається Господарським судом Харківської області повідомляє, про проведення аукціону з продажу майна, що належить ФОП Абраменку О. М., а саме:
Машиномісце №49 площею 18,80 кв.м., яке розташоване в підвалі підземного паркінгу на вул. Мишуги Олександра, 2 у м. Києві.
Фундамент: зал. бет.каркас; стіни: зал.бет., перекриття: з/б панелі, підлога: асфальт; висота стін:
3,15 м., план зазначено в скан. копії технічного паспорту, що додається в розділі «Документи» під назвою «Техпаспорт». Інженерне обладнання: електрика.
344 000,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Гусар Іван Олексійовичз 17 жовт. 2023 15:36
до 1 лист. 2023 20:00
з 2 лист. 2023 11:35
до 2 лист. 2023 12:04
з 2 лист. 2023 12:04
до 16 лист. 2023 09:54
16 лист. 2023 09:54
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 11 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Машиномісце №49 площею 18,80 кв.м., яке розташоване в підвалі підземного паркінгу на вул. Мишуги Олександра, 2 у м. Києві.
Код CAV: 04200000-0 Комерційна нерухомість
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 02000, Київська область, Київ, Осокорки,Киев |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
18.8
Координати:
Широта: 50.39771758650932 Довгота: 30.64768489504757
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 16 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Рішення суду | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Ілюстрація | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Ілюстрація | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Ілюстрація | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Ілюстрація | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Ілюстрація | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Ілюстрація | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Ілюстрація | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Ілюстрація | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Ілюстрація | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Ілюстрація | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Ілюстрація | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Проєкт акту/договору | 17 жовт. 2023 15:36 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 31 жовт. 2023 10:38 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Максименко Діана Максимівна
ІПН/РНОКПП:
3711803643
|
Пропозиція: 430 001,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
BRE001-UA-20231017-85237
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
АКТ № BRE001-UA-20231017-85237 про придбання майна на аукціоні
Вартість договору
430 001,00 грн
Заключна вартість договору:
430 001,00 грн
Дата підписання договору:
14 лист. 2023 09:50
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Часткову оплату здійснено:
Ні
Період підписання протоколу:
2 лист. 2023 12:04 – 12 лист. 2023 12:04
Період оплати:
2 лист. 2023 12:04 – 28 лист. 2023 17:12
Період підписання договору:
28 лист. 2023 17:12 – 6 груд. 2023 17:12
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Лобатенко Олег Олексійович
ІПН/РНОКПП:
3066320855
|
Пропозиція: 430 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Гусар Іван ОлексійовичВас може зацікавити
Нежитлове приміщення (літ. А), загальною площею 23,8 кв.м., розташоване за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 134
387 062,75 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлова будівля (літ. Г) загальною площею 18,20 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Первомайського Леоніда, 5
535 476,42 грн без ПДВ
ДивитисьБудівля (літ. Д), загальною площею 46,9 кв.м, розташована за адресою: м. Київ, бульв. Гавела Вацлава, 9-В
233 930,00 грн без ПДВ
Дивитись